Araca Özel Perdeler

Otomobil modellerine özel olarak tasarlanan araca özel perdeler kategorisindeki ürünlerin montajı sırasında otomobil üzerinde herhangi bir delinme işlemi yapılmıyor çünkü montaj, klipsler yardımıyla yapılıyor. Bu ürün, takılması kolay olduğu kadar istenildiği zaman sökülme imkanı da sağlıyor.
Yan ve arka camlar için kullanım olanağı bulunan perdeler, dışarıdan bakıldığında içerisinin görünmesini engellerken, otomobilin içerisinden bakıldığında dışarısı rahatça görülebiliyor. Özellikle güneş ışınlarını, ürün çeşidine göre yüzde altmış ile yetmiş beş arasında bir oranda engelleme özelliğine sahip. Bu durumda da güneşli havalarda aracın içerisinin aşırı ısınmasını ve döşemelerin solmasını engelliyor. Hepsiburada.com oto aksesuar mağazasında ön cam güneşlikleri bu kapsamda incelenebilir.
Araca özel perdeler, gece yolculuklarında da arka camdan gelecek olan farkların gözlerin aşırı yorulmasının önüne geçiyor. Perdelerin yapımında kullanılan yumuşak dokulu malzeme kullanıldığı için kaza anında siz ve sevdikleriniz için tehlike yaratmıyor. Üstelik perdelerin takılı olması otomobil camlarının açılıp kapanması için her hangi bir engel teşkil etmiyor.
Araca özel perdeler kategorisi, arka yan camlar ve arka cam ile aracınızda varsa kelebek camlar için tasarlanmış şekilde ve set halinde temin edilebiliyor. Uzun yolculuklarda konfor sağlaması amaçlanarak tasarlanmış ürünler, otomobile özel tasarımlar olduğu için araca uyum sorunu yaşatmıyor. Beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araca Özel Perde Güneşlik

311 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 311 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20036990/20037058