Dünyanın en büyük teknoloji devleri arasında yer alan Asus, geliştirmiş olduğu teknolojik cihazlar ile benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Kaliteli ve güçlü teknik detaylar ile hazırladığı IPS monitör seçenekleri sayesinde, görüntüleme teknolojileri konusunda üstün verimlilik ve kullanım kolaylığı sunuyor. Tasarlamış olduğu birbirinden farklı IPS ekran modelleri sayesinde, hem oyuncuların hem de günlük kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Gelişmiş yenileme süreleri, renk çeşitliliği, kontrast oranları ve tepki süreleri ile dikkat çeken IPS ekran modelleri, fiyat konusunda da farklı seçenekleri ile her kesime ve bütçeye hitap ediyor.

Birbirinden Kaliteli Asus IPS Monitör Seçenekleri

15,6 inç, 23 inç, 27 inç ya da 34 inç gibi farklı boyutlara sahip olan Asus IPS ekranlar, kullanım ihtiyacınıza göre çeşitlilik gösteriyor. Geniş boyutları ile dikkat çeken ürün seçenekleri, devasa ekranlarda işlerinizi yapabilmenize ve bilgisayar kullanımına olanak sağlıyor. 178 derecelik görüntüleme olanağı sağlayan IPS monitörler, her açıdan rahat ve kusursuz görüntü elde etmenize imkân tanıyor. Rahatlık ve konfor için geliştirilmiş olan, farklı ortamlarda ve açılarda görüntüyü kusursuz bir şekilde ileten IPS monitörler; 3840x2160 piksel, 2560x1440 piksel, 1920x1080 piksel gibi farklı çözünürlükleri ile farklı ürün seçenekler olarak sunuluyor. Ultra HD, Full HD ya da HD görüntü sağlayan Asus IPS ekranlar, ultra yüksek çözünürlükteki görselleri bile sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilmenize kapı aralıyor. Sıra dışı akıcı kare oranları ve tepki süreleri sayesinde mümkün olan en net görüntüyü elde etmenize yardımcı olan ürünler Asus IPS monitör fiyatları da çeşitlilik göstererek her kesime yönelik ürün seçenekleri barındırıyor.

Gelişmiş Teknik Detaylara Sahip olan Asus IPS Monitörler

  • 60 Hz, 75 Hz, 100 Hz, 144 Hz ve 165 Hz gibi yenileme hızına sahip olan farklı ekran seçenekleri sayesinde oyun ve profesyonel çizim gibi konularda benzersiz bir akıcılık sağlıyor. FPS, yarış, gerçek zamanlı oyunlar ve grafik tasarım gibi konularda gecikmeleri engelleyerek en kaliteli görüntüye ulaşmanıza ortam hazırlıyor.
  • 6 ms, 5 ms, 4 ms ve 1 ms olarak hazırlanmış olan tepki süreleri sayesinde hareket bulanıklığını ortadan kaldıran ürünler, gerçek zamanlı senkronizasyon sayesinde oyun ve multimedya deneyimlerinizi iyileştiriyor.
  • Adaptive-Sync teknolojisi ile dizayn edilmiş olan Asus IPS monitörler, görüntü yırtılmalarını ve gecikmelerini ortada kaldırarak üstün performanslı ve verimli bir ekran kullanımına kapı aralıyor. 
  • 1000:1'lik muhteşem kontrast oranı ile dizayn edilmiş olan Asus IPS monitör seçenekleri, benzersiz renk yoğunluğu ve renk gerçekliği yansıtıyor. Bu sayede tüm multimedya deneyimlerinizi en ince ayrıntılarına kadar kusursuz bir canlılıkla görebilmenizi sağlıyor.
  • Shadow Boost teknolojisi ile tasarlanmış olan Asus monitörler, özellikle oyun içi görsellik konusunda kaliteli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Karanlık alanların net bir şekilde görülmesi için kendini otomatik olarak optimize eden monitör modelleri, oyuncuların ihtiyaç duyduğu gerçekçi dünyayı beraberinde getiriyor.

Güçlü Performans Sunan Dayanıklı Asus IPS Monitör Fiyatları

Sync teknolojisi sayesinde bulunduğu ortamdaki ışık oranına göre renk ayarlaması yapabilen ve yüksek senkronizasyonları sayesinde her daim en net görüntüyü sağlamayı amaçlayan Asus IPS monitörler, farklı fiyat seçenekleri ile her kesime hitap ediyor. GameFast teknolojisi ile dizayn edilmiş modeller oyuncular için ideal seçenekler oluştururken, Zero Bright Dot özelliğine sahip olan IPS monitörler, profesyonel çalışmalarınızı yürütebilmenize yardımcı oluyor. Asus Eye Care teknolojisine sahip olan ürün seçenekleri, uzun süreli kullanımlarda gözlerde oluşan sorunları da en aza indirmeyi amaçlıyor. HDR görüntü kalitesi sayesinde gerçekliğe en yakın renkleri sunmayı amaçlayan modeller, geniş bağlantı özellikleri ile de teknolojik cihaz ile kolayca bağlantılar kurabilmenizi sağlıyor. Mini Display Port özelliği bulunan, dokunmatik ekran özelliklerine sahip, 3D desteği olan ve kavisli tasarımları bulunan onlarca farklı Asus IPS monitör seçeneği, farklı fiyat ve kapasite özellikleri ile sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus IPS Monitör

112 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Boyutu
Toplam 36 / 112 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?