A3 fotokopi kağıtları birbirinden farklı ölçülerde ve ebatlarda kullanıma sunuluyor. Özellikle baskı teknolojileri ve görsel endüstride çalışanlar için önemli avantajlar sağlayan A3 fotokopi kağıtları ile kaliteli ve sorunsuz baskı almanız garanti ediliyor. Kullanacağınız kağıt adedine göre farklı paketlerde satışa çıkarılan fotokopi kağıtları, gündelik kullanımda maksimum performans elde etmek isteyenler için en ekonomik tekliflerle sizleri bekliyor. Haftalık, aylık veya yıllık ihtiyacınıza göre stok yapabileceğiniz A3 fotokopi kağıtları; nemlenmeye, sararmaya ve deforme olmaya karşı özel koruyucu teknolojisiyle evrensel kalite standartlarını tam olarak karşılıyor.

A3 Fotokopi Kağıdı Özellikleri Nelerdir?

A3 fotokopi kağıdı işletmelerde ve dijital baskı teknolojilerinin kullanıldığı ofislerde üretim için büyük kolaylık sağlıyor. Hizmet ve ücret politikası açısından cep dostu olan A3 fotokopi kağıtları ile günlük işleriniz kolayca halledilebiliyor. Baskı sırasında kayma ve mürekkep dağıtma gibi istenmeyen durumlara karşı fotokopi kağıtları ile tam koruma sağlanıyor. A3 fotokopi kağıdı toner kullanımını azaltırken, ofis malzemeleri ve diğer teknoloji ekipmanlarıyla da tam uyum gösteriyor. Çevre dostu üretim politikasının ürünü olan fotokopi kağıtları, üretim ormanlarından ve onaylanmış kaynaklardan elde ediliyor. Günümüzde üretilen ürünün geri dönüşüm sürecine kadar sürdürülebilir olması büyük önem arz ediyor. Gelişen çevre sistemleri çerçevesinde bireyler olduğu kadar firmalar da geri dönüşüm mekanizmasını oluşturmak için teşvik ediliyor. A3 fotokopi kağıdı kategorisinde satılan bütün ürünler; kalite, enerji, iş sağlığı ve güvenliği gibi güvenlik politikalarını destekliyor. Siz de makinelerde sıkışma devrini geride bırakan A3 fotokopi kağıtlarını avantajlı fiyat teklifleriyle hemen deneyebilirsiniz.

A3 Fotokopi Kağıdı Nerede Kullanılır?

Medyanın birçok alanında A3 fotokopi kağıdı kullanılıyor. Poster, afiş, ilan, katalog çalışmalarının önemli bir kısmı A3 ölçüleriyle yapılıyor. Matbaalarda, gazetelerde, uygulamalı sunumların yapıldığı iş yerlerinde yine en çok kullanılan kağıt türü A3 olarak gösteriliyor. Kişisel kullanım için en fazla tercih edilen kağıtlardan bir tanesi de A3 olarak biliniyor. Lise ve üniversite çağındaki öğrenciler resim ve el işi teknolojileri gibi derslerde daha çok A3 kağıdını tercih ediyor. Grafik tasarım, moda tasarım, illüstrasyon, üç boyutlu tasarım ve teknik çizim gibi sektörlerde de A3 fotokopi kağıdı, çalışanlar ve öğrencilerin kişisel kullanımlarına hizmet ediyor. Ayrıca özel kolejlerde ve eğitim kurumlarındaki resim derslerinde A3 formatında kağıtlar kullanılıyor ve okullar için üretilen resim defterlerinin büyük bir çoğunluğu A3 kağıt ölçüleriyle üretiliyor.

A3 Fotokopi Kağıdı Ölçüleri Nedir?

Sektörde en çok kullanılan kağıt türlerinden bir tanesi A3 olarak tarif ediliyor. Ölçü olarak A3 fotokopi kağıdı 297 x 420 mm standart ebatlarda satışa sunuluyor. Bu boyut, günlük hayatta, işte veya okulda kullanılan boyut olarak biliniyor. A3 fotokopi kağıdı Amerikan ölçü biriminde ise 11.70 x 16.55 inç olarak geçiyor. Dergilerde veya gazetelerde ek olarak sunulan posterlerin büyük bir çoğunluğu A3 ölçülerinde üretiliyor. A3 fotokopi kağıdı ile parlak ve renkli baskı almak önemli derecede avantaj sağlıyor. A3 fotokopi kağıdının en önemli faydalarından birisi de; ölçülerinin birçok materyali tamamen kaplaması olarak belirtiliyor. A3 ayrıca Pantone tarafından en kullanışlı dijital baskı ölçülerine sahip kağıt türü olarak tanımlanıyor. Ağırlığı ise önemli farklılıklar gösteriyor. Seksen, doksan, yüz, yüz yirmi, iki yüz yirmi ve iki yüz elli gram gibi farklı ağırlıklarda üretilen A3 fotokopi kağıtları, işinizin yapısına göre inceden kalına doğru tercih edilebiliyor. Renkli baskılar için daha çok yüz gram ve üzeri, renksiz baskılar içinse yüz gram ve aşağısındaki ağırlıklar kullanılıyor.  

A3 Fotokopi Kağıdı

55 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Xerox
  2. Colorcopy
  3. Mondi
  4. Navigator
  5. Ve-Ge
  6. Vera
  7. Alex Schoeller
  8. Canson
  9. Chenming
  10. Double
  11. Multicopy
  12. Sınar Spectra
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Fotokopi Kağıt Tipi
 6. Kağıt Kalitesi
 7. Kağıt Gramajı A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15117/80327225
BAŞA DÖN