Hayatımıza "Ayşe teyze" reklamları ile giren Ace, temizlik ürünleri denildiğinde ilk akla gelen firmalar arasında yer alıyor. Çamaşır suyundan leke sökücüye, deterjandan yumuşatıcıya kadar geniş bir ürün yelpazesi hepsiburada.com kalite ve güvencesiyle sizin oluyor.

Deterjan ve temizlik ürünleri üreticisi dünyanın lider firması Procter & Gamble markalarından biri olan Ace, evinizin ve çamaşırlarınızın ihtiyacı olan temizlik ürünlerini size sunuyor. Çamaşırları yıpratmayan ilk marka olarak Ace çamaşır suyu Türkiye'de adını duyurdu. Sonrasında deterjan, leke sökücü ve yumuşatıcı ürünleri ile ürün yelpazesini genişletti. Bu sayede Türkiye'nin en çok kullanılan ve bilinen markaları arasında yerini aldı.

Hanımların beyazlığa, temizliğe ve mis kokulu çamaşırlara olan özlemini gideren Ace çamaşırları yıpratmayan ürünleri ile dikkat çekiyor. "Ekstra Hijyen" sloganıyla banyo ve tuvalet temizliğinde de kullanılan Ace yaşamımızı temizlik ürünleri ile yaşanabilir kılmaya devam ediyor.

Ultra markası ile çamaşır suyu ile yağ sökücüyü birleştiren Ace çamaşır suyu, ev ve çamaşır temizliğinde büyük bir yenilik getirdi. Bu sayede istenmeyen lekeler kolayca çıkıyor, çamaşırlarınız ve eviniz mis gibi ferah kokuyor. Temizliği seven hamarat hanımların tercihi olan Ace çamaşır suyu ile hayatınıza sağlık ve temizlik katın.

Ace çamaşır suyu, leke sökücü, yumuşatıcı ve deterjan ürünlerine marka sayfasından kolayca ulaşabilir, ürün özelliklerini inceleyebilir, istediğiniz sayıda sipariş verebilir ve bütçenize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Ace

73 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Miktar A-Z
  5. Satıcı A-Z
Başa dön