Chip

Yazıcınız ile faks makinesi ya da bilgisayarınız arasındaki bağlantıyı kuran yazıcı chipleri, iş yerinizde ya da evinizde çok daha etkin bir çalışma ortamı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Yazdırmak istediğiniz belgeleri, çıktısını almak istediğiniz evrakları ya da beklediğiniz faksları hatasız bir şekilde basmanıza yardımcı olan yazıcı chipleri sayesinde, hem boş sayfaların çıkmasının önüne geçebilir hem de kaybolan evrakların önüne geçebilirsiniz.

Farklı boyutlarda ve tasarımlarda hazırlanarak, beğeninize sunulan ürünler, cihazınız ile uyum içerisinde bir kullanım sunuyor. Gün içerisinde önemli yazışmalarınızın çıktısını almak, sözleşmelerinizi hazırlamak ya da sunumlarınızı düzenlemek için kullandığınız yazıcı modellerinizin, bilgisayarınızdan gelen sinyalleri doğru algılamasına sağlayan yazıcı çipleri sayesinde, yazıcınızı her zaman aktif bir şekilde kullanabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Özellikle yazıcı modelini faks makinesi ile birlikte kullanan işletmeler için son derece hayati bir öneme sahip yazıcı chipleri, faksın A4 kağıdının üzerine basılmama riskini ortadan kaldırmak, gelen gönderinin hafızaya alınmasını sağlamak gibi fonksiyonları ile dikkat çekiyor. Gün içerisinde kartuşun bitmesi tehlikesine karşın, bilgisayar verilerini, faks sinyallerini ve baskı malzemelerini düzenli olarak kontrol eden, denetleyen ve düzenleyen chipler, veri kayıplarının da önüne geçmeyi amaçlıyor. Yazıcı markanıza göre seçim yapabileceğiniz ürünler arasından, dilerseniz farklı cihazlar ile uyumlu chip modellerini tercih edebilir, dilerseniz modeliniz ile birebir uyumlu orijinal yazıcı chipleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Yazıcı chipleri arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi, notebook modeliniz ile uyumlu chipset modellerine de göz atabilir, bilgisayarınızın performansını geliştirebilirsiniz. Diz üstü bilgisayar modellerinizin vazgeçilmez yapı taşlarından olan, anakartın ve çevre birimlerinin arasındaki bağlantıyı sağlayan Chipset modelleri, ihtiyacınız olan yüksek veri akışını kolaylıkla elde etmenizi amaçlıyor. Bilgisayar modelinizin hangi parçalar ile iletişime geçeceğini, bellek tipini, boyutunu ve anakartın desteklediği harici ve dahili cihazları kontrol altına almanızı sağlayan chipset modelleri arasından ihtiyacınıza ve bilgisayar modelinize en uygun modeli seçebilir, kuzey ve güney köprü yoncası bağlantıları arasında bilgi geçişi sağlayabilirsiniz.

Yazıcı Chip Fiyatları

Kullandığınız yazıcı modelini belirledikten sonra, ihtiyaç duyduğu yazıcı chipine göre araştırmanızı yapabilir, farklı markalara uygun yazıcı chipset modellerini inceleyebilirsiniz. Kartuş toneriniz ile uyum içerisinde bir kullanım sunan ve yeniden doldurmalarda cihazınız ile maksimum performans elde etmenizi sağlayan ürünler, korsan parça kullanımının da önüne geçmeyi amaçlıyor. Orijinal olmayan chipsetlerde kartuş ile entegrasyonun önüne geçen chipsetler, ofis içerisindeki dökümanlarınızı ve kıymetli evraklarınızı da koruma altına almanıza yardımcı oluyor.

Gün içerisinde ofiste kullanabileceğiniz gibi evinizde de rahatlıkla kullanabileceğiniz yazıcı modelinizin her zaman bilgisayarınız ya da faks makineniz ile iletişim halinde olmasını sağlayan chipler, yazdırmak istediğiniz dokümanı, kartuşun doğru bir şekilde basmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Hem kartuştan tasarruf etmenizi sağlayan hem de gereksiz bilgi kalabalığının önüne geçmenizi amaçlayan yazıcı çipleri sayesinde, belgelerinizi güvenle yazdırabilir, yazıcınıza uzaktan kumanda edebilirsiniz.

Ofis evraklarınızın, iş sözleşmelerinizin, muhasebe kayıtlarınızın ya da diğer önemli belgelerinizin kusursuz ve hatasız basılması için yazıcınızı kontrol etmenize yarayan chipler, ofis elektroniklerinizi çok daha etkin bir şekilde kullanmanızı amaçlıyor. İş saatleri dışında gelen faksların chip sayesinde ara belleğe kopyalandığı modeller, hiçbir bilgi kaybı yaşamamanızı ve işlemlerinizi aksatmadan yapmanızı amaçlıyor. Hem faks hem de yazıcı modelinizin birbirini tanımasını ve bilgisayar ile entegre çalışmasını amaçlayan yazıcı chipsetleri arasından modeliniz ile uyumlu ürünleri inceleyebilir, yazıcı chip fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Yazıcı modeliniz ile uyum içerisinde çalışacak yazıcı chipset modelinizi rahatlıkla seçebilir, marka ve model karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yazıcı Çipleri

1381 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1381 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013118/3013119/60008548