XFly Oyuncu Koltuğu

XFly Oyuncu koltukları; internet kafelerde, evde bilgisayar başında, arzu ederseniz iş yerinizde, ofisinizde, dükkanınızda, toplantı masasının etrafında  kullanabileceğiniz ilgi çekici ve ergonomik bakımdan donanımlı ürünlerden oluşur. Kullanacak kişilerin fiziksel özellikleri doğrultusunda seçebilecekleri alternatiflere sahip koltuklar, ayarlanabilen mekanizmaları ve tüm özellikleriyle benzersiz detaylara sahiptir. Tercihinize bağlı olarak yönetici koltuğu olarak da kullanımınıza uygun olan bu ürünlerin farklı tasarımları ve renkleri bulunur. Siyah, mavi, kırmızı, yeşil, mor ve benzeri renklere sahip koltuklar kullanıcılara konfor sağlamalarının yanı sıra, bulundukları ortama görsel olarak da değer katar. 

XFly Koltukların Konforlu Tasarımları 

XFly koltukların minder ve sırtlık bölümlerinde destekleyici köpük dolgular yer aldığından üzerlerinde uzun saatler otursanız bile rahatlığınızdan ödün vermezsiniz. Ürünlerin çoğu kolay temizlenen suni deriden oluşur.Son derece görkemli olan tasarımlar, dengeli görünümleri, klasik siyah ile beraber kullanılan farklı renk seçenekleri ile modern bir profil çizer. Koltuklarda konforlu oturma pozisyonu sağlanması için, ürünün kolçakları, açıları ve yükseklikleri, ayarlanabilen amortisörlü mekanizmalarla sağlanır. Koltuklar, oyunculara en uygun oturma yüksekliğini vadeder. Ürünlerin sağlam çerçeveleri, beş yıldız tasarımlı tekerlekleri, ve diğer tüm donanımları size ihtiyaç duyduğunuz konforu tam anlamıyla sağlar. 

Uzun Saatler Kullanımınıza Uygun 

Son derece rahat olan XFly oyuncu koltukları, uzun saatler kullanımınıza uygun üretilir. Böylelikle sabahtan akşama ya da akşamdan sabaha proje hazırlayabilir, kitaplarınızı yazabilir, bilgisayar oyunlarında performansınızı zorlayabilir ve daha birçok faaliyet gerçekleştirebilirsiniz. En önemlisi de bütün bunları yaparken bel, boyun ve sırt sağlığınızı korursunuz. Koltukların tasarımları, dikişleri, kumaş kaliteleri, boyutları ve tüm materyal özellikleri oyun ve çalışma tutkunlarının kalbini fetheder.  

Uzun boylu ve kilo fazlası olan kişilerin de rahatlıkla oturabilecekleri ebatlara sahip ürünlerin kafa ve ensenizi yaslayabileceğiniz tasarımları size ekstra konfor sağlayacaktır. Koltukların sıra dışı çizgileri de genç ve genç hissedenleri içine çekecek zarif detaylara sahip. Ürünlerin klasik siyah kaplamaları ile beraber kullanılan renk vurguları, koltukları klasik ve modern bir çizgiye kavuşturarak şıklık sunar. Klasik çalışma koltuklarından farklı tasarımlara sahip bu ürünler, reklamcılık, film şirketleri ve benzeri sektörlerde de ofis koltuğu olarak kullanılır. Güzellik salonu, kuaför, restoran ve benzeri mekanlarda da kullanabileceğiniz koltuklar, görsel olarak da bulundukları her yeri ilgi çekici bir havaya sokar.

Oyunlara Odaklanmanızı Sağlar

Rahat minderler, köpük dolgular, sırt, boyun ve bel destekleri sayesinde koltuklar uzun seanslar sonunda bile keyifle konsantrasyonuzu toplamanıza yardım eder. Koltukların kolçakları size rahat oturma pozisyonu sunar ve böylelikle kollarınızı gerektiğinde kolaylıkla dinlendirebilirsiniz. Bazı koltukların kolçaklarında yumuşak malzeme kullanıldığından rahatlığınız ikiye katlanır, böylece dirsekleriniz acımaz ve ağrımaz. Amortisörlü ayarlanabilir mekanizmalar sayesinde koltukların vücudunuzla tam uyum göstermesi çalışma ve oyun saatlerinizi artırmanıza neden olacaktır. 360 derece dönüş yapabilen koltukların ayakları çizmez tekerleklerden oluştuğundan zemininiz zarar görmez.

XFly Oyuncu Koltuklarının Bazı Ek Özellikleri 

 • Oyuncu koltuklarının montajı kolayca gerçekleşir. Aparat ve kurulum şeması kutuyla beraber gönderilir. 
 • Korunaklı kutu içinde güvenli biçimde teslim edilen koltuklar, nemli bezle temizlenir. 
 • Yönetici koltuklarını, mekanınızın büyüklüğüne ve dekorasyon özelliklerine göre seçebilirsiniz. 
 • Döner tekerler sayesinde koltuklarınızın yerlerini rahatça değiştirebilirsiniz. 
 • Koltukların kafa, boyun ve bel bölümlerindeki destekler, ergonomik olarak size büyük konfor sunar.

XFly Oyuncuğu Koltuğu Fiyat Aralıkları 

Oyuncu koltuklarının fiyatları birçok parametreye bağlı olarak farklı aralıklarda seyreder. Koltukların materyal özellikleri, kumaş cinsleri, deri kalitesi, tasarımları, üretim tarihleri, garanti süreleri ve daha birçok faktör fiyatlarını etkiler. Kullanıcıların sahip olabilecekleri en iyi kalitede koltuğa kavuşmaları, oyun, çalışma ve benzeri  performanslarını bire bir etkiler. Hepsiburada aracılığıyla tüm ürünlere ve fiyatlarına göz atarak kendinize en uygun modeli seçebilir, kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

XFly Oyuncu Koltuğu

59 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. XFly Oyuncu Koltuğu
  2. xDrive Oyuncu Koltuğu
  3. Rampage Oyuncu Koltuğu
  4. Seduna Oyuncu Koltuğu
  5. Türksit Oyuncu Koltuğu
  6. Ofisin Hazır Oyuncu Koltuğu
  7. Adore Oyuncu Koltuğu
  8. calitte Oyuncu Koltuğu
  9. Yurdakul Oyuncu Koltuğu
  10. Max Office Oyuncu Koltuğu
  11. Bürocci Oyuncu Koltuğu
  12. Rapido Oyuncu Koltuğu
  13. Uzay Ofis Oyuncu Koltuğu
  14. Xprime Oyuncu Koltuğu
  15. Ofisel Oyuncu Koltuğu
  16. Gamer Oyuncu Koltuğu
  17. ProGamer Oyuncu Koltuğu
  18. Zio Oyuncu Koltuğu
  19. Hawk Gaming Chair Oyuncu Koltuğu
  20. Xrancer Oyuncu Koltuğu
 4. Renk
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Satıcı
 • Marka XFly
DSACategoryId/2147483643/15312/80374073/xfly
Başa dön