Airwick kokuları ile evinizi tazelemek ve aradığınız ambiyansı yakalamak için mükemmel kokuyu bulabilirsiniz. Tanıdık kokulardan egzotik kokulara kadar geniş bir ürün aralığından seçim yapmanız mümkün. Air Wick’in sunduğu tüm benzersiz kokuları keşfedebilir, evinizi her zaman güzel kokan bir eve dönüştürebilirsiniz.

Air Wick Otomatik Oda Spreyi Spreyleri ve Aerosoller

Air Wick otomatik oda spreyi çeşitleri, evinize sevdiğiniz taze kokuları otomatik olarak doldurur ve hoşlanmadığınız kokuları nötralize etmeye yardımcı olur. Evinizin kokusunu 60 güne kadar geliştirmek için tasarlanan spreyler, Freshmatic teknolojisi ile ayarlanır ve istediğiniz sıklıkta ortama yayılır. Evinizi tazelikle doldurmak için çiçekli, meyveli, baharatlı ve tropikal gibi çeşitli koku koleksiyonları arasından seçim yapabilirsiniz. Lavanta, papatya, hibiskus ve keten gibi özel kokuları keşfedebilirsiniz. Air Wick ürünleri arasında her atmosfere uygun bir hava spreyi kokusu bulunur. Air Wick aerosoller ortam kokusunu en hızlı şekilde değiştirmenizi sağlar. Klasik kokulardan, elma, vanilya, lavanta, papatya ve kiraz çiçeği gibi en popüler ev kokularına kadar, evinizde yepyeni bir koku deneyimi yaratmanıza yardımcı olacak en güzel esanslar geniş ürün yelpazesinde sunulur. Meyvelerden, baharatlı ve gurme notalar arasında değişen kokularla, püskürtmeden sadece birkaç saniye sonra bile evinizin muhteşem atmosferini ortaya çıkarabilirsiniz. Air Wick oda spreyi ile evinizi taze kokularla canlandırmak kolaydır. Yalnız, püskürtme yaparken ürünü dik tutmaya dikkat etmeniz gerekir. Baş aşağı püskürtme, kokunun düzgün bir şekilde yayılmasına engel olabilir.

Otomatik Oda Spreyini Doldurma ve Ayarlama

  • Otomatik oda parfümünüzü yeni kokunuzla doldurmak için, Freshmatic'in üst kısmını açın. Yeni kokunuzun dolum kapağını çıkarın.
  • Cihazınızın içine yerleştirin ve bir klik sesi duyana kadar kapatın.
  • Kullanıma bağlı olarak kapağın altında bulunan pilleri değiştirmeniz gerekebilir.
  • Ayarları yapmak için cihazın kapağı kaldırın ve anahtarı istediğiniz ayara getirin.
  • Bir nokta en düşük sıklıkta ve en hafif yoğunlukta koku, iki nokta orta sıklıkta ve orta yoğunlukta koku, üç nokta ise en sık ve en yoğun koku ayardır.
  • Otomatik oda spreyinizi doldurduktan sonra, yeni kokunuzu bir rafa ya da kabine koyabilirsiniz. Askı delikleri sayesinde cihazınızı duvara asarak kullanabilirsiniz.

Kalıcı Oda Parfümleri ve Kokulu Çubuklar

AirWick oda parfümleri, yavaş dağılma özellikleri ile kalıcı ve uzun ömürlüdür. Canlandırıcı kokuların yanı sıra dekoratif şişe tasarımı ile evinizde ya da aracınızda hoş bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur. Air Wick bu oda kokuları ile tüm mevsimler ve ruh halleri için en uygun esansları yaşam alanlarınıza taşır. Meyveli, tropikal ya da baharatlı kokular arasından seçim yapabilir, en taze kokuların keyfini çıkarabilirsiniz. Evinizde istediğiniz atmosferi ortaya çıkarmak için Air Wick'ten gelen ferahlığı keşfedebilirsiniz. Yavaş salınan oda kokuları ile koku yoğunluğunu kolayca ayarlamanız mümkün. Air Wick doğal yağlardan gelen en güzel kokuları, dekoratif bambu çubuklar ile bulunduğunuz ortama getirir. Kokulu yağlarla kullanılan çubuklar, doğal uçucu yağlardan oluşan koku karışımının uzun ömürlü olmasını sağlarken kokunun ortama tutarlı bir şekilde yayılmasına yardım eder. Kokuyu belirli bir frekansa göre dağıtan otomatik hava spreylerinden farklı olarak Air Wick kokulu çubuklar, kokuyu şişe içindeki sıvı boşalana kadar sürekli yaymaya devam eder. Çubuk sayısı arttıkça koku yoğunluğu da artar. Bambu çubuklar kokuyu hızlı bir şekilde emer ve çubuk boyunca ilerleyerek kokunun ortama salınmasını sağlar. Air Wick kokulu çubukları kullanmak için şişenin üzerinde yer alan kapağı çıkardıktan sonra dilediğiniz kadar çubuğu şişenin içerisine yerleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...