Ada

Ada huawei nova y70 telefon kılıfı mat ve şeffaf renkte üretilerek silikon malzemeden oluşur. Pürüzsüz yüzeyi ile şık bir görünüm sunar. Ultra ince tasarımıyla dizayn edilmiş olan kılıf aynı zamanda esnek bir materyale sahiptir. Telefonu darbelere karşı koruyan silikon malzemesi ile direnç gösterir. Yüksek kalite standardına uygun bir üretimle birlikte dayanıklı materyal yapısı hakimdir. Cihazda çizik oluşumuna karşı yüksek koruma sağlar. Kirden koruyan silikon yüzeyi telefonun steril kalmasına yardım eder. Kapak çıkarmaya gerek kalmadan her slota erişme imkanı tanır.

Çevre dostu ürün özelliği mevcuttur. Bu sayede üretim esnasında zararlı hiçbir materyal kullanılmamıştır. Dış yüzeyinde nefes alan tasarımı sayesinde telefon üzerinde kir oluşumuna sebep olmaz. Paslanma veya benzeri oluşumlarda maksimum koruma sağlar. Telefon kapağının ilk günkü gibi kalmasını sağlar ve aynı zamanda darbelere karşı dayanıklıdır. Ada huawei nova y90 telefon kılıfı deri yüzeyi ile dayanıklı bir içeriğe sahiptir. Su tutmayan malzemesi sayesinde içerisine sıvı işlemez. Kolay temizlenebilen yüzeyi aynı zamanda leke tutmayan bir materyal özelliğine sahiptir.

Birçok kılıf çeşidi mevcut olmakla beraber renk seçeneği de oldukça fazladır. Telefonun çizilmesini önleyerek kapaklı tasarımı ile koruma imkanı sunar. Minimalist tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Çoklu kart yuvası tasarım özelliğine sahiptir. Şık dizaynı içerisinde kapak braketi de mevcuttur. Ekranı darbelere ve düşmeye karşı korur. Maksimum koruma saplayan kapaklı tasarım aynı zamanda dayanıklı bir duruş sergiler. El işçiliğine sahip olması ile özel bir çalışmadır. Nefes alan tasarımı sayesinde iç haznesinde paslanma veya kir birikimi yapmaz. Ultra ince bir tasarıma sahip olan telefon kılıfı, hafif malzeme özelliği ile kolay taşınabilir. 

Ada Telefon Standı

Kolay kullanımıyla Ada araba içecek, kahve, raf, su bardağı, cep telefonu standı olarak geniş kapsamlıdır. Ürün içeriği sağlam materyallerden hazırlanarak dayanıklı bir duruş sergiler. Portatif ürün yapısına sahip olan stant, geniş kapsamda birçok malzemeyi bir arada tutar. Sıcak kahvenin telefonu etkilemesine izin vermeden her bir malzeme arasında standın ayrım yeri bulunur. Bu sayede hiçbir malzeme diğerinden etkilenmeden rahat bir kullanım imkanı sunar. Genişletilmiş raf seçeneği ile araç içerisine rahatlıkla sığar.

Kolay kullanım imkanı sunan standın işlevsel özellikleri oldukça fazladır. 360 derece döndürülebilir özelliğe sahiptir. Bu sayede istenilen yöne rahatça yön değiştirmek istenildiğinde sorun çıkarmaz. Yan tarafında kart yeri ve arka bölümünde kupa koyma kısmı sayesinde araç kullanırken zorluk yaşatmaz. Ergonomik tasarımı sayesinde kolay muhafaza imkanı tanır. Rahatlıkla 4 farklı materyalin bir arada taşınmasına yardım eder. Kart yuvası dayanıklıdır. Aynı zamanda çarpma veya herhangi bir darbe sonucu dengesini koruyacaktır. İthal abs reçineden imal edilmiştir.

Kokusuz yüzeyi rahatsız etmeden kullanıma imkan tanır. Güçlü ve dayanıklı malzeme tercihi ile kolay kolay sarsılmaz. 3 kg kapasiteye sahip olması ile içerisindeki malzemeler ağırlık yapmadan kullanıma imkan tanır. Ada dikiz ayna telefon tutucu ise araç içerisinde rahatlıkla monte edilebilir. Kolay bir şekilde kullanım imkanı tanıyan telefon tutucunun brüt ağırlığı 0,6 kg’ye sahiptir. Kolay taşınabilir olması sayesinde araç içinde kolaylıkla monte edilir. Çoklu sahne kullanımı söz konusudur. Orijinal tasarım olmakla beraber istenilen yöne 360 derece döndürme imkanı tanır. 

Ada Telefon Standı

Araç kullanırken veya çalışma ortamında telefonu sabitleyerek konuşma imkanı tanıyan stantlar kolaylık sunar. Taşınması ile kolaylık sunan stant, araba dikiz aynası braketi olarak üretilmiştir. Hem aynadan arka yolu görme hem de telefonun monte edilerek sarsılmasını önlemek için idealdir. Maksimum performans sunan kalitesi ile çizilme veya kırılma gibi sorunlara sebep olmaz. Yeşil, gri seçenekleri ve daha pek çok modelde dizayn edilmiştir. Kompakt tasarımı ile şık bir dizayna sahiptir. Dış materyali için kalın ve dayanıklı ürün kullanımı tercih edilmiştir. ABS tercih edilen materyal kalitesi uzun ömürlüdür. . Katlanabilir tasarıma sahip olan telefon standı, sarsılma yaşamadan kullanılabilir özelliktedir. Araç kullanırken sürüş güvenliği açısından rahatlıkla kullanma imkanı sunar. Bu sayede Ada metal alüminyum masaüstü cep telefonu standı da telefonun sarsılmasını önleyerek sabit kalmasına yardım eder. Dayanıklı bir materyal tercihi ile üretilmiş olan tasarımda farklı açıları karşılamaktadır 

Masa üzerinde tercih edilen stantlar, alüminyum içeriği sayesinde kırılma veya bükülme gibi özelikler taşımaz. Böylece kolay kullanımı destekler. İçeriğinde alüminyum alaşımlı silikon paslanmaz çelik büküm tercih edilmiştir. Masaüstü veya başucu için ideal bir görünümdedir. Taban kararlı malzeme yapısı ile dayanıklılık sergiler. Bu sayede yük binmesi durumunda dirençli yapısı telefonun sabit kalmasını sağlar. Yükseklik ayarı istenilen kademeye getirilebilir. Kaymaz yüzeyi sayesinde sabit kalmada sorun yaşatmaz. 280 gramlık ağırlığı sayesinde istenilen konuma yerleştirilebilir. Düz satıhta stabil duruş sergileyerek herhangi bir kayma veya yer değiştirme sorunu yaşatmaz. 

Ada Telefon Korumalı Kılıf

Cep telefonlarının rahat kullanılabilmesi için konforlu bir alan tercihi önemlidir. Bu sebeple kılıflar yüksek koruma sağlaması ile istenilen boyutta ve materyal kalitesinde olmalıdır. En çok tercih edilen Ada apple iphone kamera korumalı kılıf telefonun optik lensini ve kamera yüzeyini koruyarak istenilen dayanıklılıktadır. Bu sayede güvenle tercih edilen ürün, sürgülü olması ile kameranın darbe almamasını sağlar. Bu sayede rahatlıkla istenilen yüzeyde tutulan ürün, kamera lensi için maksimum koruma sağlar. Geniş renk özelliğine sahip olan silikon kılıf, çatlama veya kırılma gibi sorun yaşatmaz. Silinebilir dış yüzey ile yumuşak kadife iç yüzeye sahiptir. 

