Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus X550JX-XX171D Intel Core İ7 2.6 Ghz 4 GB 1 TB 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar

Asus
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3000500/98
Asus X550JX-XX171D Intel Core İ7 2.6 Ghz 4 GB 1 TB 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar
i7-4720HQ 2.60 GHz / 4GB DDR3 / 1TB Sata / FreeDos / 4GB DDR3 Nvidia GTX950M VGA


 Asus X550JX-XX171D Intel Core i7 2.6 Ghz 4 GB 1 TB 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar, teknolojinin sunduğu tüm özellikleri barındıran yapısıyla kullanıcılarını memnun ediyor. İçerisinde bulunan teknoloji ile çağımızın en önemli etkenlerinden ikisi olan hızı ve gücü kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hafif ağırlığı sayesinde ise kolay taşınabilir bir hale geliyor. Yapımında gösterilen özen ile oldukça şık bir görüne sahip olan Asus taşınabilir bilgisayar, kullanıcılarına rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. Güçlü işlemcisi, geniş hafızası ve yüksek kapasiteli belleği ile dikkat çeken dizüstü bilgisayar, üstün teknolojisiyle de beğeni topluyor. Oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahip olan bilgisayar, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Asus taşınabilir bilgisayar, verilerin hızlı aktarılmasını sağlayan ve bilgisayar parçalarında oldukça önemli bir yere sahip olan güçlü işlemcisiyle dikkat çekiyor. Kullandığı, Intel Core i7 işlemci ile verilerin daha hızlı aktarılmasını ve bilgisayar birimlerinin kusursuz bir biçimde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca bu sayede birimler arası veri akışının oldukça seri bir biçimde gerçekleşmesini mümkün kılıyor. Intel Core i7 işlemcinin hızı 2.6 GHz, ön belleği ise 6 MB olarak belirlendiği için verimli bir kullanımın önünü açmış oluyor. Performans açısından oldukça önemli bir yere sahip olan bu parça, kullanıcıların eşsiz bir bilgisayar deneyimi yaşamasını sağlıyor. Asus taşınabilir bilgisayar güçlü işlemcisi ile kullanıcılarını memnun ediyor.

Bu güçlü işlemcinin yanı sıra sahip olduğu bellekle de dikkat çeken  Asus X550JX-XX171D Intel Core İ7 2.6 Ghz 4 GB 1 TB 15.6" Freedos Taşınabilir Bilgisayar, kullanıcıların bilgisayardan maksimum verim almasını sağlıyor. Sahip olduğu DDR3 tipi ve 4 GB kapasiteli bellek sayesinde işlemcinin üzerine binen yükü hafifletiyor. Bu sayede kullanıcılar birden çok işlem yapsa bile bilgisayarda donma gibi problemlerle karşılaşmıyor. Geliştirilebilir özellikleri ve ek bellek yuvası sayesinde ise kullanıcıların RAM kapasitesini arttırmasını da mümkün kılıyor. Yüksek performansı hedefleyen bireyler için oldukça iyi bir tercih haline gelen Asus dizüstü bilgisayar, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarına verimli ve güçlü bir performans sağlamış oluyor. Taşınabilir olması sebebiyle ise kullanıcılar sahip oldukları bu gücü diledikleri yere kolay bir biçimde götürme şansına sahip oluyor.

Sanal dünyada görsellik ve görsellerin kalitesi de oldukça önemli bir yere sahip oluyor. Asus görsellik kalitesini arttırmak ve özellikle oyun oynamayı seven kullanıcılarını memnun etmek amacıyla, bünyesinde kaliteli bir ekran kartı barındırıyor. Sahip olduğu Nvidia GeForce GTX950M ekran kartı sayesinde birçok oyunun akıcı bir şekilde oynanmasını mümkün kılıyor. Bu ekran kartının sahip olduğu 4 GB bellek ise diğer birimlere yük binmemesini sağlayarak bilgisayarın veriminin artmasını sağlıyor.  Ayrıca, 1366 x 768 seviyesinde olan ekran çözünürlüğü ile ekran ve görsel içerisinde bulunan en ufak detayın bile kullanıcı tarafından yakalanmasını mümkün kılıyor. Asus taşınabilir bilgisayar, tüm bu özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Dahili depolama konusunda da oldukça verimli olan dizüstü bilgisayar, kullanıcılarına birçok avantaj sunmuş oluyor. Depolama konusu bilgisayar kullanıcıları tarafından oldukça önemseniyor. Asus taşınabilir bilgisayar, sahip olduğu 1 TB dahili hafızası sayesinde kullanıcılarının diledikleri gibi depolama yapmasını sağlıyor. Bu sayede birçok film, müzik, dizi ve fotoğraf gibi materyaller bilgisayar hafızasında kolayca depolanabiliyor. Ayrıca üzerinde bulunan dahili web kamera sayesinde kullanıcılarına birçok avantaj sunmuş oluyor. İki yıl garanti süresi bulunan bilgisayar, uzun süreli kullanım fırsatı da sunmuş oluyor. Bunun yanı sıra, HDMI girişi ve kart okuyucu gibi özellikleriyle kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılamış oluyor. Asus taşınabilir bilgisayar, tüm bu üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcılarını bekliyor.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön