Ev ortamında, okullarda, dershanelerde, özel kurslarda ve fotokopicilerde oldukça kullanışlı bir şekilde değerlendirilen asetatlar ile verimli bir öğrenme gerçekleştirilebiliyor. Tepegöz üzerinden görüntü yansıtırken öğretmenlere büyük bir fayda sağlayan asetatlar ile daha verimli bir eğitim verilebiliyor. Çocukların ilgisini toplamayı sağladığı gibi, akılda kalıcı bilgiler edinilmesini kolaylaştırıyor. Kategoride bulunan asetat çeşitleri arasında farklı kalınlıkta, farklı renklerde ve farklı markalara ait oldukça geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Kırtasiyelerde kullanılmaya uygun yapıda olan ve son derece pratik bir şekilde değerlendirilebilen asetat ürünleri verimli bir sunum gerçekleştirilebiliyor. Elektronik cihazlarla uyumlu bir şekilde kullanılabilen bu pratik yardımcılar sayesinde etkileyici ve görsel zenginliklerle dolu sunumlar hazırlanabiliyor.

Asetat Fiyatı

Asetat fiyatı açısından bakıldığında oldukça uygun bir düzeye sahip çok sayıda ürüne topluca ulaşılabiliyor. A4 kağıdı boyutundaki asetat ürünlerinin dışında A3, A5 gibi kağıtların boyutlarına sahip ürünlere de buradan ulaşılabiliyor. Fiyat aralığına göre ürün arama filtresi kullanılarak bütçeye en uygun ürünleri bulmak mümkün hale geliyor. 100 adetlik paketlerin yanı sıra 10 adetlik, 20 adetlik, 50 adetlik ürün seçenekleri de bulunuyor. İhtiyaca uygun sayıda asetat satın almak için elverişli seçenekler sunuluyor. Asetat kalemi ile yazı yazılmaya uygun yapıda olan ürünlerle asetat kağıtlarına resim de çizilebiliyor. Sunumun türüne göre asetat kağıdı asetat kalemiyle düzenlenebiliyor. Asetat fiyatı noktasından bakıldığında her bütçeye uygun seçeneklerin kategoride bulunduğu görülebiliyor. Boş bir zemine dilenen her şeyin çizilebilmesi ya da yazılabilmesi için uygun bir yapıya sahip olduğu için oldukça kullanışlı ve zaman kazandırıcı olmasıyla dikkat çekiyor. Farklı boyutlardaki asetat kağıdı seçenekleri arasından ihtiyaç duyulan boyutlara göre satın almalar gerçekleştirilebiliyor. Letterpress, ofset baskı, serigrafi gibi çeşitli baskı tekniklerine uyumlu olan asetat kağıtları birçok alanda elverişli bir kullanıma olanak sağlıyor.

Katlanabilir ve rulo haline getirilebilir olmaları sayesinde oldukça kolay bir şekilde saklanabilen asetat kağıtları düşük ağırlık düzeyleri ile kolayca taşınabiliyor. Uzun ömürlü ve dayanaklı yapıdaki asetatlar defalarca kullanılmaya uygun bir yapıda olmalarıyla dikkat çekiyor. Özel bir sunum için hazırlanan asetat kağıtları sunumdan sonra temizlenerek başka sunumlar için kullanılabilir duruma getirilebiliyor. Bu sayede tasarruf yapılabiliyor ve yeni ürünler almaya gerek kalmıyor. Asetat kaleminin haricinde CD ve DVD kalemiyle de yazı yazılmaya uygun yapıda olan asetat kağıtları pratik bir kullanıma olanak tanıyor. Bükülebilir yapıdaki asetatlar sayesinde ürünü katlayarak yerleştirmek mümkün hale geliyor. Katlanmış ürünler tekrar eski haline getirildiğinde katlama izi bırakmayarak son derece pürüzsüz ve düz bir kağıt görünümü taşıyor.

Kategoride bulunan asetat fiyatı seçenekleri ile ürünlerin türlerine ve boyutlarına bakarak en elverişli fiyata sahip asetatları satın almak mümkün görünüyor. Projektör ile yansıtılmaya uygun yapıya sahip olan asetat kağıdı çeşitleri arasından ihtiyaç duyulan boyutlardaki ürünler tercih edilerek kusursuz sunumlar yapılabiliyor. Hem hızlı hem de pratik bir sunum aracı arayan öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra özel sektör çalışanlarının da en önemli yardımcılarından olan asetat kağıdı ürünlerini bu kategoride detaylı olarak inceleyebilmek mümkün görünüyor. Asetat kalemi ile birlikte de satın alınabilen ürün çeşitleri arasından gerek duyulan materyaller bir arada sepete alınarak satın alma işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Tüm ürünlerin toplu olarak alınabilmesi sayesinde zaman kaybının önüne geçiliyor. İş ve eğitim dünyasının vazgeçilmezi olan asetat kağıtları ile başarılı ve etkileyici bir sunum hazırlamak çok kolay bir hal alıyor. Sağlam yapıya sahip olan asetat ürünleri art arda onlarca defa sorunsuz bir şekilde kullanılabilmeleriyle ilgi çekiyor.

Asetatlar

1 ürün var
  1. Markalar
    1. Bigpoint
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Satıcı
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/289152
BAŞA DÖN