Ev kullanımına, işletmelere, servis sağlayıcılarına yönelik modem ve geniş bant erişim cihazları sağlayan Zyxel firması 1989 yılında Tayvan’da kurulmuştur. 3200 çalışana sahip firma, 33 satış ofisi, 70 ülkedeki distribütörü ile dünya çapında 150’den fazla bölgeye ulaşmaktadır.

En eski modem üreticilerinden biri olarak sektörde konumlanan Zyxel firması; ağ anahtarları, WLAN cihazları, ağ veri depolama cihazları, internet güvenliği cihazları gibi sistemlerle kişilere, küçük ve büyük ölçekli şirketlere ağ oluşturma (networking) hizmeti sunuyor. Yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı amaçlıyor. Firma, bu sayede yaklaşık 400 bin küçük ve orta ölçekli işletmeye ve 100 milyon nihai kullanıcıya ulaşıyor.

Zyxel ürün ve hizmet yelpazesinde ev, iş ve servis sağlayıcılar için seçenekler bulunuyor. Firma; HDMI kablosuz görüntü aktarıcı,ağ depolama cihazları, kablosuz yerel ağ, router gibi ürünler ile akıllı ev sisteminin pratik hayata geçmesini sağlıyor. Dijital ev çözümleri ile, evde temel ağ bağlantısı kurarak, bulut sistemi oluşturmanızı ve istediğiniz yerden Zyxel medya sunucuları ile dosyalarınıza ulaşmanızı mümkün kılıyor. İşletmelere ağ yönetimi, güvenlik cihazları ve hizmetleri sunan Zyxel, servis sağlayıcılara da multimedya çözümleri, fiber erişim desteği veriyor. Markanın ürünlerini tercih ederek, yüksek ağ bağlantı performansı ve veri güvenliği elde edebiliyorsunuz.

Zyxel modem çeşitleri, router’lar hepsiburada.com’da yer alıyor. Cihazları inceleyebilir ve birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz. Dilerseniz, ihtiyacınız olan ürünü kolay şekilde satın alabilirsiniz.

Zyxel

76 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN