Güneşlikler

Değişik ölçülerde ve modellerde tasarlanan araç güneşlikleri, yolcu ve sürücülerin konforlu bir şekilde yolculuk yapmasını sağlar. Arabaların modeline ve cam büyüklüklerine göre üretilir. Şık ve modern seçenekleriyle dikkat çekmeyi başarır. Ekonomik fiyatlarda satışa sunulan güneşlikler araç için gerekli oto aksesuarları arasında yer alır. Geniş bir seçenek yelpazesinde sunulan güneşlik modelleri araçları güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden koruyabilir.

Geniş Ölçüde Model Seçeneği

Aracınızı güneş ışınlarından koruyabilmeniz için tasarlanan çok sayıda güneşlik modeli vardır. Ön, arka ve yan camlar için üretilen araç güneşlikleri araç modeline ve cam büyüklüklerine uygun seçeneklere sahiptir. Balonlu metalize, katlanabilir ve vantuzlu modeller tercih edilen ön cam güneşlikleri arasındadır. Yan cam güneşliklerinde ise makaralı ve toplanabilir modeller ön plana çıkar. Tekli ya da ikili olarak yan camlarda kullanıma uygundur. Katlanabilir özelliğe sahip olan araç güneşlikleri, pratik kullanımları sebebiyle büyük ölçüde beğeni toplar. İhtiyaca göre büyük ya da küçük güneşlikler tercih edilebilir. Aracın ön panelini vantuzlu güneşlik modelleri sayesinde çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Vantuzlu yan cam perdeleri ile aracınızın iç kısmını güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz.

Güneş Işınlarına Karşı Etkili Koruma

Kaliteli kumaşlardan elde edilen güneşlikler, daha dayanıklı ve daha uzun süre boyunca kullanılabilmesi açısından oldukça avantajlıdır. Eğimli bir yapıya sahip olan araçların ön camları kapladıkları yer hacminden dolayı da yoğun düzeyde güneş ışığına maruz kalır. Güneşin altında park edilen ve uzun saatler boyunca güneşte kalan araçların iç kısımlarında zamanla solma ve yıpranma gibi etkilere karşı araç güneşliği kullanabilirsiniz. Güneşten kaynaklanan olumsuz etkilerin önüne geçebilmek için aracınıza uygun güneşlikleri tercih edebilirsiniz. Araç güneşlikleri sayesinde aracın ön panelleri, direksiyon ve torpido bölümü başta olmak üzere pek çok bölgede istediğiniz korumayı sağlayabilirsiniz. 

Araç İçerisinde Kolay Kullanım

Araç için güneşlik seçimi yaparken aracınızın cam ölçülerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Cam büyüklüğüne uygun olarak seçilen güneşlikler ile içeriye güneş ışıklarının sızmasına engel olabilirsiniz. Güneşlikten tam anlamıyla verim elde edebilmek adına, seçiminizi araç modeline ve cam büyüklüğüne uygun olan güneşliklerden yana yapabilirsiniz. Gerekirse güneşlik bandı, çocuk perdesi, yan cam perde ve branda gibi oto aksesuarlarını da kullanarak aracınız için yeterli düzeyde koruma sağlayabilirsiniz. Katlanabilir özellikte üretilen yan cam perdeleri, aracınıza yan camlardan gelen güneş ışınlarını yüksek oranda keserek keyifli yolculuk yapmanıza olanak tanır. Kaliteli güneşlikler gece sürüşlerinde yan camlardan gelebilecek far ışıklarını keserek gözün yorulmasına engel olur. Kolay temizlenebilme ve pratik kullanım özelliği ile de kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar.

Her Bütçeye Hitap Eden Fiyat Seçenekleri

Araba güneşliği fiyatları modellere göre değişiklik gösterebilir. Ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan güneşlikler, tekli ya da set halinde tercih edilebilir. Ön camlara takılan güneşlikler, cam boyutunun yüksek olmasından dolayı diğer güneşliklere göre fiyat olarak hafif düzeyde artış gösterebilir. Güneşlik ürünlerini set halinde tercih ederek tasarruf yapabilirsiniz. Araçların hasar görmesini engellemek adına dayanıklı özelliklere sahip olan oto kapı güneşliklerini kullanabilirsiniz.

  • Araç içerisinde güneş ışınlarına karşı etkili koruma sağlamak için araç güneşliklerinden faydalanabilirsiniz.
  • Aracın arka koltuğunda seyahat eden çocuklar için özel olarak tasarlanan modeller ile araç içindeki konforu arttırabilirsiniz.
  • Her türlü bütçeye hitap eden güneşlik modelleri arasından ihtiyacınız doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz.
  • Yan kapılara ve camlara takacağınız güneşlikler ile çocuklarınızı güneşe karşı koruma altına alabilirsiniz.
  • Göz yormayan ve kullanışlı güneşlik modellerini tercih ederek uzun süreli seyahatlere çıkabilirsiniz. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Güneşlik Fiyatları

9374 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Güneşlikler
Güneşlikler
Raylı Perdeler
Raylı Perdeler
Araca Özel Perdeler
Araca Özel Perdeler
Ön Cam Güneşlikleri
Ön Cam Güneşlikleri
Arka Cam Perde
Arka Cam Perde
Yan Cam Perde
Yan Cam Perde
İç Güneşlikler
İç Güneşlikler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 29 / 9374 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?