Raylı Perdeler

Raylı perdeler kolay açılıp kapanabilmeleri sayesinde ticari yolcu taşıyan araçlarda ve kişisel araçlarda rağbet gören perde çeşitlerindendir. Aracınızı ve sizi güneçten korur. Hemen her renge sahip raylı perdeler, aracınıza şık bir görünüm kazandırır. Perdelerinizi istediğiniz zaman açıp istediğiniz zaman kapatırsınız. Fonksiyonlu ve kullanımı kolaydır.
File veya kumaştan üretilmiş olan perdeleri kolaylıkla çıkarıp yıkayabilir ve tekrar kullanabilirsiniz. Bazı kumaş çeşitlerinde yıkadığınızda renginin solmasını önleyecek özel kaplamalar bulunuyor. Raylar alüminyum veya dayanıklı plastikten üretiliyor. üürnler her araç modeline göre farklı boyutlarda sunuluyor. Bu yüzden sipariş vermeden önce ürün açıklamalarına dikkat etmelisiniz.
Raylı perdelerde ev tipi korniş sistemine benzer bir ray sistemi kullanılıyor. Rayları monte etmek oldukça kolay. Bir matkap yardımıyla cam etrafındaki uygun köşelere ufak delikler açarak kolaylıkla monte edebilirsiniz. Perdelerdeki küçük kancaları bu raylara kolayca geçirip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Arka ve yan camlarınız için uygun boyutlara sahip modellere hepsiburada.com’dan ulaşabilirsiniz.
Raylı perdeler yeni nesil otomobillere şık ve zengin bir görünüm kazandırmak için sıklıkla kullanılıyor. Ayrıca ticari araçların da en sık tercih ettiği perde çeşitlerindendir. Siz de raylı perde sahibi olmak istiyorsanız hemen sepetinize ekleyin. Uygun fiyat ve hızlı kargo avantajıyla hepsiburada.com, bir tıkla seçtiğiniz ürünleri kapınıza kadar ulaştırıyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Raylı Perde Güneşlik

70 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 70 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?