2011 yılında İstanbul merkezli olarak ticari faaliyetlerine başlayan Akıllıphone, bilişim teknolojileri alanında verdiği hizmetle kısa zamanda dikkatleri üzerine çekerek kullanıcılarının beğenisini kazanmıştır. Cep telefonu yedek parçası ve aksesuarları, ses sistemleri, tamir setleri, kablo ve dönüştürücüler, giyilebilir aksesuarlar, ağ ürünleri, hafıza kartları, aksiyon kamerası ve aksesuarlarının satışını yapan Akıllıphone, tüketici ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak genişlettiği ürün portföyü ile bugün sektörünün önemli isimleri arasında yer almaktadır.

Cep telefonu söz konusu olduğunda akla gelen her tip aksesuar, yedek parça ve tamir malzemelerini stoklarında barından Akıllıphone, kaliteli hizmet anlayışının yanında kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı şekilde karşılamayı öncelikleri arasına almıştır. Yerli aksesuar ve yedek parça marketi olarak günbegün büyüyen ve gelişen marka, 15.000’i aşkın ürünüyle tüm tüketici segmentlerine hitap etmeyi amaçlamaktadır.

Alt yapısını ve uzmanlığını Türkiye'nin lider cep telefonu yedek parça ve aksesuar tedarikçilerinden biri olan Allymobile'den sağlayan Akıllıphone, kullanıcı memnuniyeti odaklı ticari faaliyetlerini kaliteden ödün vermeksizin sürdürmeyi vizyon edinmiştir. Kapsamlı ürün hatları ile tüketicilerine en geniş ürün portföyünü sunmak için donanımlı ekibiyle 7 gün 24 saat çalışmalarına devam eden marka, teknolojik aksiyonları ve bilişim alanındaki son trendleri yakından izleyerek günümüz dünyasına uygun ürün ve hizmet sunar. Dijital çağın bir gereği olarak küresel çapta sürekli gelişen ve değişen elektronik sektörü ile paralel ilerleyen ticari stratejiye sahip Akıllıphone, cep telefonu aksesuar ve yedek parça listesini daima günceller.

Teknolojinin gereklerini ihtiyaç sahiplerinin kullanımına sağlıklı bir iletişimle sunan markanın üst düzey kaliteye sahip ürünleri test edilerek sorunsuzluğu onaylanır. Bünyesinde yer alan aksesuar ve yedek parça ürünlerini garanti kapsamına alarak kullanıcılarının tüketici haklarını güvence altına alan Akıllıphone, ürünlerinin kalite derecesini sunma arzusu ile çalışır. Kullanıcı memnuniyetine verdiği önem ve gösterdiği hassasiyetle sipariş edilen ürünlerin herhangi bir problem içerip içermediği kontrol edilerek gönderim yapılır.

2011 yılında kurulmasına rağmen uzun yıllardır sektörün içinde yer alarak tecrübe ve birikimini artıran Akıllıphone, detaylı piyasa incelemesi ve tüketici gereksinimi araştırması yaparak ürün fiyatlarının belirlenmesi konusunda hassasiyetle çalışır. Zengin tedarik zinciri sayesinde en kaliteli ürünleri dengeli fiyat / performans avantajıyla beğeniye sunar. En uygun fiyat garantisiyle üretim ve satış yapmak için detaylı çalışmalar yapan Akıllıphone, kullanıcılarıyla en doğru iletişimi sağlamak adına güvenin ön planda olduğu bir hizmet anlayışını benimser.

Akıllıphone, kullanıcılarının merak ettikleri teknik konularda detaylı bilgilendirme yapmak ve olası sorunları hızlı şekilde çözmek için danışmanlık hizmeti sunar. 7 / 24 ulaşabileceğiniz canlı destek hatları sayesinde ürün alımı öncesinde ve sonrasında bilgi desteği verir. Tüketicilerin ürün özellikleri hakkında fikir sahibi olmaları, ürünün test süreci ve depolama işlemleri ile ilgili detaylı bilgileri edinmeleri ve huzurla alışveriş yapabilmelerini sağlayan gerekli tüm hizmeti alanında uzman ekibi ile sağlar.

Tüketicilerinin zaman kaybetmemesi için ürün yelpazesinde sunduğu parçaların %90’ını depolarında stoklayan ve titizlikle takibini yapan Akıllıphone, beklenti ve talepleri en hızlı şekilde yanıtlamaya odaklıdır. İnovatif bir bakış açısıyla ürün gamına eklediği cep telefonu yedek parça ve aksesuarlarının yanı sıra kablosuz ses / görüntü aktarıcı, sinyal uzatıcı, kayıp eşya bulucu gibi network ürünleri ve akıllı saat yedek parçaları ile kullanıcılarının hizmet alım seçeneklerini çoğaltır.

Farklı tüketici segmentlerine hitap eden kapsamlı ürün yelpazesi ve canlı danışma hattı ile en kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti sunmayı amaçlayan Akıllıphone, yenilikçi marka vizyonuna gönülden bağlı olan çalışma ekibiyle her geçen gün gelişerek ve büyüyerek bilişim sektöründeki iddiasını sürdürmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Akıllıphone

70 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. İndirimli Ürünler
  5. Uyumlu Marka
  6. Renk
  7. Satıcı
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön