Canlandırılan kişinin görüntüsüne bürünmek, yüzün görünümünü daha etkili hale getirmek ve eğlenceli bir görünüm kazanmak için yararlanabileceğiniz yüz boyaları, cilt tarafından uyumu test edilmiş ürünler ile beğeninize sunuluyor. Çocuklar için olduğu kadar büyükler için de vazgeçilmez bir eğlence sunan yüz boyaları, sevdiklerinize unutulmaz bir parti vermenizi amaçlıyor. Farklı renkler ile hayal gücünüze ya da partinizin temasına göre yüzünüzü boyayabilir, keyifli ve bol kahkahalı bir günü garanti altına alabilirsiniz.

Kaşlar, gözler, dudaklar, yanaklar ya da kirpikler gibi yüzün farklı bölümlerine uygulanabilen yüz boyama tekniği sayesinde görünüşünüzü değiştirebilir, bambaşka kişilere ve hayali kahramanlara bürünebilirsiniz. Özellikle oyun oynama sırasında yüzü daha çekici bir hale getiren, yüz mimiklerini ortaya çıkartan ya da canlandırdığınız karakteri çok daha iyi yansıtmanızı amaçlayan yüz boyaları sayesinde, arkadaşlarınıza unutulmaz bir doğum günü partisi verebilir ya da yıllarca konuşulacak temalı bir eğlence düzenleyebilirsiniz.

Yüz Boyama Markaları

Doğada bulunan canlı renkleri, cilt ile uyumu test edilmiş malzemeler ile bir araya getiren yüz boyaları, farklı çeşitleri ile ihtiyacınıza en uygun şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Tüp, krem, sıvı, kalem, sprey ya da çıkartma gibi farklı kullanım seçenekleri arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

Kolay kullanımı ve işlevsel tasarımı ile ön plana çıkan ruj tipi yüz boyaları, laboratuvar ortamında üretilen boyaların, çeşitli kimyasal ve yağlar ile sertleştirilmesi ile elde ediliyor. Özellikle keskin çizgiler ya da gölgelendirmeler yaparken kullanabileceğiniz ruj tipi boyalar sayesinde yüzünüzün ana hatlarını çizebilir, daha sonra farklı boya tipleri ile doldurabilirsiniz.

Dermatologlar tarafından üretilerek, krem haline getirilen yüz boyaları, parmak, sünger ya da özel aparatlar ile yüzünüze istediğiniz renge boyamanızı sağlıyor. Su ya da sabunla yıkandığında cildinizden kolaylıkla çıkan krem yüz boyası çeşitlerini, partinizin ya da etkinliğinizin temasına göre farklı şekillerde kullanabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Çocuklarınızın gelişimini destekleyen ve hayal güçlerini geliştiren yüz boyaları farklı markalar arasından da seçim yapma imkanı sunuyor. Kullanılan malzemelere, ürün şekline ya da renk çeşitliliğine göre değişiklik gösteren yüz boyası markaları arasından sizin ya da çocuğunuzun ihtiyacına en iyi şekilde cevap verecek olan ürünleri seçebilir, partinizi çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Yüz Boyası Fiyatları

Karakterlerin resmedilip, yüze değişik şekiller çizerek çocuklarınız için unutulmaz dakikalar yaşatmayı amaçlayan yüz boyaları, yüzü dilediğiniz şekilde rahatlıkla boyamanızı sağlıyor. Çeşitli motifler, ülke bayrakları, çizgi film kahramanları, hayvanlar, bitkiler ya da çocuğunuzun favori futbol takımı gibi geniş bir kullanım alanı olan yüz boyama teknikleri, bu sayede partinize ya da etkinliğinize unutulmaz bir hava katmayı amaçlıyor. Çocuklarınızın arkadaşları ile düzenleyeceği bir doğum günü partisi, okul etkinlikleri, yılsonu gösterileri ya da tiyatro oyunları için benzersiz bir kullanım sunan yüz boyama kalemleri, kendinize göre bir dünya yaratmanızı sağlıyor.

Özellikle çocukların grup çalışması ve işbirliği bilinçlerini geliştirmek için düzenleyeceğiniz etkinlikte yüz boyalarına yer verebilir, çocuklarınızın hem eğlenirken öğrenmelerini sağlayabilir hem de çevreleri ile iletişimlerini arttırabilirsiniz. Özellikle kız çocuklarının prenses kostümlerini tamamlayıcı simli ya da pullu yüz boyaları, kusursuz bir kostüm için son dokunuşları rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Dilerseniz bu modelleri tercih edebilir, simli ya da pullu yüz boyası fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Kostümünüzü ve yüz boyamanızı tamamladıktan sonra, arkadaşlarınız ve aileniz için bolca fotoğraf çektirebilir, gösterinize ya da etkinliğinize rahatlıkla konsantre olabilir ve bu güzel günü rahatlıkla ölümsüzleştirebilirsiniz.

Yüz Boyaları

48 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Südor
  2. Alpino
  3. Umix
  4. Faber-Castell
  5. Monami
  6. Tvet
  7. Amos
  8. Let's
  9. Nova
  10. Nova Color
  11. Bundera
  12. CC Oyuncak
  13. Colorbank
  14. Edding
  15. Gıpta
  16. Jovi
  17. Partistok
  18. Play-Doh
  19. Pritt
  20. Wildlebend
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/15596
BAŞA DÖN