Yan Cam Perde

Araç sahipleri, yılda yaklaşık 1000 saatini araç içinde geçiriyor. Bir ömür söz konusu olduğunda ise neredeyse 50.000 saati bulabiliyor. Araç sahipleri, bu kadar zaman geçirdikleri ortamların haliyle çok daha şık ve konforlu olmasını istiyorlar. Özellikle mesleği araç sürmek olan kişiler, araçları için şık bir görünüm sağlayan koltuk kılıflarını tercih ettikleri gibi araç içi termoslarından buzluklara kadar fonksiyonellik sağlayan birçok ürünü de tercih edebiliyorlar. Vites ve direksiyon kaplamaları, boyun yastıkları, cam perdeleri, koltuk kılıfları ve paspaslar gibi birbirinden fonksiyonel ve stil sahibi araç aksesuarlarına Hepsiburada’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Araç İçi Aksesuarları ile Kendi Tarzınızı Yaratın

Araç içi aksesuarları, her kullanıcının taleplerine yanıt verecek şekilde özenle tasarlanıyor. Fonksiyonelliklerinin yanı sıra araç içi aksesuarlarının yaratıcı tasarımlarıyla araçlarınızın içerisinde sizlerin zevkini yansıtan bir ambiyans yaratabilirsiniz. Bu doğrultuda kullanabileceğiniz birçok ürün bulunuyor. En çok tercih edilen araç içi aksesuarları şunlardır:

Koltuk Kılıfları: Koltuk kılıfları en çok tercih edilen aksesuar ürünlerinden olduğundan oldukça fazla çeşide sahip. Üreticiler, bu ürünlerin tırlardan spor arabalara kadar oldukça geniş bir kullanım alanı olduğunu bildiğinden her türden ihtiyaca yanıt verecek tasarımlar yaratıyorlar. Klasik aksesuarları sevenler için deri koltuk kılıfları, uzun yolda konfor arayanlar için bel destekli koltuk kılıfları, spor görünümden vazgeçemeyenler için çizgili tasarımlara sahip koltuk kılıfları en çok üretilen modeller arasında yer alıyor.

Direksiyon ve Vites Kılıfları: Aynı koltuk kılıfları gibi bu kaplamalar da birçok farklı kullanıcı tarafından tercih edildiği için oldukça geniş bir ürün skalasına sahip. Genellikle görsel amaçlı kullanılan bu kılıflar direksiyon tutuşunun daha rahat bir hale gelmesi için de kullanılabiliyor.

Paspaslar: Son dönemde özellikle popülerleşen havuzlu paspaslar her araç modeline özel olarak üretiliyor. Bu sayede kullanımı sırasında kullanıcılara araç içerisine küçük ya da büyük gelmesi gibi sorunlar yaşatmıyor. Paspasların direkt olarak görünüme bir katkısı olmasa da havuzlu yapıları sayesinde kiri ve toprak gibi maddeleri içerisinde tutacağından araç içlerinizin temiz olmasını sağlıyor. Oldukça kolay temizlenebilen yapıları sayesinde temizlik işlemleri en fazla 5 dakikanızı alıyor.

En Az Aracınızın Stili Kadar Önemli: Konfor!

Aracınızın güzel gözükmesi kadar konforlu olması da oldukça önemli bir husustur. Bu doğrultuda tercih edebileceğiniz irili ufaklı birçok araç içi aksesuarı bulunuyor. Örneğin; boyun yastıkları ile ağrılarınıza son verebilir, koltuk arkası cepleri ile asla yer bulamadığınız eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz. Aracınızın torpidosunda kaybolup duran kartlarınızı kart sabitleyiciler yardımıyla hep aynı noktada tutabilir, telefon tutucular ile telefonlarınızı gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Katlanabilir ön cam koruyucuları ile park halindeyken aracınızı güneş ışınlarından koruyabilir, yaz aylarında arabanıza bindiğinizde var olan o bunaltıcı havadan kurtulabilirsiniz. Ayrıca havuzlu bagaj paspasları ile bagajınızın temizliğini sağlayabilir, bagaj düzenleyicileri yardımıyla da oldukça düzenli ve temiz bagajlara da sahip olabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra özellikle fonksiyonellikleri açısından fazlaca tercih edilen akıllı multimedya cihazları, günümüz koşullarında her araçta bulunması gereken cinsten ürünler. Telefon çağrılarına cevap vermekten yol tarifi almaya kadar birçok özellik sunan bu cihazlar, araçlarınızın panellerine uygun olarak üretiliyor ve bu sayede araçlarınızın bir parçasıymış gibi gözüküyor. Her türlü araç çeşidine ve her türlü araç modeline uygun birçok aksesuar Hepsiburada’da sizleri bekliyor. İster aracınızda kendi stilinizi yansıtmak isteyin isterseniz de aracınızı daha konforlu bir hale getirmek isteyin, aradığınız tüm araç içi aksesuar ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle sizleri bekliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç İçi Aksesuar

1286 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 49 / 1286 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?