Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Rog Crosshaır Vııı Impact Amd X570 Am4 DDR4 4800 Çift M2 Usb 3.2 Ax Wifi + Bt Aura Rgb Gaming Lan Mini-Dtx (Rog Crosshaır Vııı Impact) Anakart

ASUS
14.490,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

15.990,00 TL
29.699,00 TL
DSACategoryId/2147483646/8/152
Asus ROG Crosshair VIII Impact AMD X570 4800MHz DDR4 AM4 Mini ITX Anakart
ROG-CROSSHAIR-VIII-IMPACT
AMD AM4 X570 Mini-DTX oyuncu anakartı – SO-DIMM.2 kart (çift M.2), Wi-Fi 6 (802.11 ax), PCIe 4.0, SupremeFX ses, Aura Sync RGB LED aydınlatma, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2
- AMD AM4 soket: 2. ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır. Maksimum bağlantı ve hız için iki adete kadar M.2 sürücüsü, USB 3.1 Gen2 ve AMD StoreMI desteği
- SO-DIMM.2: Isı bloğu ve dahili genişleme kartı, iki adet M.2 sürücünün bir SO-DIMM ara yüzü aracılığıyla bağlanmasını ve maksimum performans için SSD sıcaklıklarının kontrolüne yardımcı olur
- Kapsamlı termal tasarım: Aktif VRM ve yonga seti ısı bloğu ve ısı borulu tam boy alüminyum arka plaka, daha fazla ısının soğurulmasına yardımcı olur
- Yüksek performanslı ağ: MU-MIMO destekli dahili Wi-Fi 6 (802.11ax) ve ASUS LANGuard özellikli Intel Gigabit Ethernet, GameFirst V teknolojilerini destekler
- Gelişmiş sıvı soğutma özellikleri: ROG sıvı soğutma bölgesi, Water Pump+ girişi ve radyatör girişleri, özel sıvı soğutma sistemleri için kolay bağlantıyı mümkün kılar
- 5 Yönlü Optimizasyon: Sistem bütününde otomatik ayarlama, hız aşırtma ve soğutma profillerinin sisteminize özel olmasını sağlar
- Kullanıcı Dostu Tasarım: Hazır monteli I/O kalkanı, ASUS SafeSlot ve anakarta BIOS FlashBack™, Clr CMOS, Q-Code ve FlexKey özellikleri ekleyen IMPACT Control Card IV
- Rakipsiz kişiselleştirme: RGB girişleri ve Gen 2 programlanabilir girişlerle birlikte ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
- Endüstri lideri ROG ses: Uzman seviyesinde ses performansı için SupremeFX S1220 ve ESS® SABRE9023P, Sonic Studio III ve DTS Sound Unbound
Product Image

Teknik Özelliklere Genel Bakış
mars
1: 6 x USB 3.2 Gen 2*
2 x USB 3.2 Gen 1
SPDIF ÇIKIŞI

2: Intel®? Wi-Fi 6 AX200
Intel®? I211-AT Gb Ethernet
ROG GameFirst V
Anti-surge LANGuard

3: AMD X570 Yonga Seti
4: 3 x LED aydınlatmalı ses jakları
5: SupremeFX S1220 CODEC
Sonic Studio III ve Sonic Studio Virtual Mixer
Sonic Radar III
DTS® Sound Unbound

6: DDR4 4800MHz+ (O.C.)*
7: Procool II güç konektörü
8: AMD Soket AM4
9: 1 x USB 3.2 Gen 2 ön panel konektörü
2 x USB 3.2 Gen 1 ?

10: SO-DIMM.2 Slot
11: GPU desteği*
12: 4x SATA 6Gbs (2x açılı)
13: 1 x RGB başlık
2 x Adreslenebilir Gen2 başlıklar


* Özellikler farklı işlemci tiplerine göre değişebilir. Listelenmiş özellikler 3. Nesil AMD Ryzen™ İşlemcileri baz almaktadır.

Crosshair VIII IMPACT
ROG Crosshair VIII, devasa potansiyele sahip kompakt anakart Impact'in gelişinin de habercisi. En yeni 3. Nesil AMD Ryzen işlemcilere hazır olan Crosshair VIII Impact'in Mini-DTX boyutu, içerisinde gelişmiş güç aktarımı ve soğutma, çift M.2, yeni nesil Wi-Fi 6 (802.11ax) ve dahili SupremeFX ses gibi ATX sınıfı özelliklerle dolu. Tam boyuttaki kasalara rakip olmaya hazır, küçük boyutlu oyuncu sistemleri için mükemmel bir seçenek.
mars

Kullanıcı Dostu
mars
1. ROG patentli hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı
Tüm kasalar için uyumlu.
2. Impact control IV
BIOS FlashBack™, Clr CMOS, Q-Code ve Fle1Key* özellikleri sunan dahili kart. Yazılım erişimi, güncellemeler ve hata giderme konularında kolaylık sağlar.
3. ADRESLENEBİLİR RGB BAŞLIKLAR
Aura Sync özellikli PC aksesuarlarına bağlantıyı mümkün kılar.
4. Sıvı Akış / Sıvı Giriş & Çıkış başlıkları
Soğutma sıvısı sıcaklıklarının ve tüm sistemin akış oranını düzenli olarak takip etmeyi sağlar, böylece en iyi soğutma performansını garantilersiniz.
5. 90 derecelik bağlantı
Dahili girişler, karta 90 derecelik açı ile yerleştirilmişlerdir, böylece düzenli bir sistem için kablo yönetimini kolaylaştırır.

Isı Bloğu
mars
Çift Özel Delta Superflo Fanlar
Düşük gürültü yapan bu özel fanlar 60.000 saat L10* çalışma ömrüne sahip dayanıklı rulmanlara sahip.
Çift taraflı Fan Braketi
Benzersiz bir tasarım, fanların dar alanlardan güvenilir şekilde hava almasını sağlar.
Kanatlı Soğutma Blokları
Soğutma bloklarındaki kanat yoğunluğu, yüzey alanını en yüksek seviyeye çıkarırken hava çıkışının da kolay olmasını sağlayacak şekilde belirlendi.

TAM BOY ALÜMİNYUM ARKA PLAKA
Yüksek verimliliğe sahip bakır ısı boruları, ısıyı VRM'den tam boydaki alüminyum arka plakaya aktarır. Isıyı hızlı ve eşit şekilde dağıtarak, küçük kasalardaki sınırlı hava akışını karşılar.
mars

KOMPAKT TASARIM
Impact'in sıra dışı Mini-DTX boyutu, özel bir seçimdir. Birçok Mini-ITX kasa, iki yuva büyüklüğünde grafik kartı için yeterli alanla sunulur, bu da PCIe® yuvasının altında kullanılmayan bir alan olduğu anlamına gelir. Halbuki bu alan, daha fazla parça ve ek özellikler barındırabilir. Mini-ITX'ten boyut olarak daha uzun olan Impact, bu kullanılmayan alanı değerlendirir. ROG mühendisleri mini-ITX PC kasalarına sığmasını sağlarken, bu alana da ek özellikler eklemişlerdir.
mars mars

Güç Tasarımı
Birden çok çekirdeğe sahip işlemcilerin işlem gücü, devasa akım değişikliklerine hızlı tepki veren bir güç devresine ihtiyaç duyar. 10 adet stratejik olarak eşlenmiş bir dizi güç aşaması barındıran Impact'in VRM'i, herhangi bir çalışma ortamında her türlü iş yüküne hazırdır.
mars
mars mars mars mars
8-PIN PROCOOL II GÜÇ BAĞLANTILARI
En yeni ProCool II güç bağlantısı, sıcak noktaları ve bağlantı hatalarını engellemek için empedansı düşürerek, yüksek dayanım ve uzun ömür sunar. Bu yeni tasarım, daha iyi dağıtım için metal bir zırh ve katı pinler barındırır.
GÜÇ KADEMELİ MOSFET'LER
VRM, her biri 70 amper taşıyabilen 8+2 TDA21472 güç aşamasından oluşur.
MICROFINE ALAŞIMLI BOBİNLER
Her güç aşaması, 45 amper taşıyabilen yüksek dayanıklılığa sahip alaşımlı çekirdekli bobinlerle desteklenir.
10K JAPON ÜRETİMİ SİYAH METALİK KAPASİTÖRLER
Giriş ve çıkış filtreleme, yüksek çalışma sıcaklıklarında binlerce saat dayanabilecek şekilde tasarlanan, katı polimer kapasitörler tarafından sağlanır.

OPTIMEM III DDR4 4800+ MHZ (O.C.)
Özel bellek iz yolu ayarlamaları ile sinyal bütünlüğünü geliştiren ve gürültüyü azaltan Optimem III, bellek kitlerinin yüksek frekanslarda daha düşük gecikmelerde ve azaltılmış voltajlarla çalışmasını mümkün kılar. Impact'inizi favori bellek modüllerinizle eşleştirin ve devasa bant genişliği isteyen uygulamalarınız için en yeni Ryzen 3000 işlemci gücünü maksimuma çıkarın. Ya da Infinity Fabric ve bellek performansını, çeşitli iş yükleri için dengeleyin.
mars

İKİ KAT KAPASİTELİ DIMM DESTEĞİ
Crosshair VIII Impact, yuva başına 32GB, toplamda ise 64GB'lık bellek kapasitesi destekleyen, benzersiz bir bellek yolu tasarımına sahiptir. İki kat daha fazla kapasiteye sahip UDIMM modülleri ile Impact, dört DIMM bellek kapasitesini, çift DIMM tasarımında sunar.
mars
mars
mars

OPTİMİZASYON
ROG size, sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde optimize etmeniz için güçlü araçlar sunar. İnce ayar yapmak isteyenler için UEFI BIOS'un birçok gelişmiş kontrolü de kategorilere ayrılmış şekilde sunulur ve sisteminizi her yönden ayarlamanız mümkün olur.
mars

UEFI BIOS
Ünlü ROG UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.
mars mars
EZ MODU
Kurulumu basitleştirmek için tasarlanan EZ modu, tek bir sayfada tüm önemli ayarları ve istatistikleri sunar. Kılavuzlar, sürükle-bırak işlevi ve önemli ayarların tek tıkla uygulanması gibi özellikler sayesinde sisteminiz anında çalışmaya hazır olacak.
GELİŞMİŞ MOD
Sisteminizi derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Gelişmiş mod ile anakartınızın her noktasını tamamen kontrol edebilir, arama özelliğinden yararlanabilirsiniz.

5-YÖNLÜ OPTİMİZASYON
Karmaşık ayarları sadece tek bir tıklamayla halledin. ASUS 5-Yönlü Optimizasyon, sistemin önemli noktalarını dinamik olarak optimize edip bilgisayarınıza özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunarak PC'nizi daha akıllı hale getirir.
mars mars mars
TPU ANALİZİ
CPU PERFORMANS ARTIŞI
Akıllı bir dahili mikro kontrolcü olan TurboV İşlem Birimi (TPU), voltaja ince ayar yapma, sistem verilerini izleme ve hız aşırtma değerlerini düzenleme gibi bir dizi sistem ayarı seçeneği sunar.
EPU KILAVUZU
ÇOK YÖNLÜ ENERJİ VERİMLİLİĞİ
Energy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkarın. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
FAN XPERT 4
HAVA VEYA SIVI SOĞUTMA İÇİN ESNEK KONTROLLER
Fan Expert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden fanlar, su pompaları ve hatta hepsi-bir-arada (AIO) soğutucular üzerinde kapsamlı kontrole sahipsiniz. İster hava ister suyla soğutma yapın Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır. Tüm fan hızlarını varsayılan en düşük seviyenin de altına taşıyan Aşırı Sessiz modu ise hafif görevlerle ilgilenirken sisteminizin fısıltı düzeyinde ses çıkarmasını sağlar.?
mars mars
DIGI+ GÜÇ KONTROLÜ
HASSAS DİJİTAL GÜÇ KONTROLÜ
Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), frekansı ve güç verimliliği ayarlarını değiştirerek voltaj düşmesine karşı gerçek zamanlı kontrol sunar ve üstün kararlılık ve performans için CPU voltajına ince ayar yapmanızı sağlar.
TURBO APP
TURBO APP
AMD işlemcilerinde her çekirdeğe ayrı ayar yapılabiliyor. ASUS Turbo uygulaması bu özellikten faydalanarak uygulamaları belli işlemci çekirdeklerine atamanızı sağlar ve işlem gücünü öncelikle en çok gereken yere aktarır.?

HASSAS VOLTAJ TAKİBİ
Geleneksel anakartlar, tek tarafı tespitle voltaj ölçümü yaparlar, ancak bu da işlemciye sunulan değerle yazılıma sunulan değer arasında büyük farklar olmasına neden olur. Impact, diferansiyel tespitli bir devre ile hız aşırtmayı kolaylaştırır ve böylece voltajları daha doğru takip etmenizi sağlar.
mars mars

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ
ROG Crosshair VIII Impact, kesintisiz oyun deneyimleri için gelişmiş bağlantılar sunar. Bu bağlantılar arasında Intel Ethernet ve en yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) bulunmaktadır. Aynı zamanda SO-DIMM modülüne entegre edilmiş iki M.2 yuvası, ATX ROG kartlarda bulunan aynı SupremeFX ses kodek de bunlardandır.
mars

mars
1. WIFI 6 (AX200)
ROG Crosshair VIII Impact'te yer alan dahili Wi-Fi 6 (802.11ax), yoğun Kablosuz ortamlarında gelişmiş kapasite ve daha iyi performansla, sıra dışı çevrimiçi oyun deneyimleri sunarak, ultra yüksek kablosuz ağ hızları sunuyor.
2. INTEL ETHERNET
ROG Crosshair VIII Impact, ağınız ve dış dünya arasındaki veri aktarımının hızlı ve akıcı olmasını garantilemek için en yeni Intel® Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltırken, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece işlemcinin gücü size kalır.??

SupremeFX
ROG Crosshair VIII Impact'in SupremeFX sesi, sinyal kesintilerini sınırlandırmak için özel bir kart barındırır ve içerisinde SupremeFX S1220 kodek, ESS® ES9023P DAC ve uzman seviyesinde ses için yüksek kaliteli kapasitörler barındırmaktadır.
mars

mars
1. DEĞİŞKEN MOSFETLER
Benzersiz tasarımı sayesinde kodek empedans tespit özelliği, ön ya da arka kulaklık çıkışına yönlendirilebilir.
2. S1220 CODEC
10 DAC kanalı, aynı anda 7.1 kanal oynatımı, bağımsız 2.0 kanal, çoklu akışlı stereoyu ön panel çıkışlarına verebilme.
3. NICHICON KAPASİTÖRLER
Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, daha sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sunar.
4. ESS®ES9023P
ESS® ES9023P dijitalden analoğa dönüştürücü, 112db DNR/-94dB THD+N seviyesinde üst sınıf ses netliğini, ön panel çıkışına sunar.

ÇİFT PCIE 4.0 M.2
Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, 2280'e kadar boyutlarda sürücüleri destekler ve muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sağlar. 3. Nesil AMD Ryzen platformundaki en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarmak için, iki PCIe 4.0 depolama cihazıyla bir RAID kurulumu oluşturun.
mars
mars

ROG SO-DIMM.2
ROG SO-DIMM.2, iki PCIe® 4.0 M.2 sürücüsünün, Impact'in SO-DIMM ara yüzü sayesinde bağlanmasını sağlayan, yenilikçi bir genişleme kartıdır. Bunun ardından hem estetik görünüş hem de maksimum performans için sıcaklıkları kontrol altına almak için metal ısı bloklarını yerleştirebilirsiniz.
mars mars

ASUS NODE?
ASUS Node, ASUS anakartların diğer sistem parçalarıyla iletişim kurmasını sağlayan, çift yönlü bir ara yüzdür. Böylece sistem kuranlar için birçok yeni özelliği mümkün kılar.?
mars
mars mars

GAMEFIRST V AĞ KONTROLÜ
GameFirst V, bir ROG router ile bir ROG ağ ekosistemi kurmanızı sağlayan, ROG'a özel bir araçtır. Maksimum kararlılık ve minimum kesinti için en iyi kablosuz kanalını seçin, ağ trafiğini iyileştirin, bağlantılarınızı birleştirin ve bant genişliğinizi kullanan uygulamaları açık tutun. Hepsini de kolay kullanımlı arayüzden halledin.
mars mars
Kanal Değiştirme
GameFirst'ün yeni özelliği Kanal Değiştirme, Wi-Fi ağını tarayarak router'ınızda boş bir kanal bulmanıza yardımcı olur. Böylece minimum parazite ve maksimum kararlılığa sahip en iyi bağlantıya kavuşabilirsiniz. Sonuç olarak son derece hızlı bir oyun ve ağ deneyimi elde edersiniz.
Extreme Modu
Extreme Modu, seçtiğiniz uygulamanın ağ paketlerine öncelik vererek daha hızlı ve gecikmesiz veri aktarımı ve çevrim içi oyun deneyimi sunuyor.

SONIC STUDIO III
Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı (baş ile ilgili aktarım işlevi*) sanal surround'u destekleyerek, sizi aksiyonun içine daha çok çeken bir ses ortamı oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü ise birçok EQ seçeneği ve tek tıkla ön ayarlar sunarak, kişisel tercihlerinize veya kulaklığınızın karakteristiğine uyan ses seçeneklerini ayarlamanızı sağlar.
mars mars

Aura Sync
OYUN DÜNYANIZI GENİŞLETİN
Grafik kartlarından monitörlere, farelerden klavyelere kadar ROG ürünleri ile gelişin, oyununuzu da tamamlayıcı görünüm, kontrol ve uyumlulukla güçlendirin. ROG ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminiz geliştikçe daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.
Sabit Nefes Yanıp sönme Gökkuşağı Renk Döngüsü Yıldızlı Gece Müzik Akıllı

ADRESLENEBİLİR GEN 2 RGB BAŞLIK

Asus Rog Crosshaır Vııı Impact Amd X570 Am4 DDR4 4800 Çift M2 Usb 3.2 Ax Wifi + Bt Aura Rgb Gaming Lan Mini-Dtx (Rog Crosshaır Vııı Impact) Anakart Özellikleri

Paralel Port Yok
Wi-Fi Var
USB 3.1 4 Adet
PCI Slot Yok
PS/2 Girişi Yok
M.2 Slotu 1 Adet
İşlemci Soket Tipi AM4
USB C 1 Adet
PCI-E x16 Slot 1 Adet
HDMI Çıkışı Yok
Overclock (Hız Aşırtma) Var
COM Port Yok
Dahili Ekran Kartı Yok
DisplayPort Yok
Ram Slotu 2 Adet
PCI Express Hızı PCI Express 4.0
Ram Tipi DDR4
Bluetooth Var
PCI-E x1 Slot 1 Adet
USB 2.0 2 Adet
Ram Kapasitesi 64 GB
SATA 2 Yok
SATA Express Yok
SATA 3 4 Adet
USB 3.0 Yok
Optik Ses Çıkışı Var
Ses Çıkışı Yok
Anakart Boyutu Mini ITX
DVI Çıkışı Yok
VGA Yok
RAM Frekansı 4800 MHz
Chipset AMD X570
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000QAF5H
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

ASUS PRO Q670M-C-CSM Intel Q690 LGA1200 DDR4 3200 MHz mATX Asus ROG Crosshair VIII Dark Hero AMD X570 AM4 DDR4 4800MHz ATX Anakart Asus Prime Z790M-PLUS Ddr5 7200MHZ(OC) M.2 HDMI Dp Matx 1700P Asus Tuf Gaming X670E-PLUS Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Gaming Anakart (Tuf Gaming X670E-PLUS Wıfı) ASUS PRIME B650M-A WIFI AMD B650 6400 DDR5 AM5 mATX (PRIME B650M-A WIFI) Anakart Asus TUF Gaming Z790-Pro Wi-Fi DDR5 1700 Pin Atx Anakart Asus Rog Strıx B760-A Gamıng Wıfı-6e Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 1700P Atx ASUS ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI II Intel Z790 DDR5 8000 LGA1700 DP HDMI ATX 5x M2 USB3.2 WiFi 7 (ROG STRIX Z790-F GAMING WIFI II) Anakart ASUS ROG STRIX B760-G GAMING WIFI D4 Intel B760  DDR4 5333 LGA1700 ATX  ROG STRIX B760-G GAMING WIFI D4 GAMING ANAKART ASUS ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 Intel B760  DDR4 5133 LGA1700  ATX ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 GAMING ANAKART ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI Intel B760  DDR5 7800 LGA1700 ATX  ROG STRIX B760-F GAMING WIFI GAMING ANAKART ASUS PRIME Z790-P Intel Z790 LGA1700 7200 DDR5 ATX ANAKART (PRIME Z790-P) ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI II Intel Z790 DDR5 8000 LGA1700 DP HDMI 5x M2 USB3.2 WiFi 7 ATX (ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI II ) Anakart Asus Prime X670E-PRO Wifi Amd X670E Am5 6400 Ddr5 Anakart (Prime X670E-PRO Wifi) Asus Prime B650-PLUS-CSM AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Anakart (Prime B650-PLUS-CSM) ASUS TUF GAMING B650-PLUS AMD B650 AM5 DDR5 6400 ATX TUF GAMING B650-PLUS ANAKART ASUS ROG STRIX Z790-I GAMING WIFI Intel Z790 LGA1700 7200 DDR5 ATX GAMİNG ANAKART (ROG STRIX Z790-I GAMING WIFI) MSI MPG Intel Z690 4800MHz DDR5 LGA1700 ATX Anakart ASUS ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II Intel Z790 DDR5 8000 LGA1700 DP HDMI 5x M2 USB3.2 WiFi 7 ATX (ROG STRIX Z790-A GAMING WIFI II ) Anakart ASUS ROG STRIX B760-G GAMING WIFI 4xDDR5 2x M.2 HDMI DP 2xType-C Wi-Fi 6E LGA1700 Asus Tuf Gaming B650-PLUS WIFI AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Gaming Anakart (Tuf Gaming B650-PLUS WIFI)
Başa dön