Astor markası; tesisat, yapı, bakım gibi iş kollarında çalışan uzman işçiler ve evlerinde tamiratlar gerçekleştiren amatör kullanıcılar için kullanışlı aletler üretiyor. Güvenli kullanım özellikleriyle göz dolduran Astor ürünleri, zaman kazandıran konforlu yapılarıyla da beğeni topluyor. Kaynak işlerinde çalışan kaynakçıların çapaklardan ve kıvılcımlardan korunmasını sağlayan Astor kaynakçı başlıkları, vücudun yanmasını önleyerek sağlıklı bir şekilde kaynak yapabilmeyi mümkün hale getiriyor. Değişken filtre sistemi sayesinde kaynak yaparken yansıyan ışıkların olumsuz etkileri emiliyor ve daha sağlıklı bir görüş elde ediliyor. Farklı kaynak türlerinde kullanılabilmeye uygun olan yapısıyla çeşitlilik oluşturarak yeni başlıklara duyulan ihtiyacı azaltıyor. Ortam ışığı düzeyinde ayarlama yapılabilmesiyle en sağlıklı çalışma koşulları kolayca oluşturulabiliyor.

Astor şerit metrelerle birlikte inşaatlarda ve marangozluk işlerinde kusursuz ve hızlı ölçümler gerçekleştirilerek uygun uzunluklarda malzemeler elde edilebiliyor. İş hayatının yanı sıra evde de kullanılabilen şerit metrelerle çocukların ve yetişkinlerin boylarının yanı sıra oda genişlikleri de ölçülebiliyor. Bükülme ve kırılmaya karşı dayanıklı olan Astor metrelerin üzerinde yer alan sayılar ve milimetre çizgileri farklı renkli tasarımlarıyla anlaşılabilirliği arttırıyor. Sonuna kadar açılsa dahi hızlı bir şekilde kendi kendisine kapanabilen Astor şerit metreler avantajlı bir kullanım olanağı oluşturuyor. Akıllı tasarımları sayesinde iş esnasında pantolon ceplerine monte edilerek ihtiyaç anında hemen kullanılabiliyor. Astor kumpas modelleri, hassas ölçümler gerçekleştirirken kullanıcılarına hız kazandırıyor.

Otomobil sektöründe çalışan tüketicilerin yanı sıra araç sahibi şoförler için de kullanılabilir yapıda olan Astor krikolar yardımıyla araba tamiratı esnasında arabanın yerden daha yükseğe kaldırılarak konforlu bir şekilde tamir edilebilmesi olanaklı hale geliyor. Yüksek tonajlara uygun farklı kriko modelleri ile sahip olunan arabaya en uygun kriko modeli kolayca satın alınabiliyor. Otomobillerin bagajlarında rahatlıkla saklanabilen küçük boyutlu yapıları sayesinde krikolardan lastik değişimleri esnasında pratik bir şekilde yararlanılabiliyor. Astor mini vinçler elektrikli olma özellikleriyle inşaatlarda, dekorasyon ve dış cephe çalışmalarında düşük ağırlıkları eşyaların taşınmasını pratik hale getiriyor. Astor firmasının yapı işçileri için ürettiği ve aynı zamanda evlerdeki takım sandıkları için de uygun bir alet olan çekiç modelleri sayesinde çivi çakma ve metallerdeki yamuklukları düzeltme gibi işlemler kolayca gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca değiştirilmesi gereken mermer ve fayanslar çekiç yardımıyla hızlı bir şekilde kırılabiliyor.

Tehlikeli işler üzerinde çalışan işçilerin gözlerini ve göz çevresindeki hassas bölgeyi koruyan Astor koruyucu gözlüklerle daha tedbirli bir çalışma deneyimi yaşanıyor. Göz sağlığını tehlikeye atabilecek parça ve malzemelerden korunmayı sağlayan koruyucu gözlük modelleri, şeffaf renkli yapılarıyla görüş açısında ve görüş açıklığında azalma yaşanmamasını sağlıyor. Astor teflon bantlar su tesisatlarını sararken ortaya koydukları etkili performansla su sızıntısı oluşumunu önleyerek sağlıklı bir tesisat sistemine sahip olmaya yardım ediyor. 

Ağır işlerde ve açık alanlarda çalışan işçilerin daha güvenli bir çalışma giyimine ulaşması için yardımcı olan Astor iş ayakkabıları, zeminlere sıkıca tutunan taban yapıları sayesinde kayma ve düşme problemlerini engelliyor. Sertleştirilmiş burun ve topuk bölgelerini ayakların sert cisimlere çarpması durumunda kullanıcıları koruyarak minimum zarar görmeye yardım ediyor. Farklı ayak numaraları için uygun boyutlarda üretilen modeller yardımıyla iş hayatında daha sağlıklı çalışma koşulları elde edilebiliyor. Akülerin test edilmesini sağlayarak kusursuz bir çalışmaya sahip olup olmadıklarını anlamaya yarayan Astor akü test cihazları yardımıyla iş hayatında kolaylığa erişiliyor. Çalışmaları esnasında ellerini sıklıkla kullanan işçiler için üretilmiş olan ve ellerin yıpranmasını önleyen Astor deri eldiven modelleri ile daha konforlu bir şekilde çalışılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...