Arka cam perdeleri sizi gündüz güneş ışınlarından, gece ise göz alıcı far ışıklarından korur. Ayrıca aracınızın içinde sera etkisi oluşmasına sebep olan sıcak hava depolanmasının önüne geçer. Arka cam perde çeşitleri aracınızda daha ferah bir ortam oluşmasını sağlar. Siz ve sevdiklerinizi güneşin zararlı etkilerinden ve aracınızda oluşacak boğucu sıcaklıktan kurtarır.
Arka cam perdelerinde siyah tül perdeler yaygın olarak tercih ediliyor. Ebatları arka cam ölçülerinize göre değişiklik gösteren arka cam perde seçiminizde aracınızın cam ölçüsüne uygun perdeyi seçmeniz önemli. Kategoride vantuzlu, raylı ve cam kenarlarına monte edilen sabitleme sistemlerine sahip perde çeşitleri de sunuluyor. Her bir modelin kullanımı çok kolay. Paket üzerindeki kullanım talimatını okumanız yeterli oluyor. Ayrıca arka cam perde çeşitlerinin pek çoğu katlanabilir özelliğe sahip ve yer kaplamıyor.
Kumaş perdelerin bir diğer özelliği ise yıkanabilir özelliğe sahip olmaları. Tül vantuzlu perdeler ise silinerek kolayca temizlenebiliyor. Perdelerin yuvarlak köşeli ve sivri köşeli modelleri bulunur. Aracınızın modeline ve cam şekline uygun olan modeli seçebilirsiniz. Hepsiburada.com’da ürünleri inceleyebilir, ürün özellikleri kısmına bakarak size en uygun ürünü seçebilirsiniz.
Siz ve sevdiklerinizin güvenli ve konforlu yolculuk yapabilmesini sağlayacak arka cam perdesi çeşitleri hepsiburada.com’da… Fiyat konusunu ise dert etmenize gerek yok: hepsiburada.com’da her bütçeye uygun arka cam perdesi bulabilirsiniz.

Araç İçi Aksesuar

80 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bross Otomotiv
  2. Demircioğlu
  3. Space
  4. Nettedarikcisi
  5. Modacar
  6. Carub
  7. Dreamcar
  8. SLAMMED
  9. Vipkrom
  10. AutoCet
  11. Automix
  12. BT Car
  13. Biartt
  14. Buffer
  15. Cabu
  16. Carsped
  17. DM
  18. Jsv
  19. Otocontrol
  20. Ototarz
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Araç Markası
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20036990/20037834
BAŞA DÖN