Aks körüğü, aks mili ile tekerleğin arasında yer alan aks başlığı adı verilen hareketli parçanın dışarıdan gelecek olumsuz etkilere karşı korunması için kullanılan önemli bir malzeme olarak otomobil aksamında yerini alıyor. Aracınız için son derece önemli olan bu parça, tekerleğin dış aks kafasını sudan ve tozdan korumak için çeşitli modeller ile sunuluyor.

Hızla gelişen teknoloji ve mekanik bilimi, araç üretiminde kullanılan yüzlerce yedek parça ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Anka otomotiv, modern ve uluslararası standartlara uygun tesislerde üretilen aks körük modellerini en son teknoloji ve kalite ile sunuyor. Otomobil aks sistemleri konusunda uzun yılların verdiği deneyim ve son teknoloji CNC tezgahlarında kusursuz bir biçimde müşterilerine sunan Anka aks körük modelleri tüm beğenileri üzerinde toplamayı başarıyor. İhtiyacınıza ve otomobilinize yönelik en kaliteli aks modelleri kaliteli olmaları ile göz doldurmayı başarıyor.

Her marka araç için uygun olarak sunulan Anka Aks körük modelleri, otomobil parçaları arasında güvenlik açısından önemli bir parça olarak karşımıza çıkıyor. Aks sistemleri ön dış aks kafası körüğü, aks ön komple sağ gibi parçalar halinde sunulan modelleri kaliteli malzemesi ile dikkat çekmeyi başarıyor. Dünya standartlarına uygun olan otomobil ve hafif ticari araçların emniyet parçası sınıfına giren aks, güvenliğiniz açısından son derece önemli bir yer tutuyor. Hatasız, kaliteli ve kusursuz tasarımları ile sunulan aks modelleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Otomobillerin süspansiyon hareketleri nedeni ile tekerleklerin hareket etme noktasında yer alan aks körükleri, güvenlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olarak otomobildeki yerini alıyor. Tekerleğin aşağı yukarı büyük dairesel hareketinde, yüksek dönüş hızını ayarlama açısından önemli bir görev alan aks körük modellerinin kaliteli malzemeden yapılmış olması büyük önem taşıyor.

Anka Aks Körük Fiyatları

Anka Aks körük fiyatları, her bütçeye göre sunulan fiyatlar ile çeşitlilik gösteriyor. Araç modelleri gibi etkenlere bağlı olarak farklılık gösteren fiyatlar, iç ya da dış Aks Kafası Körüğü ya da komple aks gibi seçeneklerden dolayı değişebiliyor.

Otomobil yedek parçaları içinde önemli bir yeri olan aks körükleri aks mafsallarını dışarıdan gelecek olan toz, kir ve pisliğe karşı koruması ile ön plana çıkarken aynı zamanda gres yağının yağlama yapmasını ve dışarıya kaçmasını da önlemeye yardımcı oluyor. Kullanım alanları ve şartlarına bağlı olarak soğuk ve sıcak havadan etkilenerek ya da dışarıdan aldığı herhangi bir darbeye maruz kalınarak aks körükleri zamanla eskiyip yıpranabiliyor. Aks körüğünü yırtık bir vaziyette kullanmak güvenlik açısından büyük risk oluşturacağı için değiştirilmesi önem taşıyor. Aks körüğünü komple değiştirmek gerektiğinde çeşitli seçenekler sunan Anka aks körük modelleri çok sayıda seçeneği bir arada sunuyor. 
 

Önden çekişli ya da arkadan itişli araçlarda yer alan aks körük modelleri takıldığı yerdeki oynar aksama dışarıdan gelecek olan toz, kir, su ve pislikleri almasın diye koruma amaçlı olarak otomobiller üzerindeki yerini alıyor. Aksın içine ve rulmanlarına toz kaçmaması için kullanılan aks körük parçaları arabalara zeminden veya dışarıdan toz, su gibi maddelerin zarar vermesini de önlüyor. Aks körüğü, otomobil yedek parçaları içinde gerekli ve önemli bir yedek parça olarak karşımıza çıkıyor. Mafsal ve rulmanların ses yapmasını ve bozulmasını, rulman bilyalarının aşınmasını engelleyen Anka aks körük modelleri kaliteli ve uzun ömürlü kullanımları ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Girişimci, yenilikçi ve güvenilir olan Anka güvencesi ile aks modelleri içinden aracınıza ve tercihinize uygun olan aks körüklerinden birini seçip sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Anka Aks Körük & Kafası

140 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Anka Aks Körük & Kafası
  2. MGA Aks Körük & Kafası
  3. Veka Aks Körük & Kafası
  4. Cey Aks Körük & Kafası
  5. GSP Aks Körük & Kafası
  6. Gkn Aks Körük & Kafası
  7. ITHAL Aks Körük & Kafası
  8. UCAL Aks Körük & Kafası
  9. SKT Aks Körük & Kafası
  10. Snr Aks Körük & Kafası
  11. GB Aks Körük & Kafası
  12. Cifam Aks Körük & Kafası
  13. ÜÇ-EL Aks Körük & Kafası
  14. GROS Aks Körük & Kafası
  15. Sasic Aks Körük & Kafası
  16. Üçel Aks Körük & Kafası
  17. Wolcar Aks Körük & Kafası
  18. Rapro Aks Körük & Kafası
  19. Meha Aks Körük & Kafası
  20. Betto Aks Körük & Kafası
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Satıcı A-Z
 • Marka Anka
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/60002130/60007214/anka
Başa dön