Islak mendiller belirli şekillerde kolonyalanmış ve katlanmış şekilde paketlenen ürünler arasındadır. Ürünler genel olarak hizmet sektörünün gelişmesiyle birlikte daha da yaygın hale gelmiştir. Kişisel temizlik ve bebek temizliği gibi alanlarda ıslak mendillerden yararlanılır. Bu mendillerin üretimini yapan pek çok farklı marka vardır. Activex markası da bu markalar arasındadır. Activex ıslak mendil ürünleri ile yüzeylerde ve ellerde yer alan bakteriler su ya da sabun olmadan temizlenebilir.

Antibakteriyel Activex Islak Mendil Modelleri

Activex ıslak mendiller arasında cep boyutu olarak adlandırılan boyutlarda tasarlanan ürünler de vardır. Ufak boyutlu olarak tasarlanan Activex ıslak mendilleri dışarıya çıkarken yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Cildin koruma bariyerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanan ıslak mendil modelleri paraben, SLS ve alkol gibi zararlı maddeler içermez. Islak mendiller kolonyalı mendillerden ayrı olarak ele alınır. Islak mendiller yemeklerin yanında da promosyon amaçlı olarak verilir. Bakterilere savaş açma ve yok edebilme niteliklerine sahip olan ürünler bakterilerin yüzeylerde tutunmasını engelleyen antibakteriyel özelliklere sahiptir.

Ortamlarda oluşabilecek zararlı mikroorganizmalara karşı koruma sağlayabilen bu ürünler her durumda su ve sabuna ulaşamayacak olan kişilerin de tercih ettiği ürünlerdendir. Dışarı çıkan ebeveynlerin bebeği ile birlikte bakterilere karşı korunabilmesi için tasarlanan Activex antibakteriyel ıslak mendiller hijyen koşullarını yerine getirebilmenizi sağlar.

Bebeklerin Cildiyle Uyumlu Activex Islak Mendiller

Activex ıslak mendiller ile yapılan testlerde bakterileri bir dakikalık kısa bir süre içerisinde öldürdüğü ortaya çıkmıştır. Cilt yapısıyla uyumlu olan ıslak mendilleri kullandığınız zaman herhangi bir tahriş durumu meydana gelmez. pH seviyesi cilt pH seviyesi ile tamamen uyum içerisindedir. İçerisinde yer alan nemlendirici özelliği sayesinde cildi kurutmaz.

Bebeklerin hassas cilt yapılarına da uygun olabilecek şekilde tasarlanan Activex ıslak mendillerin bebeklerin cildiyse temas etmesinde herhangi bir sorun yoktur. Bez değişiminde bebeğin dışkısından temizlenmesi için her zaman su yeterli olmayabilir. Bu tür durumlarda antibakteriyel içerikli ve nemlendiricili ıslak mendiller tercih edilir. Kimyasal madde içermeyen ıslak mendiller cilt sağlığını koruyabilecek özelliktedir. Activex ıslak mendiller çok amaçlı kullanımları sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Bebeklerin sağlığını korumak ebeveynlerin görevidir. Çocukların bakteriler, virüsler ve mikroorganizmalara karşı korunabilmesi için ıslak mendiller kullanılır. Ancak, bu tür ıslak mendillerin çocuklar için farklı içeriklere sahip olması gerekir. Bu sebeple, bebekler için satın alınacak olan ıslak mendillere dikkat edilmelidir. İlk olarak ıslak mendilin zararlı kimyasallar içermemesine özen gösterilmelidir. Ayrıca içeriğinde pamuk oranının çok fazla olmasına da dikkat edilmelidir. Pamuk, bebeklerin cildini tahriş etmeyecek formdaki maddeler arasında yer alır.

Ebeveynlerin Yardımcısı Activex Islak Mendil Modelleri

Parfüm türündeki hoş koku veren ancak bebeklerin ve çocukların ciltlerini tahriş edebilecek içeriklerin ürünlerde yer almaması da önemlidir. Activex tüm bu detayları göz önünde bulundurarak farklı kullanım alanlarına ve yaş gruplarına hitap edebilecek özel ürünleri sizlere sunar. Antibakteriyel ürünler bebeklerin dokunduğu oyuncak ve yüzeylerden kapabilecekleri bakterilerin yok edilmesine destek verir.

Bebeğinizin hijyeni için ihtiyaç duyabileceğiniz ıslak mendiller farklı boyutlardaki paketlerle sizlere sunulur. İsterseniz kısa yürüyüşlerinizde yanınızda bulundurabileceğiniz ufak boyutlu paketleri, isterseniz fazla sayıda ıslak mendil içeren büyük boy paketleri de seçebilirsiniz.

Antibakteriyel ürün üretimleri ıslak mendil içeriğinin daha kullanışlı olmasına imkan tanır. Üst düzey hijyen kalitesi elde edebileceğiniz ürünler ile her alanda temizliği sağlayabilirsiniz. Activex ıslak mendil fiyatları ürünlerin üretiminde kullanılan materyallere ve ürün içeriğine göre değişebilir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Activex Islak Mendil Fiyatları

Marka
Toplam 24 / 77 ürün
DSACategoryId/2147483639/80383015/301159/301175/activex