Xerox Yazıcılar

Yazıcılar, üretkenliğin ve verimliliğinin son derece önemli olduğu modern çağda, günlük yaşamı işlevsel hâle getiren en pratik cihazlar arasında yer alıyor. Bir gün içerisinde iş ve eğitim alandaki gerçekleştirdiğiniz faaliyetlerin birçoğunda ihtiyaç duyduğunuz söz konusu ürün grubu, evde kullanmanız için de oldukça uygun çözümler sunuyor. ‌Xerox yazıcılar da genel anlamda bir yazıcıdan beklediğiniz her şeyi rahatlıkla karşılamayı başaran çeşitleriyle dikkat çekiyor.

Yazıcı alanında gösterdiği faaliyetle sektörün öncü markalarından biri hâline gelen ‌‌Xerox, üretim süreçlerine dair geliştirdiği inovasyonlarla da ön plana çıkıyor. ‌Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren marka, geleneksel yazıcı türlerini farklılaştırıp yazdırma, fotokopi çekme ve tarama deneyimlerini bambaşka bir boyuta taşıyor. ‌Xerox yazıcıların kullanıcıların beğenisini kazanan özelliklerinden biri de kablolu veya kablosuz şekilde farklı aygıtlarla bağlantı kurabilmesi.

Yüksek Etki, Verimli Kullanım

Xerox yazıcılar kullanım alanı fark etmeksizin ortaya koyduğu yüksek verimlilikle dikkat çekiyor. Çok fonksiyonlu lazer yazıcılar sayesinde ofiste yapmanız gereken birçok önemli işi tek bir cihaz yardımıyla halledebilirsiniz. Yazdırma, fotokopi ve tarama özelliklerini bünyesinde yer alan birçok üründe kullanıcılara aynı anda sunan marka, minimum maliyetle etkili sonuçlar almanızı sağlıyor. Hem bireysel kullanıcılar için hem de şirketler için yüksek verimlilik sunan Xerox yazıcıların kurulumu hızlı, kolay ve işlevsel. Günlük işlerinizde kullanıcı dostu bir yaklaşıma sahip olması nedeniyle sağ kolunuz hâline gelen cihazlar, yazdırma performansı açısından da son derece hızlı.

USB ya da tümleşik Wi-Fi bağlantısına sahip olan Xerox yazıcılar, çıktı alma kapasitesi ve tarayıcı özellikleri göz önünde bulundurulduğunda standart üstü bir kullanıcı deneyimi meydana getiriyor. Ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken ürünler, kullanıldıkları yerlerde alandan da tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca çevre dostu bir üretim anlayışının sonucunda ortaya çıkan yazıcılar enerji tasarrufuna önem veren yapıları sayesinde enerji tüketimini azaltıp hem doğayı hem de bütçenizi düşünüyor. Xerox'un imal ettiği yazıcılarda herhangi bir kurulum sorunu yaşamanız da olası değil. Zira marka, yazıcılarının yazılım altyapılarını tüm elektronik aygıtlar ve işletim sistemleriyle entegre olabilecek şekilde tasarlıyor.

Optimize Üretkenlik ve Mobilite

Tümüyle yeni bir çalışma şekline sahip olmanıza veya mevcut çalışma düzeninizi iyileştirmenize yardımcı olan Xerox yazıcılar, yüksek kağıt kapasitesiyle de aynı anda çok sayıda çıktı almanıza imkân tanıyor. Baskı ve renk kalitesinden ödün vermeden uzun süre çıktı almanızı sağlayan kartuş performansı de Xerox yazıcıların sıkça tercih edilmesinin nedenlerinden biri. Cihazların optimize üretkenliklerini daha da verimli kılan unsurlardan biri de mobil kullanımı destekleyen bağlantı seçenekleri. Dilediğiniz an farklı cihazlara USB ve Wi-Fi aracılığıyla bağlanmanızı sağlayan Xerox yazıcılar, baskı durumunu kontrol etmenizi sağlayan ekranıyla da işlevselliğine yeni boyut bir kazandırıyor. Öte yandan çıktı alırken, fotokopi çekerken ya da herhangi bir dosyanızı tararken bile cihazların toner durumuna bakabiliyorsunuz.

Dakikada verdiği çıktı sayısıyla dikkat çeken Xerox yazıcılar, zamandan tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Çok sayfalı, uzun çalışmaların bile kısa sürede baskısını almanızı sağlayan ürünler, görsel içeriklerin yayınlanması konusunda da oldukça başarılı. Renkli çıktı alınacak durumlarda veya farklı kâğıtlar kullanılarak yapılacak baskılarda da kullanıcıların yanında olan Xerox yazıcılar, yüksek çözünürlükle işlerinizi kolaylaştırıyor. Ayrıca artırılmış güçle çalışan cihazlar, herhangi bir teknik sorunla da karşılaşmanıza izin vermiyor.

Soru 1: Xerox yazıcıları hangi amaçlarla kullanabilirim?

Cevap 1: Gelişmiş teknolojiyle çalışan Xerox yazıcı modellerini çıktı almak, grafik tasarıma yönelik baskılar yapmak, fotokopi çekmek ve çeşitli materyallerinizi taramak için kullanabilirsiniz.

Soru 2: Bir dakika içerisinde kaç sayfa çıktı alabilirim?

Cevap 2: Bir dakika içerisinde alacağınız çıktı sayısı tercih ettiğiniz Xerox yazıcıya göre değişiyor fakat marka en temel modellerde bile dakikada 20 sayfa çıktı verme kapasitesine sahip ürünleri bünyesinde barındırıyor.

Soru 3: USB ve Wi-Fi dışında bağlantı seçenekleri de mevcut mu?

Cevap 3: Xerox yazıcıların temel modellerinde USB ve Wi-Fi seçenekleri mevcut, buna ek olarak biraz daha gelişmiş modellerde Google Drive, Microsoft, OneDrive ve DropBox bulut depolama sistemlerini de kullanabilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Xerox Lazer Yazıcı Fiyatları

27 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Baskı Türü
 4. Yazıcı Tipi
 5. Markalar A-Z
  1. Xerox Lazer Yazıcılar
  2. HP Lazer Yazıcılar
  3. Canon Lazer Yazıcılar
  4. Samsung Lazer Yazıcılar
  5. Kyocera Lazer Yazıcılar
  6. Lexmark Lazer Yazıcılar
  7. Brother Lazer Yazıcılar
  8. OKI Lazer Yazıcılar
  9. Ricoh Lazer Yazıcılar
  10. Epson Lazer Yazıcılar
  11. Pantum Lazer Yazıcılar
  12. Olivetti Lazer Yazıcılar
  13. Konica Minolta Lazer Yazıcılar
  14. MİTACO Lazer Yazıcılar
  15. Sharp Lazer Yazıcılar
 6. Wi-Fi
 7. Tarayıcı Özelliği
 8. Fotokopi Özelliği
 9. Dublex Baskı
 10. Renk
 11. A3
 12. USB
 13. Faks Özelliği
 14. Tarama Çözünürlüğü
 15. Fotoğraf Baskısı
 16. Kartuş / Toner Adedi
 17. Fotoğraflı Değerlendirme
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Bit Değeri
 20. Satıcı A-Z
 • Marka Xerox
DSACategoryId/2147483646/3013118/6/xerox
Başa dön