A3 Fotokopi Kağıdı

A3 Fotokopi Kağıdı

Kırtasiye malzemeleri arasında yer alan A3 fotokopi kağıdı en çok tercih edilen fotokopi malzemesi çeşitlerinden bir tanesidir. Fotokopi kağıtları kendi içerisinde çeşitlere ayrılır. A3 fotokopi kağıdı özellikleri bakımından diğer fotokopi kağıtlarından farklı alanlarda kullanılır. Kaliteli hamur ile yapılmış bu ürün son derece dayanıklıdır. Dayanıklı olması kullanımını arttırmıştır. Yazının ve çizimin aktarılmasında kullanılan bu fotokopi kağıtlarının kalitesi oldukça önemlidir. Alacağınız bu ürün oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Fotokopi esnasında kesinlikle size bir zorluk çıkarmaz. Ürünün hamurunda ki kalitesi fotokopi sırasında kağıdın yırtılma gibi problemlerini de ortadan kaldırır. 

A3 Fotokopi Kağıdının Özellikleri

A3 fotokopi kağıtlarının özellikleri arasında gramajı yer almaktadır. Fotokopi kağıdının gramajı kağıdın kalitesini etkilemektedir. Fotokopi sırasında fotokopinin kağıda aktarımında kağıdın ne çok kalın ne de çok ince olmaması gerekir. Aksi taktirde bu fotokopi sırasında çeşitli sıkıntıların yaşanmasına neden olacaktır. Ürün A3 fotokopi kağıdı 80 gr gramajına sahiptir. Bu gramaj ideal gramajdır. Yapılan tetkikler sonucunda fotokopi sırasında sıkıntı yaşanmaması için en uygun gramaj 80 gramdır. Fotokopi kağıdının renkleri beyaz ve kalitesi C’dir. 

A3 Fotokopi Kağıdının Kullanım Alanları

Her fotokopi kağıdının farklı bir kullanım alanı bulunur. Ürün bazen normal fotokopi kağıdı olarak kullanılırken bazen de özel amaçlar için kullanılabilmektedir. Posterlerin yapımında gerek ölçülerinden gerek kalitesinden dolayı A3 fotokopi kağıdı kullanılır. Bu ürün içerisinde standart miktar olan 500 yaprak fotokopi kağıdı bulunur. Sürekli tek tek fotokopi kağıdı almak yerine toplu bir fotokopi kağıdı almak hem fiyat hem de kullanış bakımından daha avantajlı olacaktır. Bu ürünü poster yapımında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Poster yapımında size maksimum verim verecek ve daha kaliteli çıktılar elde etmenizi sağlayacaktır. 

Projeler: Çeşitli projelerin başkahramanı olan A3 fotokopi kağıdı en çok bu alanda tercih edilmektedir. Projeler ve özel çizimler A4 kağıdına yeterli gelmediği için A3 fotokopi kağıtlarına yapılmaktadır. Özel ve resmi projelerde çizimlerin kağıda aktarımında gerek ölçülerinden gerek kalitesinden dolayı A3 fotokopi kağıdı kullanılır. Çizimlerin yanı sıra bilgisayardan yapılan çizimlerinde kağıda aktarılmasında A3 fotokopi kağıtları aynı şekilde büyük öneme sahiptir. Bu ürünü tercih ederek gönül rahatlığı ile çizimlerinizi kaliteli bir şekilde kağıt üzerine aktarabilirsiniz. Bu size hem işte kolaylık sağlayacak hem de kaliteyi hizmetinize sunacaktır. Ürün hamurunun kaliteli olmasından dolayı çizimlerin ve projelerin aktarımı eksiksiz ve kusursuz olacaktır. 

Ofis: Ofis denilince akla ilk gelen A4 fotokopi kağıdı olsa da aslında birçok ofiste A3 fotokopi kağıdı bulunur. A4 daha çok resmi evrakların çıktısı için uygun olsa da A3 fotokopi kağıdı farklı hizmetler için özel sektör ve kamu sektöründe yer alan ofislerde sıkça kullanılır. Mimarlık ofisi A3 fotokopi kağıdının en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesidir. Bunun yanı sıra mühendislik, tasarım, grafik gibi meslek grupların yer aldığı ofislerde en çok tercih edilen fotokopi kağıdıdır. Siz de bulunduğunuz ofiste çizimlerinizin, projelerinizin ve yazılarınızın kaliteli bir kağıda dökülmesini istiyorsanız bu ürünü gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Ölçüleri, hamuru ve gramajı fotokopi makinesine uygundur ve fotokopi sırasında size kesinlikle problem yaşatmazlar, aksine daha kaliteli veriler elde etmenizi sağlar. 

A3 Fotokopi Kağıdını Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Fotokopi kağıtları hayatın hemen hemen her yerinde kullanılmasından dolayı oldukça öneme sahiptir. Söz konusu yazı, çizim olunca kağıtların önemi, kalitesi ve özelliği bir tık daha önem kazanır. Bu yüzden ürün seçerken fiyatından daha çok kalitesine bakılmalıdır. Kalitesiz ürünler daha çabuk yıpranmakla beraber fotokopi sırasında yazıları ve çizimleri tam çıkarmamaktadır. Bu ürün de ise özellikle hamurunda kaliteye yer verilmiş, yazıcıda her türlü çizim ve yazıyı kusursuz çıkması sağlanmıştır. Gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu ürün, fotokopi sırasında işinizi kolaylaştıracak ve sıkıntılar yaşamanızın önüne geçecektir. Siz de bu ürünü diğer kullanıcılar gibi tercih edebilir ofislerde, projelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

A3 Fotokopi Kağıdını Saklama Koşulları

Her ne kadar kaliteli hamurdan üretiliyor olsa da kağıtlar doğru saklanma koşullarında saklanmadığı sürece yıpranacak ve hasar görecektir. Temin ettiğiniz bu ürünü düz bir zeminde saklamaya dikkat etmelisiniz. Sakladığınız bir dolap veya bir oda ise rutubet olmaması gerekir. Rutubet kağıtlara ciddi zarar vermektedir. 500 yapraklı olan bu ürün kullanılmaya başlandığında paketinden çıkarılmamalıdır. Ürünün tamamını çıkarmak yerine kullanacağınız miktarda çıkarmak daha doğru olacaktır. Bu şekilde bütün A3 fotokopi kağıtları bir bütün şeklinde saklanmış olacaktır. Fotokopi kağıtları masa üzerinde değil de daha el altında olmayan yerlerde saklanmalıdır. Masa üzeri gibi ortada durduğunda su, çay, kahve gibi çeşitli içeceklerin kazayla dökülmesi sonucu zarar görebilir. Fotokopi kağıdının kesinlikle suyla temas etmesinden kaçınılmalıdır. Su, kağıdın üzerinde kurusa bile kağıdın yüzeyinin kalitesini bozacaktır. 

A3 Fotokopi Kağıdı Fiyatı Ne Kadar?

Fotokopi kağıtlarının fiyatları genel anlamda bakıldığı zaman birbirinden farklıdır. Fiyatlar arasında bu kadar farklılığın yaşanmasının nedeni kesinlikle kalitelidir. Ortalama bir fiyatın çok çok aşağısında bir rakam sunuluyorsa bu ürünün kalitesiz olduğuna işaret eder. Firma ve marka A3 fotokopi kağıdı fiyatı için etkin rol oynar. Size sunulan bu ürün yüksek kaliteli bir ürün olmakla beraber aynı zamanda uygun fiyata satılmaktadır. Kullanıcıların memnun kaldığı bu ürün oldukça ekonomiktir. Yaprak sayısı ürün fiyatlarının değişken olmasına neden olan faktörlerden biridir. 250 yaprak ile 500 yaprak arasında miktar bakımından fiyat farkı yaşanmaktadır. 

A3 Fotokopi Kağıdı Ölçüleri Ne Kadar? 

Fotokopi kağıtlarının farklı olmasının sebebi sadece kullanım alanları değil aynı zamanda ölçüleridir. Her birinin ölçüleri farklıdır. A3 fotokopi kağıdı çizim ve projelere uygunluğu ile ölçüleri A4 fotokopi Kağıdına göre çok çok farklıdır. A3 fotokopi kağıdı ölçüleri 297 ‌x 420 mm29,7 ‌x 42,0 cm ,‌A4 fotokopi kağıdı 210 ‌x 297 mm 21,0 ‌x 29,7 cm, A5 fotokopi kağıdı ise 148 ‌x 210 mm 14,8 ‌x 21,0 cm olarak belirlenmiştir. Bu ölçüler yazı üzerindeki farklılığı çok anlaşılmasa da diğer kağıtlarla yan yana getirildiğinde aralarında büyük farklılık olduğu gözle görülür derecededir. Bu ölçüler daha çok çizimlere uygun olduğu için mimarlık ofislerinde kullanılmaktadır. Bu ölçüler ile tasarladığınız projeleri gönül rahatlığı ile kağıt üzerine aktarabilirsiniz. Sektörler, iş alanları ve ihtiyaçlar ortaya çıktıkça bu fotokopi kağıdına yansımıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda A3 kağıdı üretilmiş ve günümüzde en çok tercih edilip kullanılan kağıtlardan biri olmuştur. Siz de ihtiyaçlarınızı karşılamak için son derece kaliteli hamurdan üretilmiş bu ürünü satın alabilirsiniz. 

A3 Fotokopi Kağıdı Çıktı Sırasında Bir Sorun Yaratır mı? 

Temin edeceğiniz bu ürün fotokopi, çıktı gibi durumlarda kesinlikle size bir sorun yaratmaz. Tüketiciler kağıtlar üzerinde yazıların net çıkmaması, kağıtların yüzeylerinin kalitesiz olması gibi olumsuz durumların yaşanmasından dolayı ürün seçerken çekimser davranmaktır. Bu ürün bu çekimserliklerin ve endişelerin önüne geçebilecek bir üründür. Çünkü ürünün hamurunda kaliteye önem verilmiş bu da yazıların net, kağıt yüzlerinin de pürüzsüz olmasını sağlamıştır. Siz de kaliteli, uygun fiyata sahip A3 fotokopi kağıdına ihtiyaç duyuyorsanız birçok müşterinin tercih ettiği üzere bu ürünü tercih edebilirsiniz.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

A3 Fotokopi Kağıdı

221 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 221 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?