Xp-Pen Grafik Tablet Fiyatları

Yeni nesil teknolojiler konusunda uzman olan Xp-Pen, hazırlamış olduğu grafik tablet seçenekleri ile benzersiz deneyimler sunuyor. Uygun fiyat seçenekleri ile belirlenmiş olan Xp-Pen grafik tablet fiyatları, her kesime ve bütçeye hitap ediyor. Gelişmiş ve güçlü özelliklere sahip olan grafik tablet modelleri, tasarımcıların işlerini kolaylaştırma noktasında etkili bir rol üstleniyor. Üstün performans detayları ve dinamik yapıları ile dikkat çeken modeller, pratik ve konforlu kullanımları sayesinde grafik ve tasarım alanında verimli işler ortaya koymanızı sağlıyor. Anlaşılır arayüzleri ile rahat kullanımı destekleyen grafik tabletler, dilediğiniz tasarımı kolayca yapabilmenize ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Etkili ve Güçlü Performans Sunan Xp-Pen Grafik Tabletler

Oyun, anime, karikatür ya da animasyon tasarlamanıza yardımcı olacak olan Xp-Pen grafik tablet seçenekleri, farklı özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Yüksek hassasiyet ve duyarlılık üzerine kurulmuş olan işletim sistemleri, akıcı bir cihaz kullanımına ortam hazırlıyor. Her türlü eğim açısı ile çalışabilmenize ve bu sayede çizimlerinizi en iyi şekilde gerçekleştirebilmenize imkân sağlayan ürünler, dayanıklı ve sağlam tasarımları ile de uzun ömürlü bir deneyimi beraberinde getiriyor. Geniş ekran özellikleri ile rahat bir görüntüleme alanı sunan ürünler, çizimlerinizi büyük ekranlarda yapabilmenize ve teknoloji yardımı ile sorunsuz çalışmalar gerçekleştirmenize yardım ediyor. Her türlü ayrıntı üzerinde ince çalışmalar yapmanıza izin veren grafik tabletler, Full HD ve Ultra HD görüntü özellikleri ile en canlı ve istikrarlı renkler eşliğinde işlemlere izin veriyor. LED ekranlar ile geliştirilmiş olan ürünler, tüm renkleri en iyi şekilde görebilmenizi sağlayarak büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Estetik Tasarımlara Sahip Ürünler

Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza ve benzersiz çalışmalar yapmanıza imkân sağlayan ürünler, yükseklik ayarları sayesinde el ve kol ergonomisine en uygun konuma getirilebiliyor. Bu sayede yorulmadan ve yıpranmadan işlerinizi gerçekleştirmenize ortam hazırlıyor. Mac OS ve Windows ile uyumlu çalışma yapıları sayesinde birçok işlem özelliği sunan ürünler yazı yazabilmenize, çizim yapabilmenize, fotoğraflar üzerinde oynamalar yapabilmenize, detaylı incelemeler ve konu anlatımları yapabilmenize ve notlar alabilmenize yardım ediyor. Taşınabilir ve ergonomik yapıları ile her türlü ortamda ve mekanda kolay çalışma imkânı sağlayan grafik tabletler, gelişmiş kalemleri sayesinde de mümkün olan en rahat ve verimli şekilde çizimlerinizi ya da işlemlerinizi tamamlamanıza olanak tanıyor.

Yüksek Hassasiyet İçeren Grafik Tabletler

Hafif ve şık tasarım detayları içeren ürünler, performansları kadar estetik kullanımları ile de fark yaratıyor. Gelişmiş basınç hassasiyeti seviyeleri sayesinde her türlü hareketinizi kolayca algılayan grafik tabletler, çizim yapmanın en rahat halini sunuyor. Paralaks olmadan ve sorunsuz bir dokunmatik hassasiyeti ile çalışan grafik tablet modelleri, imlecinizi tam olarak kontrol edebilmenize ve dilediğiniz yerde konumlandırabilmenize izin veriyor. Çizimleri gerçek zamanlı bir şekilde yapabilmenizi sağlayan ürünler, tam bir fırça ya da renk paleti gibi fonksiyonel amaçlara da hizmet ediyor. Özel tasarımları sayesinde çizim ihtiyaçlarını karşılama konusunda etkin rol oynayan ürünler, teknoloji ile yaratıcılığı birleştirerek benzersiz çizimler yapmanızı ve düşüncelerinizi dilediğiniz gibi yansıtmanızı mümkün kılıyor. 

Soru 1: Grafik Tablet Nedir?

Cevap 1: Grafik tablet, özel bir kalem yardımı ile çizimler yapabilmenize ya da fotoğraflar üzerinde oynamalar yapmanıza yardımcı olan, kimi zaman not tutmanızı kimi zaman da ayrıntılar çalışmalar gerçekleştirmenizi sağlayan bir tablet türüdür.

Soru 2: XP-Pen Grafik Tablet Avantajları Nelerdir?

Cevap 2: Xp-Pen grafik tabletler; yüksek duyarlılık, hassasiyet ve farklı basınç seviyeleri sayesinde benzersiz çizimler yapabilmenize yardımcı olur. Sağlamlık konusunda başarılı olan ürünler, ergonomi ve kullanım kolaylığı açısından da etkilidir.

Soru 3: Grafik Tablet Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Cevap 3: Grafik tableti seçerken özellikle hassasiyet oranı ve kalem özellikleri önem taşır. Gerçek zamanlı çizimler yapabilmeniz için yüksek hassasiyete sahip ürünler tercih edebilirsiniz. Ayrıca grafik tasarım için tam donanımları ürünler tercih etmeniz gerekirken yazı ve not gibi işlemler için uygun fiyatlı ürünlere yönelebilirsiniz. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Xp-Pen Grafik Tablet Fiyatları

65 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Xp-Pen Grafik Tabletler
  2. Wacom Grafik Tabletler
  3. Xiaomi Grafik Tabletler
  4. Huion Grafik Tabletler
  5. Gaomon Grafik Tabletler
  6. Artisul Grafik Tabletler
  7. Parblo Grafik Tabletler
  8. Acepen Grafik Tabletler
  9. Buyfun Grafik Tabletler
  10. Veikk Grafik Tabletler
  11. 10moons Grafik Tabletler
  12. SGE Grafik Tabletler
  13. SW Future Grafik Tabletler
  14. Ugee Grafik Tabletler
  15. Zigver Grafik Tabletler
  16. Viewsonic Grafik Tabletler
  17. Boogie Board Grafik Tabletler
  18. Bosto Grafik Tabletler
  19. LitEnergy Grafik Tabletler
  20. Schulzz Grafik Tabletler
  21. Simbans Grafik Tabletler
  22. Tikteck Grafik Tabletler
  23. Yukka Grafik Tabletler
  24. Dark Grafik Tabletler
  25. GOMAX Grafik Tabletler
  26. Kenting Grafik Tabletler
  27. Kodak Grafik Tabletler
  28. Monoprice Grafik Tabletler
  29. Mynote Grafik Tabletler
  30. Newyes Grafik Tabletler
  31. Trendfone Grafik Tabletler
  32. TriLine Grafik Tabletler
  33. Turcom Grafik Tabletler
  34. Victory Multimedia Grafik Tabletler
  35. Vinsa Grafik Tabletler
  36. Vivohome Grafik Tabletler
  37. Waltop Grafik Tabletler
 4. Ürün Tipi
 5. Basınç Hassasiyeti
 6. Fotoğraflı Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Xp-Pen
DSACategoryId/2147483646/3013120/217/xppen
Başa dön