ADSL / VDSL modem, yönlendirici, switch gibi kablolu ağ çözümleri geliştiren Zyxel markası, menzil genişletici, Access Point veya kontrolör gibi kablosuz ürünler de sunuyor. Teknolojinin hemen her alanında çok çeşitli ürünler sunan Hepsiburada.com aracılığıyla Zyxel firmasının tüm seçeneklerini inceleyebilir ve size uygun olanlarını kolayca temin edebilirsiniz.

Zyxel Modemlerin Öne Çıkan Avantajları

Markanın kullanıcılara sunduğu ADSL / VDSL modemler, router cihazları, geniş bant ağ modemleri kablolu ve kablosuz internet yayını ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

 • Zyxel ADSL / VDSL modemler, maksimum ortalama 16 Mbps indirme ve 1 Mbps yükleme hızı sunan ADSL’i veya yaklaşık 5 kat daha fazla indirme ve 10 kat daha fazla yükleme yapılabilen VDSL internet hizmetini destekler.
 • Güçlü bir donanım yapısı olan Zyxel router çeşitleri, NAT, IGMP, otomatik IP değiştirme, statik veya dinamik yönlendirme gibi birçok işlemi kolayca gerçekleştirir.
 • Dinamik DNS teknolojisini destekleyen Zyxel ağ cihazları, sabit IP adresine gereksinim duymadan uzaktan erişimi mümkün kılar.
 • Kullanıcıların beğenisini kazanan Zyxel modem çeşitleri dâhili DHCP özelliği ile belirlenen kurallar çerçevesinde otomatik olarak IP dağıtımı yapar.
 • Gigabit WAN portuna sahip Zyxel geniş bant modemler ise fiber alt yapısını kullanan yüksek hızlı internet hizmeti için kullanılır.
 • Birden fazla LAN portu olan Zyxel modem çeşitleri, fazladan bir switch alınmasına ihtiyaç duyulmadan ağın ortalama 4 porta kadar çoklanmasını sağlar.

Zyxel Switch Çeşitleri ve Özellikleri

Özellikle ikinci ağ katmanda çalışan ve bir diğer adı ağ anahtarlama cihazı olan Zyxel switch modelleri, yerel ağda ihtiyaç duyulan tüm temel teknolojileri destekliyor.

 • VLAN teknolojisini bünyesinde barındıran Zyxel ağ anahtarları, LAN ağındaki cihazları sanal olarak gruplara ayırır.
 • IEEE 802.1x standardını destekleyen Zyxel switch çeşitleri, yetkisiz kişilerin mevcut ağa erişimini engelleyerek yüksek güvenlik sağlar.
 • 4, 5 veya 8 portlu Zyxel ağ anahtarları kullanıcılara 10/100 Mbps veya 1 Gbps kapasiteli Ethernet girişleriyle farklı seçenekler sunar.
 • POE Zyxel switch modelleri yerel ağda kullanılan ve yine bu teknolojiyi destekleyen IP telefon, kamera ya da Access Point gibi ağ cihazlarının elektriksel gücünü Ethernet kablosu üzerinden iletir.
 • Unmanaged Zyxel ağ anahtarları ise tak çalıştır avantajı ile kullanıcılara pratik çözümler sunar.
 • Tek bir kablodan gelen internetin çoklanması için kullanılan Zyxel ağ anahtarları, küçük bir yerel ağ oluşturulmasında da sıklıkla tercih edilir.

Zyxel Kablosuz Ağ Çözümleri

Hızlı ve güvenli network çözümleri üreten Zyxel, kablosuz alanda da farkını ortaya koyuyor. Access point cihazları, Wi-Fi özellikli modem çeşitleri, kablosuz USB ağ adaptörü, ağ genişletici gibi çeşitli ürünleriyle kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor.

 • USB çıkışına takılarak kullanılan adaptör modelleri kablosuz özelliği olmayan masaüstü bilgisayarlara Wi-Fi özelliği kazandırır.
 • Geniş kapsama alanıyla başarıyı elden bırakmayan Zyxel Access Point cihazları internet hizmetinin kablosuz olarak paylaşılmasını sağlar.
 • Zyxel kontrolör çeşitleri ise birden fazla Access Point cihazının merkezi bir noktadan yönetilmesini mümkün kılar.
 • Hayat kurtaran Zyxel kablosuz genişletici modelleri, mevcut kablosuz ağın düşük sinyalini kuvvetlendirerek hızlı ve kaliteli bir hizmet sunar.
 • Wi-Fi özellikli Zyxel modemler ise kablo ile gelen internet hizmeti yerel ağda kablosuz olarak paylaşmaya birebirdir.
 • IEEE 802.11b ve 802.11g standardı kapsamında 2.4 GHz frekansında yayın yapan bazı Zyxel kablosuz ağ cihazları, 802.11n teknolojisi sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarını aynı anda kullanır.
 • 802.11ac özellikli modeller ise sadece 5 GHz frekansında 1.3 GHz değerinde çok yüksek bir hızda veri transferi yapar.

Zyxel ürün ve hizmet yelpazesinde ev, iş ve servis sağlayıcılar için seçenekler bulunuyor. Firma; HDMI kablosuz görüntü aktarıcı,ağ depolama cihazları, kablosuz yerel ağ, router gibi ürünler ile akıllı ev sisteminin pratik hayata geçmesini sağlıyor. Dijital ev çözümleri ile, evde temel ağ bağlantısı kurarak, bulut sistemi oluşturmanızı ve istediğiniz yerden Zyxel medya sunucuları ile dosyalarınıza ulaşmanızı mümkün kılıyor. İşletmelere ağ yönetimi, güvenlik cihazları ve hizmetleri sunan Zyxel, servis sağlayıcılara da multimedya çözümleri, fiber erişim desteği veriyor. Markanın ürünlerini tercih ederek, yüksek ağ bağlantı performansı ve veri güvenliği elde edebiliyorsunuz.

Zyxel modem çeşitleri, router’lar hepsiburada.com’da yer alıyor. Cihazları inceleyebilir ve birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz, ihtiyacınız olan ürünü kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Zyxel

133 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Akıllı Ev & Yaşam
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti