Arka Cam Perde

Araç İçi Aksesuar

Çoğu insan şartların bir getirisi olarak arabasıyla oldukça fazla zaman geçirir. Dolayısıyla araba içerisinde geçirdiğiniz zamanın en yüksek konfor düzeyinde olmasını talep etmeniz doğaldır. İster her gün işe gidip gelmek, ister uzun yolculuklar yapmak olsun, araba içerisinde kullanışlı ve verimli araç içi aksesuar bulunmasını tercih edebilirsiniz. Bu tercihin bir sonucu olarak birbirinden farklı aksesuarlarla hem daha opsiyonel hem de daha dikkat çekici bir araca kavuşabilirsiniz.

Araç İçi Aksesuar İçin Dikkate Alınması Gereken Kriterler

Amaç: Aracınıza birkaç ekleme yapmayı düşünüyorsanız, bunu neden yapmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Sadece estetiği geliştirmek mi istiyorsunuz yoksa arabanızı daha işlevsel hale getirmeyi mi umuyorsunuz sorusunun cevabını bulup, ona göre bir araç içi aksesuar takviyesi yapmalısınız. Örneğin, arabanızdaki LED aydınlatma estetik bir yükseltme olarak görülebilir. Bunun dışında koruyucu bir güneş perdesiyle de işlevsellik sağlayabilirsiniz.

Boyut: Aracınız için cam perdesi satın almanız durumunda her zaman aracınızla uyumlu olmasını istersiniz. Dolayısıyla yapmanız gereken şey önce araç cam boyunu ölçmek, ardından da aynı boyutlara sahip cam perdeyi temin etmek olacaktır. Böylece boyut konusunda tam isabet sağlamış olursunuz.

Kurulum: Arabanıza yeni bir aksesuar eklemenin ne kadar kolay veya zor olacağı önemli bir başka kriterdir. Cam perdeler gibi bireysel olarak kolay ve hızlı bir şekilde kurulumunu gerçekleştireceğiniz aksesuarlar her zaman daha çok tercih edilir. Teknik yeteneklerinizin ötesinde daha karmaşık bir aksesuar satın almayı düşünüyorsanız da bunu bir profesyonele götürmek en iyi tercih olacaktır. Aracınıza ekleme yapacağınız aksesuarın kurulumuna göre bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Güvenlik Riski Oluşturmayacak Aksesuarların Tercih Edilmesinin Önemi

Araç içi aksesuar ile araba kullanacağınızı göz önünde bulundurarak, eklediğiniz yeni aksesuarların güvenlik açısından tehlike oluşturmadığından emin olmanız gerekir. Araba aksesuarları ön camdan, dikiz aynasından veya yan aynalardan görüşünüzü engellememelidir. Bu sayede olası kaza riskinizi ciddi oranda azaltabilirsiniz. Bu standartlara uygun olarak gerçekleştireceğiniz her araç içi aksesuar arabanıza artı yazarken, emniyetinizi engelleyecek aksesuarlar ise eksi yazamaya devam edecektir. Bu nedenle bu önemli konuyu mutlaka öncelik haline getirmeyi düşünmelisiniz.

Teknik Özellikler

  • Aksesuarlar: Güneşlik Perde, Perde Tutucu Klipsi, Güneş Engelleyici Bant, Perde Plastiği, Perde Güneşlik Motoru Dişlisi, Güneşlik Kapağı, Perde Köşe Demiri, Sunroof Perde Halatı, Pencere Regülatörü Makara Yuvası
  • Malzeme: Nikel, Alüminyum Köpük, Tül Kumaş, Metal
  • Aksesuar Boyutu: Standart ve Büyük Boy Aksesuarlar
  • Kullanım Alanları: Otomobil, Minibüs, Kamyonet, Panelvan, Hafif Ticari vb. araçlar
  • Renk Seçenekleri: Kırmızı, Siyah, Mavi, Gri, Gümüş, Bej ve Beyaz
  • İşlevsellik: Kolay Kurulum, Güneş Koruyucu, Katlanabilir, Kolay Takılıp Çıkarılabilir

Ne tür araç aksesuarlarına yatırım yapmalıyım?

Bu durum kişisel stil ve seçiminizle doğrudan bağlantılıdır. Aracınızın görünüşünü ve stilini değiştirmeye odaklanmak istiyorsanız, camlarınız için perde takviyesi yapabilirsiniz.

Aracım için en doğru aksesuar tercihini nasıl yapabilirim?

Araç içi aksesuarlarınızı aracınızın modelini baz alarak seçmelisiniz. Arabanızla en uyumlu olan aksesuarlar, en verimli olanlarıdır. Kamyonet gibi büyük araçlar ya da daha küçük arabalar için özel üretim aksesuarların mevcut olduğunu göz önünde bulundurmalısınız.

Araç aksesuarlarını tekli ya da set olarak satın alma imkânı var mıdır?

Araç aksesuar kitlerini tamamen tercihinize göre temin edebileceğiniz şekilde tekli ya da set olarak elde edebilirsiniz. Örneğin, çocuklarınızı güneşten korumak amacıyla sadece arka camlar için güneş perdesi alabileceğiniz gibi aynı zamanda perde, tutucu klips, güneşlik kapağı gibi ürünleri set olarak da tercih edebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Araç İçi Aksesuar

161 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 161 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?