İster tek başınıza isterseniz de aile üyeleriyle ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanan Art puzzle’lar, farklı sayıda parça seçenekleri, farklı malzeme ve baskı yapıları ve birbirinden göz alıcı görselleriyle puzzle severlerle buluşuyor. Kimi için bir meditasyon kimi içinse heyecan verici bir eğlence aracı olan puzzle’lar, sosyal ve zihinsel becerileri geliştirmeye önemli derecede katkı sağlıyor. Özellikle odaklanma konusunda oldukça geliştirici bir etki yaratıyor.

Art Puzzle‘lar Nasıl Oynanır?

Puzzle olarak da adlandırılan yapboz, yüksek dikkat ve sabır gerektiren bir oyun olarak biliniyor. Gösterilen tüm sabrın sonunda ortaya çıkan sonuç ise puzzle severleri mutlu etmeye fazlasıyla yetiyor. Puzzle’a başlarken atılacak birkaç önemli adım, sonraki aşamalar için süreci kolaylaştırıp daha zevkli bir hâle getiriyor. Art puzzle yapımını kolaylaştırmanın ilk adımı, kenar ve köşe parçaları bulmakla başlıyor. Kenar parçalarının bir tarafı, köşe parçalarınınsa iki tarafı, düz kesimli olmasıyla diğer parçalardan kolayca ayırt edilebiliyor. Parçaları birleştirerek çerçeveyi oluşturduktan sonra ilk adım tamamlanıyor. İkinci adımda ise kutu üzerindeki görseli iyi analiz ederek benzer renkleri sınıflandırmak gerekiyor. Daha sonra ister parçalar hâlinde ister belli bir dizilime göre bütün, oluşturulmaya başlanıyor.

Art Puzzle Parçaları Nasıl Saklanır?

Puzzle yaparken puzzle parçalarını muhafaza etmek de oldukça önem taşıyor. Art, puzzle severlerin kusursuz şekilde ve zahmetsizce puzzle’larını tamamlamaları için puzzle destekleyici ürünler de sunuyor. Puzzle parçalarını kaybetmeden tamamlayabilmek ve bölümlendirdiğiniz yakın renkleri ayırabilmek için puzzle tepsisini kullanabilir; yerlerini almayı bekleyen parçaları burada muhafaza edebilirsiniz.

Hangi Türde Art Puzzle’lar Bulunuyor?

Portre, manzara resimleri, haritalar, modern sanat çalışmaları gibi birbirinden eşsiz baskılara sahip kare, dikdörtgen, panorama kesim klasik puzzle’lar; ahşap, simli ve yaldızlı alternatifler ve saat puzzle’lar gibi türleriyle Art puzzle’lar oldukça dikkat çekiyor. Her türdeki puzzle’lar muhteşem birer dekorasyon parçası hâline dönüşerek kendisini bekleyen alanın atmosferini anında değiştiriyor. Saat türündeki puzzle’lar dekoratif olmanın bir adım ötesinde, alana işlevsellik de sağlıyor.

Art Puzzle’lar Ne Kadar Sürede Tamamlanabilir?

Art puzzle’lar, farklı sayıda parçaya ve zorluk derecesine sahip ürün çeşitliliğiyle karşınıza çıkıyor. 500’lerden 3000’lere kadar değişen parça sayısına sahip ürün çeşitliliği bulunuyor. Dolayısıyla puzzle’ı tamamlama süresi de bu değişkenlere göre farklılık gösterebiliyor.

Art Puzzle’lar Nasıl Sabitlenir?

Keyif ve sabırla tamamlanan Art Puzzle’lar, ister evinizde isterseniz ofisinizde birer dekorasyon parçası olarak sergilenebiliyor. Tamamladığınız puzzle’ları sergileyebilmek için öncelikle puzzle’ı sabitlemek gerekiyor. Bunun en basit ve en yaygın olarak kullanılan yolu, puzzle yapıştırıcıları kullanmaktan geçiyor. Art’ın puzzle yapıştırıcıları, tamamladığınız puzzle’ın tüm parçalarının birbirine yapışmasını sağlayarak puzzle’ı çerçeve için hazır hâle getiriyor.

Art Puzzle Fiyatları Nasıldır?

Zihin aktivitelerini geliştirmesinin ötesinde mükemmel birer sosyalleşme aracı da olan ve görsel olarak yüksek etkileyiciliğe sahip Art Puzzle’lar, fiyatlarıyla da puzzle severlerin dikkatini çekiyor. Parça sayısı, malzeme ve baskı yapısı gibi belirleyici faktörlerle değişkenlik gösteren fiyatlar, herkes tarafından ulaşılır olmalarıyla memnuniyet veriyor.

Eksik Art Puzzle Parçaları İçin Ne Yapılabilir?

Adım adım sabırla ilerlediğiniz ve her şeyin sonunda eksik parça olduğunu fark ettiğiniz durumlar için Art, kullanıcısının imdadına yetişiyor. Art, satış sonrası sunduğu desteklerle de kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Puzzle parçalarının olası kaybolma durumuna karşı kayıp parça desteği ile hizmetini satış sonrasında da sürdürülebilir kılıyor.

Art Puzzle Ürünleri Sağlığa Zararlı mıdır?

Art puzzle’ların üretimleri, sağlığa zararlı madde içermeyen çevre dostu malzemeler kullanılarak yapılıyor. Ürünlerin yapımında yüksek kaliteli kartonlar ve boyalar kullanılıyor. ÇEVKO üyesi Art, çocuklarınızla birlikte gönül rahatlığıyla puzzle keyfini yaşamanızı sağlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Art Puzzle

6.334 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Araç Markası A-Z
 6. Araç Modeli A-Z
 7. Desen
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Sepette Kampanyalı Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Başa dön