TPU esnek silikon malzeme kalitesi sayesinde sağlığa zarar vermeden güvenle kullanımı destekler. Kılıfın çıkarılmadan slotlara kolaylıkla erişilmesini sağlar. Darbelere karşı önlem alınmasını sağlayan kılıf, deformasyona uğramaz. Uzun süre kullanım için uygunluk sağlar. Düz renk olması ile sadelik ön planda tutulmuştur. İstenildiğinde transparan yüzeye sahip olan kılıflar tercihe göre mat renkte de bulunmaktadır. Şarj kablosunun kolaylıkla takılmasına olanak tanır. Cihazı darbelere karşı etkili bir şekilde korur. Bu sayede kullanımı destekleyen malzeme kalitesi ile maksimum koruma sağlar. 

Telefonlar çalıştığı andan itibaren ortama ısı yarar. Bu sebeple kılıfın bu durumda ısıyı tutma özelliği bulunur. Aşırı ısınmanın önüne geçebilir. Arka yüzeyinin ıslanma, düşme, kirlenme veya tozlanma gibi sorunlara karşı önleyicidir. İçi kadife, dış yüzeyi silikondan üretilmiş olan korumalı kılıflar kolay silinebilir yüzey yapısı bulundurur. Kılıfın katmanlı içeriği sayesinde maksimum koruma sağlar. Telefonun çizilmesini önleyerek optimal yapıdadır. Çıkartma esnasında iz bırakmaz. Bu sayede dış yüzeyi eskisi gibi yeni kalır. 

Ada Kalem Kutu ve Çanta setleri

Geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan Ada okul malzemeleri, çanta ve kalem kutuları ile çeşit özelliği sunar. Sırt çantaları arasında Ada öğrenci üç parçalı sırt çantası portatif özelliği ile içerisine birçok malzemeyi bir arada alabilir. Yırtılma veya sökülme gibi deformasyona girmede dayanıklı olması ile uzun süre kullanılabilir. İki fermuarlı dizaynı sayesinde kolay kapanıp açılabilen gözlere sahiptir. 20-35 Litrelik kapasiteye sahiptir. Pamuk dokuma sayesinde yumuşak bir yüzeye sahiptir. Unisex kullanımı ile herkesin rahatlıkla tercih edebilmesini sağlar. 

25cm*13cm*41cm boyutunda rahat bir kullanım imkanı sunar. Çok amaçlı yapısı ile her malzemenin rahatlıkla taşınmasına yardım eder. Kumaştaki dayanıklılık sayesinde kötü hava koşullarına karşı direnç gösterir. Ergonomik tasarımı sayesinde şık bir dizayna sahiptir. İki yönlü çekme kafası ile her malzemeyi rahatlıkla taşır. Pürüzsüz yüzeyi ile kolay açma ve kapama imkanı sunar. Öğrencilerin rahatlıkla kullanabileceği Ada su geçirmez öğrenci kalem kutusu darbelere karşı etkili yapısı sayesinde yırtılma, sökülme veya su geçirme sorunlarına maruz kalmaz. Su bardağı ve ya cepleriyle birçok malzemenin boyutuna göre sığmasına yardım eder. Üç parçada sırt çantası, yan omuz çantası ve telefon, kimlik çantası olarak farklı boyutlardadır. Rahatlıkla tutabilmek için kolay kavrama askısına sahiptir. Sırt yapısına oturan modeller olmakla beraber omurga sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Omurga kas gerginliğine sebep olmadan kolay taşınabilir. 

Ada mini sırt çantası portatif boyutu ile minimalist bir yapıda tasarlanmıştır. Şık bir dizayna sahip olan sırt çantası, polyester kumaş içeriği ile dayanıklılık sergiler. Kaliteli kumaşı ile yırtılma veya deformasyona karşı etkilidir. Omuz kayışlarının genişletilerek kullanılması kolaylık sunar. Bu sayede herkesin istediği şekilde ayarlanarak kolay taşıma imkanı sunar. Üzerinde çizgi film ve anime desenleri sayesinde çocukların keyifle kullanmaları sağlanır. Üç boyutla kumaş yüzeyi ve geniş kapasitesi ile birçok desene sahiptir. 

Ada Çocuk Oyun Parkı

Ada birçok üretim malzemesi arasında çocuk oyuncakları da imal eder. En çok tercih edilenlerden biri olan Ada çocuk scooter kolay kullanımı destekleyen materyal ile üretilmiştir. Çocukların sağlığına zarar vermeyen güvenli malzeme türü ile hazırlanır. Karbon çeliği ile hazırlanarak dayanıklı bir duruş sergiler. Bebeklerin güvenliğini sağlayan materyal kalitesi ile herhangi bir soruna sebebiyet vermez. ABS üretimiyle çevre dostu ürün kalitesine sahiptir. Her çocuğun sağlığına özen gösteren marka, kalite standartlarına uygun bir şekilde üretmiştir. Dört sürüş moduna sahiptir. Oturma ve kaymanın yanında sallanan at ile yürüteç olarak da kullanılır. 

Eğlence etkinliklerinin farklı aşamalarında bebeklerin ve küçük çocukların ihtiyaçlarını karşılar. Maksimum yük 55 kg kapasitededir. Karbon çeliği sayesinde bükülme veya kırılma gibi deformasyonlara sebep olmaz. Fonksiyonel kullanımı ile 4 farklı kullanımı benimser. Bu sayede ideal sürüş keyfi sunarak çocukların keyifli vakit geçirmesine olanak tanır. Ön ve arka tekerlek pu flash olarak üretilmiştir. Ergonomik tasarımı ile kolay kullanım imkanı sunar. Çocukların zorlanmaması için taşıma kapasitesi de ideal ölçülerdedir. Bebekler için birçok çeşit özelliğine sahip olan Ada çocuk oyun parkı ölçüleriyle bebeklerin kolay hareket etmesine yardım eder. 

Çocukların tercih ettiği renk aralığında üretilerek her çeşit tasarıma sahiptir. Dikkat çeken görünümü ve renkli üretimi ile çocukların kolaylıkla adapte olmasını sağlar. Paslanmaz çelik borularla üretilerek dayanıklı bir yüzeye sahiptir. Çocukların güvenle oynayabileceği oyun parkı nefes alabilen kumaş türü ile antialerjen özelliktedir. Bebeklerin oyun sırasında çıkmasını engelleyen Oxford ağ ile de güçlendirilmiştir. Ada mini tren seti ise çocukların zaman geçirmesini ve interaktif oyun seti ile gelişimlerine destek verir. Kolay kırılmayan ABS malzemesi ile dayanıklı bir materyal yapısına sahiptir. Yuvarlak ve pürüzsüz bir dokuya sahip olmakla beraber 3 yaş ve üzeri çocuklar için ideal bir kullanım imkanı sunar.

Ada Bahçe Ürünleri

Ada ürün kategorisi birçok farklı malzeme yapısından oluşur. Bahçe ürünleri, bakım, oyuncak, elektronik cihaz aksesuarları olmak üzere geniş kapsamda yer alır. Bahçe ürünleri arasında yer alan Ada yediveren çilek fidanı filesi ise istenilen boy ve ebatlarda satışa sunulmuştur. Albion çeşidine sahip olan çilek fideleri, yediveren özelliğindedir. 2 ay içerisinde büyümeye başlar. Yıl boyunca ürün vererek istenilen sağlıklı çileklerin büyüyüp olgunlaşması ile toplanır. Kokulu aroması ile beğeni alan çilekler, 600 m ve üzeri rakım için idealdir. Verimi yüksek olan fidanlar, nakliyede dayanıklı olmakla birlikte hasar almadan ekimi sağlanır. 

Bitkisel ürün özelliğinde olan aloe vera sabunu ise doğal özleriyle sağlıklı bir malzeme özelliğine sahiptir. Ada aloe vera sabunu Naturel içeriğinde beğeni alarak güvenle kullanım imkanı sunar. Özel kesesinde muhafaza edilebilir yapıda üretilmiştir. İçerisinde sızma zeytinyağı mevcuttur. Cilde iyi gelen içeriği sayesinde doku yenileme işlevi görür. Hücrelerin yenilenmesine yardım eden zeytinyağlı içeriği aynı zamanda cildin yumuşamasına da destek verir. Hint yağını d içeriğinde bulunduran sabun, antimikrobiyal özelliktedir. Lekelerin üzerine sürülmesi ile etkisini göstermektedir. Akne oluşumunun önüne geçerek istenilen pürüzsüz cildin oluşumuna yardım eder. Egzama gibi görülen cilt sorunlarına karşı da oldukça etkilidir. Kakao yağı ve aloe vera yağı ile desteklenmiştir. Ciltte mevcut olan kiri yok ederek temizler ve hijyen sağlar. Cilt üzerinde mevcut olan kuruma eğilimine son vererek nemlendirme işlevi görür. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda etkili bir ürün içeriğini ortaya koyar. 

Ada Ürün Fiyatları

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Ada markası, kolektif bir üretim sergiler. Birçok ürün arasında ev aksesuarları ve malzemelerini de içine alır. Ada 3004 halı serisi arasında birçok renk çeşidi mevcuttur. Ev dizaynında dekoratif duruş ile dikkat çeken halılar, saçaklı bir görünüm sergiler. Anti statik üretime sahip olan halılar, akrilik ve polyesterden üretilmiştir. Bu sayede dayanıklıdır. Ürün içerik gereği sökülme veya yırtılma gibi sorunlar oluşturmaz. İplik türü tay tüyünden hazırlanmıştır. Hav yüksekliği 10 mm ebatındadır. İsteğe göre saçaklı veya saçaksız olarak da üretilir. Yumuşak dokusu sayesinde küflenme ve rutubet oluşumunu önler. Salon ve misafir odalarının yanında yatak odası ve çocuk odası için de idealdir. 

Temizliği kolay olması ile sorun yaşatmaz. Sterilizasyonu kolaylıkla sağlar. Polyester yapısı ile yumuşak bir dokuya sahiptir. Alt tabanı yapışma veya kayma yapmadan sabit kalır. Tüm yüzeylerde aynı performansı gösteren alt taban, kolay kullanımı destekler. Zengin çeşit seçeneği ile herkesin zevkine uygun imal edilmiştir. Her ürün çeşidi ile kullanılan malzeme değişim gösterir. Bu sayede ürün fiyatlarında da farklılıklar mevcuttur. Uygun fiyat aralığına sahip olan ürünler, istenilen kaliteye sahip olması ile uzun süre kullanımı destekler. Maksimum performans sunan içerik kalitesiyle her ürün dayanıklı bir malzemeden oluşur. 

Ev dekorunu tamamlayan malzeme çeşidi ve aksesuar özelliği ile her ürünü destekler. Geniş ürün yelpazesi ile dikkatleri üzerine çeken Ada marka ürünler, her bütçeye uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Çeşit özelliği sunarak kolektif bir duruş sergiler. Birçok ürünü imal ederek ihtiyaç dahilinde üretim yapar. Ürünlerin dirençli malzemeden imal edilmeleri sayesinde hasar görmeden kullanım imkanı sunar. Her üründe tercih edilen malzeme çevre dostu olması ile sorun yaşatmaz. 

Ada Oyuncak Setleri Çocuklar İçin Antialerjik Yapıda Mı?

Çocuklar için üretilen malzeme yapısı herhangi bir alerjen durumuna karşı önleyicidir. Kullanılan malzeme yapısı anti alerjendir.

Ada Telefon Aksesuarları Ne Kadar Dayanıklı?

Üretim materyalleri dayanıklı ürünlerden oluşur. ABS materyali kullanılarak kalın ve dayanıklı bir ürün oluşturulmuştur. 

Ada Telefon Standartları Hangi Marka Telefonlar İçin Kullanılabilir?

Her marka ve model için kullanılabilir ideal bir yapı sergiler. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...