Artebella; hobi kitleri, "siz de yapabilirsiniz" setleri, ebru yapımı tekneleri ve birbirinden farklı transfer kağıtları ve özel boyalar imal etmektedir. Artebella setler; ahşap, seramik, cam boyama işlemlerine merak duyanlar ve hobi sahibi olmak isteyenler için son derece ideal ürünlerdir. Markaya ait boya ve setleri kullanarak nişan tabağı, kahvaltı seti, baharat takımı, kavanoz süslemeleri ve ahşap dekorasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Seramik, kağıt, kumaş, ahşap ve cam yüzeyler üzerinde tamamen kendi isteğinize ve zevkinize uygun boyama ve süsleme çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

Artebella Ürünleri

Ahşap yüzeyler üzerinde transfer ve boyama ile sağlanan zemin kaplama işlemi, oldukça eğlenceli ve zahmetsiz bir çalışmadır. Tak-yapıştır ahşap kutu setleri, dekoratif masif kutular ve ahşap posta kutusu gibi hem dekoratif olarak değerlendirebileceğiniz hem de günlük hayatta kullanabileceğiniz eşyalara, hızlı bir şekilde yeni bir form kazandırabilirsiniz. Paket içerisinde yer alan ve görsel içerikler ile ayrıntılı hale getirilen yapım şeması sayesinde daha önce hiçbir tecrübeniz olmasa bile kusursuz bir şekilde boyama ve dekorasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Boya, fırça ve vernik gibi malzemeler numara ile kodlandığı için yaptığınız çalışmalarda hata olasılığı da en aza iner. Belli bir el alışkanlığı kazandıktan sonra, hazır setlerin yanı sıra boya, fırça ve vernik takımları edinerek tamamen kendi hayal gücünüze göre çalışmalar da sergileyebilirsiniz.

Cam ve seramik yüzeyleri Artebella mozaik transferlerle kaplayarak birbirinden kullanışlı ve şık eşyalar meydana getirebilirsiniz. Tabakları, kavanozları, bardak ve tepsi gibi farklı objeleri materyal olarak kullanıp, sıra dışı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Transfer işlemine başlamadan önce uygulama yapılacak yüzeyin ön veya arka yüzünün kalıbını alarak kesme işlemi yapmanız yeterlidir. Renkli bantları yüzeye yapıştırdıktan sonra su ile ıslatıp yavaşça çıkartmanız, boyanın kalıcı olarak cam ya da seramik alanlara yerleşmesini sağlayacaktır. Uygulamayı tamamladıktan sonra, dilerseniz Artebella ürünleri arasında yer alanait boyalarla ek süslemeler veya tonaj çalışmaları da yapabilirsiniz.

Artebella Alışveriş

Artebella hobi setlerinin fiyatları ve ürün grupları son derece geniş alternatiflere sahiptir. Fiyatlar, genel anlamda malzeme çeşitliliği ve sayısına bağlı olarak artış gösterir. Artebella setler sayesinde ahşap veya polyester gibi belli bir obje üzerine şablon işlemeleri yapabileceğiniz gibi tamamen farklı ve özgün çalışmalar da gerçekleştirebilirsiniz. Şeffaf boya transfer bantları ile her türlü zeminde saniyeler içinde birbirinden dekoratif kaplamalar yapabilirsiniz. Kullanmadığınız ya da renk ve doku olarak hoşunuza gitmeyen eşyalar üzerinde transfer işlemi, metalik boyama ve ebru boyama gibi faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

Ebru sanatı ile ilgileniyorsanız ya da ebru yapmak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Artebella ebru başlangıç setini satın alarak, arzu ettiğiniz ebru desenlerini kolaylıkla resmedebilirsiniz. Ebru yapma seviyenize bağlı olarak kolay ebru seti, başlangıç seti veya içerisinde alüminyum tekne de bulunan tam ebru setlerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Su üzerine serptiğiniz ebru boyalarını, özel fırça ve aparatlar ile şekillendirerek kağıt, kumaş, cam ve seramik alanlara aktarabilirsiniz. Bu sayede beyaz porselen eşyaları ya da cam ve kağıt alanları, görsel olarak daha renkli ve canlı hale getirebilirsiniz.

Füruzan polyester tepsi seti alarak, nişan gibi özel günlerde kendi zevkinize uygun tepsi tasarımları ve boyamaları gerçekleştirebilirsiniz. Paket içerisinde polyester tepsi, fırça, opak boya, kaplama malzemeleri, vernik ve süt miksiyon gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeler özel olarak yerleştirilmiştir. Uygulaması son derece rahat ve kolaydır. Tepsi üzerine varak kaplamalar, çeşitli boyama ve süslemeler yapabileceğiniz gibi özel isim veya motifler de nakşedebilirsiniz.

Artebella alışveriş seçenekleriyle kendinize pek çok keyifli hobi edinebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...