Altis Kondisyon Aletleri

Spor yapmak istiyor ancak günlük yoğun iş temponuz ya da okul faaliyetleriniz yüzünden spor salonuna gidemiyor olabilirsiniz. Evde ya da ofislerde kondisyon bisikletleri, koşu bantları, ağırlık çalışma istasyonları gibi ürünleri yerleştirebileceğiniz geniş alanlara sahip olamayabilirsiniz de. Bu olumsuz şartlara rağmen bulunduğunuz ortamda spor yapmanız, spor aletleri ve spor aksesuarlarında Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biri olan Altis’in geliştirdiği işlevsel kondisyon aletleri sayesinde mümkün.

Altis Kondisyon Aletleri

İdeal vücut ölçülerinize ulaşmayı, fazla kilolarınızdan kurtulmayı ve ağır dambıl setlerini satın almadan kas gücünüzü biraz daha arttırmayı amaçlıyor olabilirsiniz. Altis’in geliştirdiği çok çeşitli kondisyon aletleri aracılığıyla bu hedeflere ulaşmanız hiç de zor değil.

Hedefiniz karın kaslarınızı güçlendirmekse, sağlık topu olarak nitelendirilen ürün size göre olabilir. Bu ürünle gerçekleştirebileceğiniz egzersizler sayesinde karın kaslarınızı güçlendirebilir, normal mekik hareketlerinin bel bölgenize verebileceği zararlardan korunabilirsiniz. Eğer ön kol kaslarınızı güçlendirmek istiyorsanız, el yayları sizin için uygun ürünlerdir. Belirlediğiniz süre veya tekrar sayılarıyla ön kollarınızın günden güne daha da güçlendiğini kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. Kol, omuz ve göğüs kaslarınızın güçlenmesini arzu ediyorsanız, bük bük olarak isimlendirilen yay mekanizmalı ürünler, bu kaslarınızın güçlenmesinde etkili olabilir. Kendi güç ve tekrar durumunuza göre tasarlayacağınız programlarla, adım adım güçlendiğinizi görebilirsiniz. Göğüs yayı ürünlerinden istediğiniz birini seçerek göğüs kaslarınızı çalıştırabilir, çok çeşitli çalışma yöntemleriyle eğlenceli egzersizler yapabilirsiniz. Altis’in ürettiği direnç lastikleri aracılığıyla adeta elinizde dambıl varmış hissiyle kol ve omuz çalışabilirsiniz. Uygulayacağınız egzersiz şekillerine göre bacak ve kalça kaslarınızı da yoğun şekilde çalıştıran hareketler yapabilir, kaslarınızı güçlendirirken vücudunuzda sıkılaşma sağlayabilirsiniz. Çalıştırmak istediğiniz bölgeniz bacak kaslarınız, özellikle fazla çalışmadığı için yağlanması daha kolay olan iç bacak kaslarınız ise, Altis kondisyon aletleri içerisinde yeri en önemli noktadaki ürünlerden biri olan kelebek, iç bacak kaslarınız ve kollarınızı çalıştırabilmeniz için dizayn edilmiştir. Gün içerisinde sadece kardiyo egzersizlerine ihtiyaç duyuyorsanız, basit gibi görünen ama aslında epey zorlayıcı egzersizlerden biri olan ip atlamayı deneyebilirsiniz. Altis’in farklı malzemelerden ve farklı modellerde ürettiği atlama ipleri aracılığıyla arzu ettiğiniz kardiyo egzersizlerini uygulayabilir, gün içerisinde aldığınız fazla kalorileri bu sayede hızlı bir şekilde harcayabilirsiniz.

Altis’in ürettiği kondisyon aletlerini tek tek bulabilir ya da Altis’in paket olarak sizlere sunduğu ürünlere de yönelebilir, farklı kas gruplarınız için farklı egzersiz çeşitlerini uygulayabilirsiniz. Örneğin çantalı şekilde satılan Altis egzersiz seti içerisinde 1 adet kelebek, 2 adet el ve ayak ağırlığı, 1 adet atlama ipi ve 2 adet el yayı bulunur. Bu ürünlerin yanında gelen şık çanta sayesinde kullandığınız kondisyon aletlerinin yer kaplamasının önüne geçebilirsiniz. Altis’in bir diğer egzersiz setinde 1 adet göğüs yayı, 2 adet el yayı ve 1 adet atlama ipi yer alır.

Altis Kondisyon Aleti Fiyatları

Amacınıza uygun kondisyon aletlerini belirledikten sonra, bunları set halinde mi yoksa tek olarak mı kullanmak istediğinizi belirlemeniz gerekir. Altis kondisyon aletlerinin üretildiği malzemelerin içeriği, satış fiyatında farklılık meydana getirebilir. Örneğin göğüs yaylarının malzemesi, çelik veya kauçuktan imâl edilmesi, ürün fiyatları üzerinde etkili olabilir. Benzer şekilde satın alacağınız ürünün tek veya set halinde olması da fiyatı önemli ölçüde etkileyebilir.

Spordan uzak kalmadan geçirdiğiniz günler, sizin için hem bugün hem de gelecekte yaptığınız en önemli yatırım haline gelebilir. Altis’in geliştirdiği kondisyon aletlerinden kendinize uygun olanını tercih ederek spor dolu günlere kolaylıkla başlayabilirsiniz.

Altis Kondisyon Aletleri

33 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Altis
  2. Delta
  3. Toptancı Kapında
  4. Voit
  5. Selex
  6. Busso
  7. Cosfer
  8. Avessa
  9. Tvet
  10. Pure
  11. Wildlebend
  12. Anka
  13. Tryon
  14. Sportive
  15. MSD
  16. Sportica
  17. Sklz
  18. Dynamic
  19. Usr
  20. Pratik
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Altis
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19044/altis
BAŞA DÖN