YDS İş Ayakkabıları ve İş Çizmeleri

YDS, uzun yıllardır güvenlik alanında teknik bot ve ayakkabı üretimi yapan bir Türk firmasıdır. En son teknoloji sistemleri bünyesinde barındıran YDS firması, ürettiği yüksek kalite ayakkabı ve botlar ile sektörün lideri konumundadır. YDS’nin ürettiği OHSAS 18001, ISO 9001, EN ISO 20345/20347 gibi uluslararası kalite belgelerine sahip ekipmanlar, Türkiye pazarı dışında 55 ülkeye ihraç edilir.

Yüksek Performansı YDS İş Ayakkabıları

YDS iş ayakkabıları yüksek dayanıklılıkları ile ön plana çıkan iş güvenliği ekipmanlarıdır. YDS iş güvenliği ayakkabılarının üretiminde kullanılan ham maddeler gerekli kalite kontrol testlerinden geçirildikten sonra imalat işleminde kullanılır. YDS iş ayakkabı modelleri tasarımlarına ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. YDS iş ayakkabı modellerinin dış yüzeyinde nefes alabilir özellikte cilt deri, mikrofiber deri veya süet deri kullanılır. İş ayakkabıların iç astarları ise aşınmaya karşı dayanıklı, yüksek seviyede ter absorbe edebilen ve kısa sürede kuruyan malzemeden üretilir. YDS iş ayakkabılarının taban kısımlarında batmaya karşı Kevlar ara taban kullanılır. Çift yoğunluklu poliüretan taban teknolojisi ile donatılan iş ayakkabılarının tabanları yağa karşı dayanıklı olup yüksek direnç gösterir. Antistatik özellikteki taban tasarımı kullanıcıya en iyi konforu sağlarken kaymaların da önüne geçer.

YDS iş ayakkabı çeşitleri burun kısmında kullanılan malzemeye göre de farklılık gösterir. Üretiminde metal kullanılmayan YDS iş ayakkabı modellerinin burun kısmı Policap malzemeden üretilir ve 200 J’e kadar koruma sağlar. İmalatında metal kullanılan YDS iş ayakkabı çeşitleri arasında burun kısmı alüminyum ve çelik materyalden üretilmiş modeller de bulunur. Çelik veya alüminyum kullanılan iş güvenliği botları da 200 J’e kadar koruma sağlayabilir. YDS iş ayakkabılarının tasarımında bağcık kullanılan modeller olduğu gibi bağcıksız tasarlanan modeller de vardır.

YDS iş güvenli ayakkabı modelleri arasında elektrostatik boşalım sağlayan ürünler de vardır. Bu tür ayakkabılar statik enerjiyi en alt düzeyde tutarak elektronik etkenlerin kullanıcı üzerinde oluşturabileceği zararları engeller. Bu tür iş ayakkabı modellerini kullanarak elektronik endüstrisi çalışma ortamlarının sahip olduğu riskleri azaltabilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü YDS İş Botları

YDS iş çizmeleri YDS güvenlik ürünleri arasında en çok dikkat çeken malzemelerdendir. İş botlarının üretiminde kullanılan malzemeler oldukça kaliteli olup çeşitli fiziki ve kimyasal testlerden geçirildikten sonra imalat sistemine dahil edilir. YDS iş güvenliği botlarının dış yüzeyinde iş ayakkabılarında olduğu gibi kaliteli cilt deri veya süet deri malzemeler kullanılır. Yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip dış tasarımlarında iş esnasında ateş sıçrama durumlarına karşı yanmaz iplik kullanılır. Yüksek ısıya dayanıklı olarak üretilen YDS iş bot modelleri aside, yağa ve kimyasallara karşı dayanıklı dış tabana sahiptir. Kauçuktan üretilen taban tasarımı şokları absorbe eder ve kullanıcıya yüksek konfor sağlar. YDS iş botlarının sahip olduğu taban sistemi aynı zamanda kaymalara karşı da dirençlidir. Burun tasarımında çelik kullanılan YDS iş botları, herhangi bir çarpma ve üzerine ağırlık düşmesi gibi durumlara karşı ayak parmaklarına yüksek seviye koruma sağlar. YDS iş güvenliği botları ayak bilek kısımlarına sağladığı destek sayesinde çalışken oluşabilecek bilek sakatlanmalarını en aza indirir. YDS iş botlarında kullanılan mostra anatomik olarak şekillendirilmiş olup çıkarılabilir özelliktedir. Üretiminde hiç metal malzeme kullanılmayan bot modelleri, metal detektörlerinde algılanmaz, X-ray taramalarında görüntülenmez. YDS iş bot modelleri, şık ve rahat tasarımları ile günlük hayatında ve çalışırken güvende olmak isteyen kullanıcılar için oldukça uygun tercihlerdir. Anatomik olarak şekillendirilmiş ve hafif yapıdaki YDS iş botlarından birine sahip olarak şıklığın ve güvenliğin keyfini gün boyu yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

YDS İş Ayakkabıları ve İş Çizmeleri

277 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden