Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

7 Ced 7 Nesil Ailenin Mutluluk Atölyesi - Nevin Nesrin Soysal

Hayykitap
124,90 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (17)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

162,79 TL
161,20 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109
7 Ced 7 Nesil Ailenin Mutluluk Atölyesi - Nevin Nesrin Soysal
Kuran Ayetleri, Rasulullah’ın ve Hz. İbrahim’in Sünneti,
Epigenetik ve Aile Dizimi Terapisinin Işığında;
Anne Baba İlişkilerini Şifalandırma,
7 Ceddimizin Travmalarından Arınma
ve Gelecek Nesillere Temiz Genler Bırakma Yolculuğu


Sen, sadece sen değilsin!!!
Şu an yaşadığın hayat, geçmişte atalarının düşünce ve davranışlarının bir sonucu.  
Yaşayacağın hayat ise gelecek nesillerinin nasıl insanlar olacağını belirliyor. 

Hayatını sadece kendin için değil, senden sonraki nesillerin için de değerlendirmelisin.  Acına, kederlerine, sahipsiz kalmış yaralarına uzaklığın, hayatın özü olan sevgiye ve mutluluğa olan uzaklığındır. Sen kendini şifalandırdığında, senin içinde şifalanan, geçmiş ve gelecekte herkesin içinde şifalanır. Kendi içinden temizlediğin her acı, her yara, her umutsuzluk, her öfke, her hastalığın yerini ilahi nur alacaktır. Senden gelecek nesiller, senin oluşturduğun bu nuru hayata yansıttığı sürece, sen bu dünyada var olmaya devam edeceksin. İşte bu, sonsuzluk demektir! 

Sahip olduğun öfke, nefret ve korkular, seni kuşatan büyük sevgiyi görmeni engelliyor. Onların gitmesine izin verdiğinde, geride kalacak olan büyük sevgi ile kucaklaşabilirsin. Bu, atalarından sana doğru akan derin sevgidir. Bu, onların hatalarını tekrar etmeden, onların genlerini, yani atalarının bayrağını, daha ilerilere taşıman için, sen izin verdiğinde seni kuşatacak olan büyük güçtür. Bu, kendini keşfetmen, bu dünyada Yaratıcının sadece ve sadece sana verdiği has esmanı, eşsiz özelliklerini hayata sunman için seni destekleyecek ve sonsuz olana yaklaştıracak derin sevgidir. Bu, sana verdiği kaderi kabullenmen ve bunun olabileceklerin en güzeli olduğunu görmen için Rabbinin sana olan çağrısıdır. Bu, ancak ana babanın rızasından geçerek girebileceğin, cennete açılan kapındır.  

İyiliğin ve mutluluğun, yaşam amaçlarına ulaşmışlığın, torunlarına bırakabileceğin en değerli mirasındır. 

YAZAR HAKKINDA:

Nevin Nesrin Soysal
EğitimciYazarBesteci, Aile Dizimi Kolaylaştırıcısı ISCA (International Systemic Constellations Association/Uluslararası Sistemik Dizim Birliği) üyesi, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Aile Eğitimi Projesi Formatörü, Reiki Grand Master Teacher, Minik Kalpler İlahi Grubu Söz YazarıBesteciKoro ve Klip Yönetmeni, Eşsiz Nur Siyer ve Değerler Eğitimi Temalı Çocuk Edebiyatı Roman Serisi Yazarı, Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Öğrencisi.
Erzurum’da dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi İİBF İşletme bölümünden mezun oldu. Faizsiz sistemin kurucu elemanlarından olarak yurtdışı bankacılık alanında 10 yıllık bir çalışma hayatından sonra istifa ederek din eğitimi alanına yöneldi. 12 sene boyunca çocuklara yönelik Kuran kursu ve yaz okulu organizasyonları yaptı. Etüt eğitiminin yanı sıra din eğitimi ve kişisel gelişim eğitimleri veren Büyük Hedefler Eğitim Merkezi’ni kurup yönetti. Bu çalışmaları sırasında çocuk din eğitiminde müziği ilk kullananlardan biri olarak müzik albümleri çıkardı. “Annelik Eğitimi” programlarında özellikle çocuk ve din, karakter terbiyesi konularında uzun yıllar boyunca seminerler verdi. Çeşitli vakıf ve derneklerin gönüllüsü olarak çok sayıda kermes, dayanışma günü, konser, yemek kermesleri vb. yardım programları organize etti. Yardımeli Derneği’nin Kardeş Aile Projesi kapsamında Suriye, Lübnan, Ürdün’deki Filistin mülteci kamplarında, Özgürlük Konvoyu eşliğinde Gazze’de, Kudüs Platformu ile Kudüs’te bulundu. İHH’nın “Yetim Sponsorluğu” projesini başlatan “Bir Yetime Kardeş Olur musun?” çocuk konserinin koordinatörlüğünü, Yardımeli Derneği’nin “Kardeş Aile” projesini başlatan programın sahne amirliğini yaptı. MazlumDer yayınlarından çıkan ve alanında ilk kitap olan OlaylarBelgelerAnılar: Bütün Yönleriyle Başörtüsü Sorunu kitabının araştırma bölümünü hazırladı.
Prof. Dr. Mehmet Zeki Aydın editörlüğündeki 10 ciltlik “Değer Sandığı” değerler eğitimi setinin yazar kadrosunda yer aldı. “Özlenen Elçi” isimli film senaryosu 2013 yılında Kültür Bakanlığı tarafından “teşvike değer” bulundu. Yazmış olduğu “Eşsiz Nur” serisi ile bir web sitesinden “Edebiyat Alanında İz Bırakan Yazar” ödülünü aldı. Kaliteli toplum ve kaliteli aileyi oluşturmanın yolunun kaliteli bireylerin inşasından geçtiğini düşünerek, Usui reiki master teacher, regresyon terapisti, sistemik dizim uygulayıcısı ve pek çok enerji sisteminin masteri olarak, “kişilik gelişimi” olarak nitelediği kişisel gelişim alanında 2013 yılından beri profesyonel olarak çalışıyor. En büyük şükür kaynağı olan üç erkek evladın annesi.
Diğer yayınevlerinden yayınlanmış eserleri:
Gezegen Maviye Yolculuk
Cenneti Arzulayan Fil
Işın Küresi Yolcuları
Geleceğe Dönüş
Güneşle Yolculuk
Endülüs Muhafızı 
Evimizde Cennet Var Çocuk Şarkıları Müzik Albümü ve VCD’si 
Yoluna Güller Döksem Çocuk Şarkıları Müzik Albümü

Hayykitap'tan yayımlanan kitapları:
7 Ced 7 Nesil Ailenin Mutluluk Atölyesi, Haziran 2020
Mutluluk Atölyesi, Mayıs 2018
Yazar Nevin Nesrin Soysal
Yayın Tarihi 2020
Cilt Durumu Ciltsiz
Boyut Normal Boy
Basım Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 272
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000UDR7M
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön