Evinizin her alanında daima konfor hissetmeniz, Adasan ürünleriyle mümkün hale gelir. Mobilyalarınızın kullanışlı ve uyumlu olması gözünüze hitap eder. Kendi zevkinize ve konforunuza hitap eden oda tasarımları için Adasan mobilya iyi bir tercihtir. Uzun zamanlar boyunca kullanabileceğiniz bu kaliteli ürünler oldukça fonksiyoneldir. Şık ve göz alıcı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Ayrıca içerisinde yoğun oranda sünger olması sayesinde oturma kısımları da oldukça yumuşaktır. Desensiz kumaşları ve oldukça modern çizgilere sahip hatlarıyla evinizde benzersiz bir ortam oluşturur. Adasan sandalye sağlamlığıyla ön plandadır. Bu sandalyelerde, çökme ve deforme meydana gelmez. Minder yoğunlukları oldukça konforlu olup üzerindeki ağırlık, bu ürünün iskeletinin her noktasına eşit dağılır. Ayrıca temizlemesi oldukça kolaydır ve sizi yormaz. Evinizin içerisinde ve bahçenizde güvenle kullanabileceğiniz Adasan rattan sandalye, ortama rustik ve estetik bir hava katar. Örme hasır deseni ve renkleri, bu ürünü kullanacağınız her alan ile uyum sağlar. Hafifliğinin yanı sıra oldukça sağlamdır. Evinizde oluşturabileceğiniz okuma köşesi ve bahçenizde düzenlemek istediğiniz keyifli akşam yemeklerinize konfor katar.

Adasan Ürünlerine Genel Bakış

Mobilya almak istediğinizde işlevsellik ve kullanım alanına uygunluk ön planda olur. Bahçe için tercih edilen mobilyalarda suya dayanıklılık ve hafiflik, ilk aranan özelliklerdendir. Yağmur altında kaldığında çürüme yapmayan ve formunu kaybetmeyen Adasan bahçe mobilyaları oldukça uzun ömürlüdür. Masanın büyüklüğü kalabalık aileler için doğru bir tercih olur. Dayanıklı materyallerden üretilmesi sayesinde fazla ağırlık kaldırabilen bu masalar sizi daima mutlu eder. Bu mobilyalarda kullanım süresinin fazlalığına bağlı çökme meydana gelmez. Bahçenizde şık ve samimi bir hava oluşturur. Her mevsim keyifli vakit geçirmenizde önderlik eden Adasan ürün fiyatları her bütçeye kolaylıkla hitap eder. Ürünler, bütün zeminler ile uyum sağlayabilir. Böylece bahçe dizaynına uygun farklı modeller aramanız gerekmez. Kendi başına güçlü bir dekorasyona sahip olan bu mobilyalar, bulundukları alana estetiklik getirir. Küçük bahçelerinizde de ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hafif olmaları sayesinde taşıması oldukça kolaydır. Zevkinize ve kullanım alanınıza uygun farklı renk skalasıyla dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Adasan masa, düz bir zemine sahip olması sayesinde üzerine koyduğunuz bardak gibi içerisinden dökülmesi kolay olan içecekler için tehlike arz etmez. Dayanıklı iskeletinin olması size uzun bir kullanım ömrü sunar. Mobilyaların köşelerinin sivri olmaması sayesinde çocuklarınız oyun oynarken yaralanmazlar. Bu sayede hem sizin hem de çocuklarınız için çok rahat ve güvenli bir alan oluşturur. Rüzgarda devrilmeyen bu ürünler hemen hemen her hava koşuluna elverişlidir. Adasan mutfak masaları geniş ölçülere sahip olmasıyla birden fazla insanı ağırlamanıza yardımcı olur. Güneşli havalarda, evinizde veya bahçenizde yapabileceğiniz kahvaltılarınıza şıklık sunar. İstediğiniz tarzlarda ve renklerde ürün skalasına göz atarak bu tarza siz de sahip olabilirsiniz.

Adasan Avantajları ve Güvenlik

Evlerinizin tesisat güvenliği her zaman önemlidir. Herhangi bir kaçak ya da arızanın önüne geçilmesi için bu işlerin düzgün ve sağlam yapılması gerekir. Adasan vana, sizin ve evinizin güvenliğini üst düzeye çıkarırken olumsuz durumların oluşmasını önler. Evinizden uzak bir yere gideceğiniz zaman daima kontrol etmeniz gereken vanalar, zamanla aşınıp yıpranabilir ve işlevini yerine getiremez hale gelir. Bu üründe böyle bir durum oluşmaz. Kullanım ömrü oldukça uzundur ve aşınma olmaması sayesinde güvenle kullanabilirsiniz. Tehlikeli durumlarda basınç akışını kendisi keser. Akış yönünü değiştirmek istediğinizde kolu çevirmek sizi zorlamaz. Adasan yangın vanası genellikle binalardaki yangın dolaplarının yanında bulunur. Herhangi bir yangın anında vanaya hortum bağlanarak müdahalede bulunulur. Adasan yangın vanasında, hortumun takıldığı kısım sağlam olduğundan sızıntı da gerçekleşmez. Farklı yapıların ve mekanların ihtiyacına uygun birçok çeşit bulunur. Bu ürün, yüksek su akışı sağlarken oluşan basınca karşı da dayanıklıdır. Yangının büyüklüğüne ve kontrol altına alınamama durumuna karşı itfaiye ekiplerinin müdahale edebilmesi için Adasan itfaiye bağlantı ağzı her vanada daima bulunur. Can güvenliği açısından önem arz eden bu ürün oldukça kalitelidir. Yüksek basınçlara karşı dayanıklıdır. Herhangi bir sorun oluşmaması için vananın bulunduğu yer gereksiz şeylerle kapatılıp ulaşımına engel olunmaması da önemlidir.. Bu ürünler, pirinç ve bronz olarak üretilir. Uzun yıllar boyu dayanıklı olup paslanma veya çürüme meydana gelmez. Kış aylarında donma oluşmaz. Adrasan ürünülerinin genel özellikleri ise şöyle sıralananbilir:

 • Yangın sırasında Adasan vanayı kolaylıkla açabilir ve alevlere müdahale edebilirsiniz.
 • Adasan yangın ürünleri yıpranmaz ve basınca dayanıklıdır.
 • Mobilyaları uzun ömürlüdür.
 • Kullandığınız her ortamın havasını değiştirir.
 • Kendi zevk ve uyumunuza göre sandalye ve bahçe ürünlerini seçip dekorasyonunuzun en büyük parçasını tamamlayabilirsiniz.
 • Adasan ürünleri daima kaliteli materyallerden üretilir.
 • Sandalyelerin hafif olmasıyla istediğiniz zaman içeride veya dışarıda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 • Sağlam iskelet yapısı ile hasır örme şeklindeki mobilyalar, evinizin ve bahçenizin dekorasyonuna da uyum sağlar.
Adasan Ürünlerinin Avantajlı Fiyatları

Veranda, bahçe ve balkonunuzda ferah mobilyalar tercih etmek oldukça iyi bir tercihtir. Adasan ürünleri, hafifliğinin yanı sıra sağlamlıklarıyla da ön plana çıkar. Ürünlerin kullandığınız alana göre renk ve model seçimi yapabilirsiniz. Markanın birbirinden farklı özelliklerdeki ürünleri, seçim sırasında size avantaj sağlar. Geniş bir skalaya ve üretim malzemesine sahip olan sandalyeler ve mobilyalar, yumuşak oturma kısmı ile belinizi yasladığınızda ağrı oluşturmayacak konforu size sunar. Adasan vanaları, evinizin ve çalışma ortamınızın yangın esnasında müdahale edilmesini üst düzeye çıkarır. Oldukça sağlam malzemeler olan pirinç ve bronzdan üretilen bu vanalar, basınca karşı da son derece dayanıklıdır. Standartlara uygun şekilde üretim yapılması sonucu, kullanımda güven sağlar. Böylece itfaiye müdahalesi gerektiğinde kolaylıkla takviye bağlantısı yapılabilir. Su sızdırması yapmaz. Yüksek ısılara dayanıklıdır. Adasan ürün satın almak için Hepsiburada üzerinde sunulan avantajlara göz atabilir, kendiniz için en uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Adasan Mobilyalar Yağmura Dayanıklı mı?

Bahçe veya verandanıza mobilya alacağınız zaman özellikle hangi mevsimlerde kullanmak istediğinizi belirlemeniz önem taşır. Ardından kullanacağınız ortamın uyumuna ve zevkinize uygun modelleri tespit etmeniz gerekir. Rattan model sandalyeler ve bahçe mobilyaları, hasır örme deseniyle ve renk skalasıyla cezbedicidir. Mutfak masaları ise keyifli alanlar oluşturmanızı sağlar. Hafif olması kolay taşınabilmesini sağlayan yapıları da oldukça dayanıklıdır. Bu sayede yağmura maruz kaldığında çürüme ve yıpranma söz konusu olmaz.

Adasan Bahçe Mobilyaları Nasıl Temizlenir?

Bu mobilyalar nem, sıcaklık ve soğuk gibi etkenlerden dolayı zarar görebilir. Zarar görmenin önüne geçebilmek için bahçe mobilyası bakımı yapılması gerekir. Bakım yaparken bazı dikkat etmeniz gereken durumlar vardır. Polipropilen yapıda olan sentetik dokuya sahip mobilyalarda çizilme meydana gelmez ve temizlemesi oldukça pratiktir. Bambudan elde edilen ürünler için bakım biraz daha farklıdır. Doğal yağlar kullanarak mobilyanıza bakım yapabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Üretim malzemesi teak ağacı olan mobilyalar ise hava koşullarından etkilenmez ve eskidikçe daha güzel bir görünüme kavuşur.

Adasan Vanalar Güvenilir mi?

Sıcak ve soğuk ayrımını çok rahat yapan ve iki tarafa da sızdırma yapmayan vanalar oldukça uzun ömürlüdür. Tesisatların en önemli parçası olan bu ürün, bütün beton yapılarda kullanılır. Evlerinizdeki suyun ve havanın derecesini ayarlamanızda yardımcı olan vanalar, yüksek basınçlara dayanıklı olup içerisindeki maddenin ısısına göre erimez ya da donmaz..

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Adasan

4 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Satıcı
 5. Kelime Filtresi
Başa dön