Yüzücü Mayosu

Bütün kas sistemini çalıştıran yüzme, her yaştan insanın sevdiği etkinlikler arasında yer alıyor. Suya kuvvet uygulayarak yapılan spor, farklı stilleri ile vücut koordinasyonunun gelişmesine yol açıyor. Mayo, havuzda veya denizde yüzme sporunun yapılabilmesi için gereken malzemelerin başında yer alıyor. Su içinde sporcuların performansını arttırmaya yönelik tasarlanan ürünler, hareketleri destekleme özelliği ile ön plana çıkıyor. Normal mayolardan farklı özelliklerde tasarlanan yüzücü mayosu çeşitleri, her yaştan sporcuya hitap edebiliyor. Üretiminde özel kumaşlar kullanılan ürünler, dayanıklı yapıları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Etkinliğin stiline göre hareketleri destekleyen yüzücü mayosu modelleri, yüzme dinamiklerine uygun olarak tasarlanıyor. Hızlı ve engelsiz yüzmeyi sağlayan mayolar, yüzme stiline göre sürtünmeyi azaltacak şekilde modelleniyor. Bu ürün modelleri kadın, erkek, çocuk her yaştan sporcular için farklı beden ölçüleri ile üretiliyor.

Sade görünüşleri ile dikkat çeken yüzücü mayoları, geniş renk ve model seçenekleri ile tasarlanıyor. Kaliteli materyaller ile modellenen ürünler, sporcuların performanslarını olumlu yönde etkiliyor. Dünyaca ünlü spor markaları, her sezon yeni yüzücü mayoları modelleyerek, tüketicilerin beğenisine sunuyor. Yüzerken performansınızı en iyi şekilde sergileyebileceğiniz ürün modelleri için hepsiburada’dan faydalanabilirsiniz. Yüzücü mayosu kategorisine giderek, farklı model ve tasarımlarda yüzücü mayo modellerini bulabilirsiniz. Sizin için en doğru ürün modelini hepsiburada güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Yüzücü Mayosu Çeşitleri

Yüzücü mayoları, kumaşından dikişine farklı amaçlara yönelik olarak tasarlanarak üretiliyor. Gelişmiş teknolojiyi mayo tasarımlarında kullanan markalar, yüzücülerin performansını üst düzeye çıkacak şekilde modelleme yapıyor. Sürtünme alanını azaltan ürün modelleri, aktivite sırasında sporculara avantaj sağlıyor. Kullanıcının kaslarını destekleyerek harekete geçiren ürün modelleri, akıllı kas kompresyon sistemine sahip olarak üretiliyor. Hızınızı destekleyen, çabuk kuruyan, doğru mayo seçimi ile performansınızı üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Yüzme sporunu aktif olarak yapıyorsanız, etkinliğinizin ihtiyacı doğrultusunda ürün seçimi yapmalısınız. Yüzücü mayosu çeşitleri, antrenman mayosu, ağırlık mayosu, yarış mayosu, wetsuit ve trisuit olarak sıralanabilir. Her biri ayrı alanda etkili olan ürünler, sporcuların hareketleri kadar sağlıklarını da destekliyor.

  • Antrenman Mayosu
  • Ağırlık Mayosu
  • Yarış Mayosu
  • Wetsuıt
  • Trısuıt
  • Sörf Mayosu

Bütün dünyada örgütlü olimpik spor dalı olan yüzme, sağlık için mükemmel aktiviteler arasında yer alıyor. Birçok ülkede Yüzme Federasyonu çatısı altında yüzme yarışları düzenleniyor. Yüzücü mayosu çeşitleri, amatör ya da profesyonel olarak yüzme sporu yapanlar için özel tekniklerle tasarlanıyor. Bu ürün modelleri ile yüzme tekniklerini geliştirirken performansınızı da üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yüzücü Mayosu Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Yılın her günü yapılabilen yüzme, zevki ve eğlenceli spor dallarının başında geliyor. Vücudun tüm kaslarını çalıştıran yüzme sporu ile forma girebilir, günlük kalori fazlasını yakabilirsiniz. Amatör ya da profesyonel olarak yüzme sporu yapıyorsanız, hareketlerinizi destekleyecek yüzücü mayosuna ihtiyacınız olabilir. Her yıl yenilikçi teknoloji ile tasarlanan modeller, yüzme performansını ve hızlarını artırıyor. Ayrıcalık yaratan yüzücü mayo modelleri seçimlerinde dikkat etmeniz gereken teknik detaylar bulunuyor.

  • Yüzücü Mayosu Tasarımları
  • Yüzücü Mayosu Kumaşı

Yüzücü mayoları üretilirken, yüksek düzeyde performans için hidrodinamik açıdan uygun kumaşlar kullanılıyor. Profesyonel kullanıma uygun ürün modellerinde mayo, yüzme hızını ve performansı doğrudan etkiliyor. Yüzücü mayoları, havuzda ve denizde kullanılmak üzere ayrı kumaş özellikleri ile tasarlanıyor. Deniz etkinlikleri için güneşin UV ışınlarına dayanıklı mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Klorlu suya dayanıklı kumaşla tasarlanan ürünleri havuz dinamiklerinde kullanabilirsiniz. Yüzücü mayosu seçiminde vücudu sıkmamasına fakat iyi şekilde sarmasına dikkat etmelisiniz. Paçalı yarış mayoların paça uçlarında silikon bantlar bulunuyor. Bu özellik paçaların bacağı kavrayarak, yukarıya doğru sıvanmasına engel oluyor. Tek parça yüzücü mayo modelleri, çapraz askılı ya da halter yakalı tasarımları ile yüzmeyi kolaylaştırır.

Çocuk Yüzücü Mayo Modelleri

Rengarenk kumaşlarla tasarlanan çocuk yüzücü mayoları, esnek ve rahat yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Kız çocuk yüzücü mayo modelleri, askılı, kısa ya da uzun kollu olarak tasarlanıyor. Tulum şeklinde modellenen çocuk ürünleri, fermuarlı tasarımları ile kolaylıkla giyilebiliyor. Omuz ve sırt detayları ile öne çıkan çocuk yüzücü mayoları, tam kapsamlı omuz hareketlerine izin veriyor. Bu ürün modelleri, çocukların yüzmeyi öğrenme aşamasında rahat hareket edebilmelerine yönelik tasarlanıyor. Esnek kumaşla üretilen çocuk mayoları, farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Erkek çocuk yüzücü mayo modelleri, şortlu ve slip seçenekleri ile üretiliyor. Çocuklarınızın bedenine uygun seçeceğiniz yüzücü mayosu ile faaliyetlerine sorunsuz devam etmesini sağlayabilir.

Kadın Yüzücü Mayosu Modelleri

Kadın yüzücü mayo modelleri, etkinliğin özelliğine göre değişebilir. Yoğun sıkıştırma sağlayan ürün modellerini, üst düzey performans sergileyebileceğiniz yarışlarda kullanabilirsiniz. Elastik kumaşla tasarlanan ürünleri, günlük antrenmanlarınızda tercih edebilirsiniz. Kalın, ince askılı, taytlı, kilotlu modellenen ürünler, hafif malzeme ile tasarlanıyor. Kadın yüzücüler için farklı renk seçenekleri ile geliştirilen modeller, geniş hareket aralığını destekleyecek yapıda üretiliyor.

Erkek Yüzücü Mayosu Modelleri

Erkek yüzücü mayoları, jammer (diz üstü), slip, boxer tipinde tasarlanıyor. İleri teknoloji ürünü kumaşlarla üretilen mayolar, üst düzey aerodinamik yüzmeye olanak sağlayabilir. Yatay ve dikey bantlarla desteklenen ürünler, yarış sırasında kullanılan kas gruplarını oksijenlendirerek hareket aralığını arttırıyor. Yüksek sıkıştırma yapan ürünler, bant destekleri ile yorgunken bile vücut pozisyonunuzu korumaya yardımcı oluyor. Farklı renk seçenekleri ile tasarlanan erkek yüzücü mayo modelleri, yarışlarda, antrenmanlarda en büyük yardımcınız oluyor.

Yüzücü Mayosu Fiyatları

Yüzücü mayosu fiyatları, mayo çeşitlerinin özellikleri doğrultusunda değişiyor. Dayanıklı kumaşla tasarlanan antrenman mayosu ile sürtünmeyi azaltan yarış mayosu farklı şekilde fiyatlanıyor. Yüzücü mayoları fiyatlarını, ürün tasarımında kullanılan teknoloji doğrudan etkiliyor. Yüzme sporu ile ilgileniyorsanız performansınızı arttıran yüzücü mayo modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Sizin için en doğru seçimi yaparken hepsiburada sayfalarından faydalanabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların yüzücü mayo modellerini tek sayfa üzerinde inceleyerek, beğendiğinizi kolayca alabilirsiniz. Uygun fiyatlı yüzücü mayosu almak üzere kolay bir araştırma yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yüzücü Mayosu Fiyatları

1456 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1456 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19007/377028