Tablet kullanmayı tercih eden kullanıcıların tablet ekranında not almak, çizim yapmak ve oyun oynamak gibi birçok aktivitesini daha kolay ve hızlı hale getiren Apple Tablet Kalem seçenekleri, Hepsiburada.com'da sizleri bekliyor. Markanın 3. nesil ve devamındaki koleksiyonlarındaki tabletleri ile oldukça sorunsuz ve hızlı şekilde çalışabilen kalemler, şık ve kullanışlı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Siz de tablet deneyiminizi daha konforlu, pratik ve hızlı bir sürece taşımak için Apple Tablet Kalem fiyatları ve modellerine göz atabilir, seçtiğiniz ürünleri hemen sepetinize ekleyerek hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Yepyeni ve Kullanışlı Tasarım

  • Apple Pencil serisi, birçok tablet kaleminin altıgen köşeli tasarımının aksine kullanıcılara daha ergonomik bir kullanım deneyimi yaratabilmek adına köşesiz bir gövdeye sahip. Bu özel tasarım kullanıcıların kalem tutuşunu ve yönlendirme kabiliyetini en yüksek performansa çıkarmak için kullanılıyor.
  • Apple Pencil serisinde bulunan tablet kalemleri, kullanıcılara hem doğal hem de hafif bir tutuş sağlıyor. Yalnızca çift dokunuş ile kalem ve silgi alternatifleri arasında geçiş yapmak mümkün. Gerçek kalem hissini maksimum şekilde deneyimlemeyi sağlayan tasarım, özellikle çizim ve not alma gibi detaylı hareketler gerektiren eylemlerde kullanım kolaylığı yaratıyor.
  • Markanın birinci nesil tablet kalemleri, ikinci nesil koleksiyonuna göre daha kaygan bir yüzeye sahip. Birinci nesilde kullanılan metal yuvarlak şerit, ikinci nesil ürünlerinde kullanıcıların karşısına çıkmıyor. Böylece her kullanıcının hem tasarım hem de kayganlık açısından kendisine en uygun ürünü seçmesi sağlanıyor.
  • Birinci nesil Apple Pencil modelleri tamamen yuvarlak bir yüzeye sahipken, ikinci nesil ürünlerin bir yüzeyi düz olarak sunuluyor. İkinci nesil ürünlerini ilk koleksiyondan ayıran bir diğer fark ise kablosuz şarj özelliği. 
  • Her iki koleksiyona ait ürünler de kullanıcı hareketlerini kusursuz şekilde takip edebiliyor. İşlevsellik açısından kullanıcılardan tam not alan ürünler, oldukça hızlı bir şekilde şarj olup tekrar kullanıma hazır hale geliyor.

Kolay ve Hızlı Şarj Edebilme Avantajı

Apple tablet kalemlerinin üst kısmında bulunan kapak açıldığında, kullanıcıların karşısına lightning girişli şarj sistemi çıkıyor. Markanın 3. nesle dahil ve devamında piyasaya çıkarılan tabletlerinin şarj girişleri ile uyumlu olan bu sistem, kullanıcıların tabletleri aracılığı ile birinci nesil kalemleri şarj etmelerini sağlıyor. İkinci nesil Apple Pencil serisi ise, ürünlerin kapaksız ve tek parça şekilde üretilmeleri sebebiyle bu özelliğin yerine kablosuz şarj olanağı sunuyor. Markanın 6. nesil ve sonrasındaki tabletleri ile anında eşleşme özelliğine sahip ürünler, uzun ömürlü şarj performansıyla da kullanıcıların beğenisini topluyor.

Kusursuz Çizimlere İmza Atın

İkinci nesil koleksiyonunda üretilen Apple Pencil modelleri, kullanıcıların çizim yaparken istedikleri kalınlıkta çizgi ve noktalar oluşturmalarını sağlıyor. Tablet kalemlerin üst kısmında bulunan dokunmatik alan, kullanıcıların kaleme uyguladığı baskıya göre ortaya çıkan şekillerin formunu belirlemelerine olanak tanıyor. 

Tablet Kalem Kılıfı ile Taşıma ve Saklama Kolaylığı

Hepsiburada.com, seçtiğiniz Apple tablet kalemleri kolaylıkla saklamanız ve cebinizde ya da çantanızda güvenle taşımanız için hazırlanan kalem kılıflarını da sizlerle buluşturuyor. Oldukça dayanıklı ve hafif deri malzemeden üretilen tablet kalem kılıfları, kalemlerin kullanılmadığı her an güvende olmasını sağlıyor. 

Yedek Uçlar Her An Yanınızda

Dilediğiniz her an yanınızda taşıyabileceğiniz ve değiştirebileceğiniz Apple Pencil yedek uçları da Hepsiburada.com'da sizleri bekliyor. Her iki nesil tablet kalemiyle uyumlu olan uçlar, uzun süre kullanımda oluşabilecek aşınma problemlerinde ürün değişikliği yapmadan kullanıma devam etmeyi sağlıyor. Kullanıcı hatası sonucunda kalemin uç kısmında oluşabilecek problemlerde de yalnızca uç değiştirmek yeterli olabiliyor. Uç bölümünde bulunan çevirmeli mekanizma, yalnızca birkaç saniyede değişiklik yapmaya olanak tanıyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Tablet Kalem Fiyatları

3 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
DSACategoryId/2147483646/42/60000203/60001183/apple