Silecekler

Aracınızın sileceklerinin verimli bir şekilde çalışması için mıknatıslı, süngerli, jiletli, şarjlı cam sileceği modelleri arasından dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Estetik özelliklere sahip olan silecekler ile aracınıza şık detaylar ekleyebilirsiniz. Farklı otomobil modelleri ile uyumlu olan silecek modelleri arasından kendi aracınız için en uygun olan aksesuara kolayca ulaşabilirsiniz. Kısa bir sürede monte edebileceğiniz cam sileceği çeşitleri, yolculuklarınızda camlarınızın temiz kalmasına yardım eder. Hem ön camlara hem de arka camlara uygun olan modellerin bulunması sayesinde arabanız için gerekli olan aksesuarlara kolayca sahip olabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerle imal edildikleri için son derece sağlam bir yapıya sahip olan silecekler, arabanızın camlarını kısa bir sürede silerek görüş alanınızı korumanıza yardımcı olur. Yağmur ve kar sularını otomobilinizin camından bertaraf etmek ya da tozlanmış cam yüzeyini silerek görüş açınızı netleştirmek için araba sileceğinden yararlanabilirsiniz. Araba sileceği modelleri, otomobilinizdeki silecek haznesinde bulunan suyla beraber çalışarak camlarınızdaki kirleri kısa bir sürede yok etmeyi başarır.

Emniyetli Kullanımı İle Oto Cam Sileceği Çeşitleri

Arabanızla gerçekleştireceğiniz yolculukları daha emniyetli hale getiren oto cam sileceği çeşitleri, farklı hava şartlarına kısa sürede uyum sağlayabilmeniz için idealdir. Yağmurlu ve karlı havalarda sileceklerinizi yağış yoğunluğuna bağlı olarak çalıştırabilirsiniz. Yağış yoğunluğu yüksek olduğunda sileceklerin çalışma hızını artırabilir, bu yoğunluk azaldığında sileceklerinizi daha düşük hızda çalıştırabilirsiniz. Geniş bir alana etki eden silecekler, sürücülerin görüş alanını koruyarak güvenli bir yolculuk deneyimi yaşatır. Aynı zamanda tozları ve kuş pisliklerini anında camınızdan temizleyebilmek için de aracınızın silecek sisteminden yararlanabilirsiniz. Sileceklerin hafif ve dayanıklı olan gövdeleri, darbelere ve yıpratıcı koşullara karşı koruyucudur. Böylece açık hava şartlarına uyum sağlayan silecekler, yaz ve kış ayları boyunca maksimum verimlilik sunar. Yıl boyu kullanabilmeniz için ideal olan oto silecek çeşitleri, aşınmaya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Lastik ve silikon gibi materyallerin cam yüzeyinde kolayca hareket etmesi, camlarınızın kısa sürede temizlenmesini sağlar. Sileceklerin erimeye ve deforme olmaya karşı dayanıklı oluşu ile uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Esnek Oto Silecek Modelleri

Sileceklerin sahip olduğu esnek yapı, onlara cam üzerinde kolay hareket imkanı sağlar. Sahip oldukları esnek yapı ile dikkat çeken silecekler, camlarınızın üzerinde güvenli bir şekilde hareket eder. Yüzeyinde çizik oluşumuna yol açmayan silecekler sayesinde araç camlarınızı ilk günkü kalitesinde uzun süre kullanabilirsiniz. Aynı zamanda cam yüzeyinin pürüzsüzlüğünü de koruyan bu ürünleri silecek fiyatları açısından cazip koşullarla satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Arabanızdaki mevcut sileceklerin zarar görmesi durumunda yedek lastiklerden yararlanabilirsiniz. Uzun yapıları ve elastik gövdeleri ile beğeni toplayan bu ürünler, kesilebilir olmalarıyla da avantaj yaratır. Böylece yedek silecek lastiklerini arabanızın ölçüleri ile uyumlu olacak şekilde kullanabilirsiniz. Yüksek sıcaklıklara ve dondurucu soğuklara karşı dayanıklı olan araç sileceği modelleri, uzun süreli kullanım için idealdir. Buzlanma problemine karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan esnek silecek lastikleri, üretimlerinde kullanılan malzemeler sayesinde ekstra sağlam yapısı ile sizi karşılar. Çeşitli testlerden geçerek kullanıcıya sunulan araç cam sileceği çeşitleri sayesinde güvenli bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Geri Dönüştürülebilir Oto Silecek Çeşitleri

Üretimlerinde kullanılan malzemelerin geri dönüştürülebilir olmasıyla dikkat çeken oto silecek çeşitleri, doğaya katkıda bulunabilmeniz için idealdir. Araba silecek takımı kullanarak otomobiliniz için uygun ebatlara ve özelliklere sahip olan aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Doğa dostu araba silecek takımları, seyir halinde yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlem alabilmeniz için geliştirilmiştir. Rüzgârdan etkilenmeyen bu silecekler, dolu yağışına karşı da dayanıklı bir yapıya sahiptir. Camları çizmeyen yüzeyleri ile sürücülerden tam not alan silecekler, aynı zamanda son derece hafif olan yapılarıyla da oldukça kullanışlıdır. Bağlantı noktalarını kullanarak 35, 38, 45, 48, 50, 65, 70, 73 cm silecek çeşitlerini kolayca aracınızda çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Silecek süpürgesi modelleri, farklı silecek tiplerine uyum sağlayan tasarımları ile sizi memnun eder. Esnek çelik kaplamaya ve grafit kaplamalı kauçuk lastiğe sahip silecek süpürgeleri, arabanızın camlarına kolaylıkla uyum sağlar.

Kolay Temizlik Sağlayan Oto Silecek Çeşitleri

Yağışlı havalarda yolculuk ederken görüntü netliği kazanabilmenizi sağlayan araba silecekleri, seyir halindeyken diğer araçları ve ışıkları net olarak görebilmenize yardımcı olur. İnce hatları sayesinde görüş alanını kapatmayan silecekleri ihtiyacınıza göre hızlı ya da yavaş modda çalıştırarak kullanabilirsiniz. Görüş alanını etkili şekilde kullanabilmeniz için ön ve arka silecek takımlarının bulunduğu silecek modellerini tercih edebilirsiniz. Değişen hava koşullarına kolayca adapte olan silecekler, korozyon sorununa karşı da çözüm üreterek size kolay bir kullanım sunar. Geniş bir alanı temizleyebilen arka cam sileceği modelleri de kullanıcı için hijyenik ve güvenlidir. Arabanızın arka kısmında yer alan taşıtları rahatça görebilmek ve geniş bir görüş açısı kazanmak için otomobilinizde arka silecek modelleri kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Etkili yüzey temizliği desteği sunan cam sileceği modelleri, arabanızın camlarının kusursuz bir şekilde temizlenmesine yardım eder. Böylece cam yüzeyinde kalabilecek küçük parçacıkların ve lekelerin önüne geçebilirsiniz.

İşlevsel Yapısı İle Cam Sileceği Modelleri

Sürüş yaptığınız yolun özelliklerine bağlı olarak çakıl taşı, toz ve toprak, ağaç yaprakları gibi çeşitli etkenlere karşı camlarınızı temiz tutmak adına sileceklerden yararlanabilirsiniz. Krom, kauçuk, silikon silecek çeşitleri, parçalanma ve doku bozulması gibi sorunlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Otomobilinizin mevcut sileceklerinin ölçülerini baz alarak yeni sileceklerinizi dikkatli bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Aracınız için ideal boyutlardaki sileceklerden daha büyük ya da daha küçük olan modelleri kullanmamaya özen göstererek güvenli bir biçimde yolculuğa çıkabilirsiniz. Raylı tasarımları ile öne çıkan pratik cam sileceği modellerini tercih ederek montaj işlemini kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Tasarımlarında yer alan ray detayı yardımı ile bu silecekleri silecek yuvasına kolayca monte edebilirsiniz. Oto silecek çeşitleri, hem yüksek hem de düşük hızda çalışırken düşük ses seviyesi ile yolculuk konforunuzu da korumayı başarır. Kauçuk ve silikon silecekler, sesi emen yapılarıyla sürücülerin ve yolcuların beğenisini kazanmayı başarır. Ses dağılımını azaltan bu ürünler, camınızdan araç kabinine ulaşan gürültüleri önüne geçer.

Araba Sileceği Kullanarak Nem Kalıntılarını Önleyin

Derinlemesine temizlik desteği sunan oto silecek modelleri, nem kalıntılarının önüne geçmeyi başararak kuru bir yüzey oluşturur. 350 mm silecek çeşitleri sayesinde araç camında süzülen su ve yağmur damlacıklarını anında yok edebilirsiniz. Bağlantı noktaları son derece kuvvetli şekilde üretilmiş olan silecek modelleri, otomatik yıkama makinelerinin yol açabileceği sorunlara karşı oldukça dayanıklıdır. Çelik iskelet sistemine sahip gövdeleri ile uzun ömürlü bir yapı kazanan modelleri tercih ederek ekstra verimlilik kazanabilirsiniz. Oto silecek ölçüleri açısından arabanızla tam uyumlu modellere yönelmeye özen göstermeniz, yolculuklarınızda yağmur damlalarını camlarınızdan daha etkili bir şekilde temizleyebilmenize olanak tanır. Arabanızın camlarını manuel olarak silmek için kullanabileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Otomobilinizin bagajında saklayabileceğiniz hazneli cam sileceği modelleri ile otomobilinizin camlarını temizleyebilirsiniz. Yumuşak dokulu lastikleri ile narin bir kullanım deneyimi sunan bu ürünler, gövdelerinde yer alan ergonomik tutacak bölümü ile size kolaylık sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Silecek Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Uyumlu Marka
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024697/60003680