Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus EX-H310M-V3 R2.0 Intel H310 DDR4 2666 MHz Lga1151 mAtx Anakart

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/8/152
Asus EX-H310M-V3 R2.0 Intel H310 2666MHz DDR4 1151 Pin Mini ITX Anakart
ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart
Micro-ATX H310 anakart, parlak neme dayanıklı kaplama, USBGuard, LANGuard ve 8-pin güç bağlantısı ile
  • Kesintisiz aksiyon: İnternet kafeler, kur-sipariş et oyun sistemleri ve kalite arayan işletmeler için en iyi seçim
  • Kesintisiz dayanıklılık: Parlak neme dayanıklı kaplama, PCIe x16 yuvası, LANGuard, SafeSlot, USBGuard ve 5X Koruma III
  • Kesintisiz oyun: ASUS Beyond VR ready ve efsanevi ses
  • Kesintisiz mücadele: ASUS iCafé LAB sertifikasıyla disksiz sistem kullanımı için yeniden başlatma testi, buna ek olarak en iyi oyunlar, 100’den fazla çevre birimi, 1000’den fazla işlemci, bellek modülü, grafik kartı ve dahasıyla uyumluluk testleri
ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

ASUS Expedition: Durmadan savaşmaya hazır

Kesintisiz aksiyon için üretilen ASUS Expedition anakartlar; uzun kullanım ömrü için neme, aşınmaya ve yüksek voltaja kesintisiz bir şekilde dayanıklı olacak şekilde geliştirildi. Üstün güvenlik için bellekler bile sıkıca sabitlendi. 144 saatlik disksiz sistem testlerinin yanı sıra en iyi oyunlar ve 100'den fazla oyun çevre birimi ile kapsamlı uyum kontrolleri yapılarak sınırları zorladık. Üstün ses deneyimi için ise Expedition anakartlarda destansı oyun sesleriyle kesintisiz oyun performansı sunuluyor. Bunun yanı sıra en yüksek seviyede kararlılık, güvenilirlik ve değer de bu kartların özellikleri arasında yer alıyor.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

EX-H310M-V3 Yakın Bakış
ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

SAFESLOT

SafeSlot, PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmesidir ve üstün kayma ve yerinden çıkma dayanıklılığı sağlar. Yeni bir içeri lehimleme işlemi ile tek bir aşamada üretildiğinden, daha güçlü bir yuva sağlar, ardından ek lehim noktalarıyla PCB'ye sıkı bir şekilde tutturulur.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

Hasarları önleyen sağlam PCIe slotları

SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

%120 daha yüksek voltaja karşı koruma

ASUS'a özgü USBGuard teknolojisi voltaj değişimlerini gerçek zamanlı olarak tespit eder ve standarttan %120 daha yüksek voltajlara dayanarak kararlı ve güvenilir voltaj girişi sağlar. Böylece hasar riski azalır ve ekipmanlarınız korunmuş olur.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

Altın kaplama PCIe X16 ve LAN tasarımı
6 kata kadar daha güçlü koruma

ASUS Expedition anakartları, 30 mikron kalınlıkta altın kaplama LAN konektörü ve 15 mikron kalınlıkta altın kaplama PCIe x16 portu ile donatılmış olup, yatırımınızı korozyondan korumak ve dayanıklılık ve güvenilirliği artırmak için tasarlanmıştır.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

Nem önleyici kaplama ile Neme ve aşınmaya karşı %100 koruma

Neme dayanıklı bu yenilikçi kaplama anakartınızı %100 güvene alır ve insanların kalabalık olarak bulunduğu İnternet cafe, kütüphane ve veri merkezleri gibi ortamlarda oluşan yüksek nem seviyesine karşı koruma sağlar. Nemin yapışmasını ve taşınmasını engelleyerek dahili aşınmayı da önler ve Expedition anakartınızın ömrünü uzatır.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

KESİNTİSİZ DAYANIKLILIK
Olağanüstü kararlılık ve koruma

ASUS Expedition anakartlar kesintisiz dayanıklılık sağlamak için rakipsiz donanım bileşenlerine ve özelliklerine sahip. Bunlar arasında, nem önleyici kaplama, altın kaplama PCI® x16 slotu ve LAN bağlantı noktası, %120 daha yüksek voltaja dayanan USBGuard koruması ve ASUS'a özgü 5X Protection III özellikleri bulunuyor.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

KESİNTİSİZ OYUN
ASUS Beyond VR Ready İşini Büyütmek İsteyen İnternet Cafe Sahipleri için Mükemmel Tercih

İnternet Cafe'nizde ASUS Beyond VR Ready ile VR deneyimi sunarak rakiplernizin önüne geçin. ASUS Expedition anakartlar, sınıfının lideri ASUS bileşenler ile birlikte kullanıldığında müşterilerinize en iyi VR deneyimini sunmak için mükemmel bir çözüm haline gelir. ASUS Expedition anakartlar 3DMark VR testinin yanı sıra ASUS'un kendi VR testlerinden de geçti. Bu yüzden en iyi performansı ve güvenilirliği sunduğunuzdan emin olabilirsiniz. ASUS Beyond VR Ready ile İnternet Cafe'nizi VR çağına taşıyın ve işinizin cazibesini artırın.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

KESİNTİSİZ MÜCADELE
144 saatlik disksiz çözüm uyumluluğu

ASUS, Expedition anakartları disksiz sistem olarak kullanma sertifikası almak için iCafe Labs'te 144 saatlik özel testler uyguluyor. Bu testler arasında 24 saat yeniden başlatma ve yüksek yük altında 12 saat 3D Mark testleri bulunuyor. Toplamda 1200 saat testten geçen Expedition anakartların, aradığınız akıcı performansı sunarak kesintisiz bir şekilde çalışmaya hazır hale geldiğinden emin olunuyor.

En iyi oyunlar ve 100'den fazla çevre birimiyle test edildi

ASUS iCafe Labs mühendisleri Expedition anakartları gerçek İnternet cafe ortamına benzer ortamda uzun dayanıklılık testlerinden geçirir. En iyi oyunları ve en popüler donanım kombinasyonlarıyla yapılan 100'den fazla kombinasyonu test ederek, sizin ve müşterilerinizin en iyi oyun deneyimini yaşamasını sağlıyoruz.
ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

Ödüllü UEFI BIOS
Dünya basını tarafından en sezgisel UEFI BIOS olarak ünlendi!

Fare ile en rahat kontrol edilen grafik UEFI BIOS, daha hızlı kurulum ve daha kolay işlevler için yenilendi. Hız aşırtma ve DIY deneyimlerinizi iyileştirmek için artık tasarımı da daha çekici. İster acemi bir kullanıcı ister deneyimli bir hız aşırtmacı olun, EZ ve Advanced (Gelişmiş) Modları ile yapmak istediklerinizi hızla ve kolayca bulabilirsiniz.

ASUS EX-H310M-V3 Gaming Anakart

ASUS'a Özel Özellikler

ASUS Q-Design :
- ASUS Q-Slot
- ASUS Q-DIMM
ASUS 5X Koruma III :
- ASUS ESD Koruması - Elektrostatik deşarj koruması
- ASUS Aşırı Gerilim Koruması: Birinci sınıf devre koruması güç tasarımı
- ASUS Paslanmaz Çelik Arka G / Ç: Daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci!
- ASUS DIGI+ VRM: 5 Faz dijital güç tasarımı
- ASUS SafeSlot Core: Katı lehimleme ile güçlendirilmiş PCIe
Durmak Bilmeyen Yarışçı :
- ASUS iCafe Labs Sertifikalı - En iyi oyunlar ve 100+ çevre birimleri test edildi
Sınırsız Oyun :
- Premium Japon yapımı ses kapasitörleri: Olağanüstü netlik ve doğrulukla sıcak, doğal ve etkileyici ses sağlar
- Her iki kanalın tutarlı ve eşit kalite sunmasını sağlamak için sol ve sağ izler için ayrılmış katmanlar
- Özel ses PCB katmanları: Hassas ses sinyallerinin kalitesini korumak için sol ve sağ kanallar için ayrı katmanlar
- Üst seviye ses algılama, ses yapılandırmasına göre teslim edilir
Durmak Bilmeyen Dayanıklılık:
- USBGuard -%120 daha yüksek voltaj toleransı
- Anti-nem kaplama - Neme ve korozyona karşı üstün koruma

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön