Bilgisayarlarda izlenen filmlerden ya da oynanan oyunlardan keyif alabilmek için görüntü kadar ses kalitesi de önemli bir rol oynuyor. Ses düzenleme işleriyle uğraşanlar da tüm tonları ideal biçimde yansıtacak kulaklıklar kullanmayı tercih ediyor. Asus kulaklık çeşitleri ile ideal bir ses deneyimi yaşayabilmek olanaklı hale geliyor. Farklı türde parçaları zevkle dinlemek isteyen müzik severler de, nitelikli kulaklık çeşitlerine yöneliyor. Kulak üstü ya da kulak içi ürün çeşitleri, tasarımlarıyla her türden kulaklık ihtiyacını başarıyla karşılıyor. Dışarıda kullanmaya uygun kulak içi modeller, hafif ve pratik olmalarıyla fark yaratıyor. Oyuncular için tasarlanmış özellikleri ile öne çıkan kulak üstü ürünler de, gerçekçi bir oyun atmosferi yaşamayı sağlıyor.

Asus Kulaklık Çeşitleri

Kulak içi modeller, özellikle dış ortamda pratik bir kullanım tecrübesi sunuyor. Beyaz ya da siyah renk seçenekleri ile kıyafetlere de ahenk katan kulak içi ürünler, dışarıda müzik dinlemeyi sevenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Akıllı telefon ya da tabletlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kablolu kulak içi Asus kulaklık çeşitleri, birçok işletim sistemi ile uyum içinde kullanılabiliyor. Mikrofon ve kablo üzerindeki kontrol mekanizmaları gibi gelişmiş ayrıntılar, telefon konuşmalarını oldukça kolaylaştırıyor. Kulak üstü olarak adlandırılan modeller de genel olarak oyun tutkunlarına hitap ediyor. Kaliteli müzik dinleme deneyimi yaşamak ya da filmleri efektlerinin tadını çıkararak izlemek isteyenler de kulak üstü modellerin güçlü özelliklerinden faydalanıyor.

Gelişmiş ses çıkış özelliklerine sahip Asus kulaklık çeşitleri, ilgi çekici tasarımlarıyla da beğeni kazanıyor. Oyuncuların gereksinimlerini her yönden karşılayabilen ürünler, bas ya da tiz sesleri en iyi şekilde hissettiriyor. Güçlü bir oyun için ses deneyimini ikiye katlayan kulak üstü modeller, modern teknolojileri ile dikkat çekiyor. Oyunların kendilerine has özellikleri göz önüne alarak tasarlanmış ürünlerle, sesler oyun içinde ideal şekilde hissedilebiliyor. Aktif gürültü engelleme (Active Noise Cancellation) gibi detaylar ile öne çıkan modeller, oyunlara konsantre olabilmeyi sağlıyor. Kaliteli kablo malzemesi ve kuvvetli ses çıkışı ile göz dolduran kulaklıklar, oyunlarda başarılı olabilmeyi kolaylaştırıyor. Bazı oyun konsolu çeşitleriyle birlikte de çalışabilen Asus kulaklık modelleri, oyun severlere geniş bir kullanım alanı yaratıyor.

Asus Kulaklık Fiyatları

Kullanılacak alana göre seçilen kulaklıklar, ses tonlarını kaliteli ve konforlu bir şekilde hissedebilmeye olanak tanıyor. Kulak üstü modellerdeki yumuşak kulak yastıkları ile uzun süreli ve rahat bir oyun tecrübesi yaşanılabiliyor. Örgü kabloya sahip ürünler sayesinde, kabloların birbirine dolanması gibi sık karşılaşılan durumlar da azalıyor. Dayanıklı kablolar, ideal uzunlukları ile oyun severlerin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Uzunluğu ayarlanabilir mikrofonlarla donatılmış kulaklık modelleri, oyun içinde iletişim kurarken pratiklik sağlıyor. Çantalı kulaklık çeşitleri ile ürünü rahatça taşımak mümkün oluyor. Kablolu ürünlerin yanı sıra, wireless kulaklık çeşitleri de yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Fonksiyonel ayrıntılar ile birleşen sağlam yapı, kulaklıkların uzun süre gönül rahatlığıyla kullanılmasını mümkün hale getiriyor.

Asus kulaklık fiyatları ve özellikleri, müzik parçalarından, videolardan ya da oyunlardan alınacak keyfin artmasına zemin hazırlıyor. Zengin ürün çeşitliliği, farklı tipte kullanıcılara başarıyla hitap ediyor. Müzik ve ses tabanlı profesyonel işlerden, gelişmiş oyunlara kadar birçok alanda kendisine yer bulan kulaklıklar, konforlu dizaynları ile beğeni topluyor. Çağın getirdiği dijital yeniliklere göre üretilmiş kulaklıklar, birçok bilgisayar ya da mobil cihaz ile uyum içinde çalışıyor. Kulak içi modeller, daha çok telefon konuşması yaparken ya da mobil halde müzik dinlemek için tercih ediliyor. Kulak üstü modeller ise genellikle oyun oynarken ses efektlerini tüm detaylarıyla duyabilmek için kullanılıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Asus Kulaklık Fiyatları ve Markaları

57 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Çevre Birimleri
Çevre Birimleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Ses Ve Görüntü Ürünleri
Kulaklık
Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak İçi Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulak Üstü Kulaklık
Kulaklık Aksesuarları
Kulaklık Aksesuarları
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Bağlantı
Toplam 36 / 57 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
KablosuzKablosuz ifadesi temelde kablo olmadan veri alıp gönderebilme özelliğine işaret eder. Akıllı ev sistemleri, otomobiller, otomatik sulama veya endüstriyel otomasyon sistemleri gibi birçok uygulamada kullanılan kablosuz özelliği, internet erişimi için de yaygınca tercih edilir. Teknolojik cihazların birbirleriyle irtibatını sağlamak adına tesis edilen internet alt yapısı, karmaşık ve büyük bir ağdır. Ev ve iş yerlerinde kullanılan yerel bilgisayar ağları kablolu LAN ve kablosuz WLAN olarak ikiye ayrılır. Özellikle mobilitenin önemli olduğu dizüstü bilgisayarlarda veya akıllı cep telefonlarında kablosuz bağlantı özelliği yer alır. Bu haberleşme yöntemi modem üzerindeki antenlerle cihaz bünyesinde bulunan kart arasında gerçekleşir. Kablosuz haberleşmenin başarılı bir şekilde gerçekleşebilmesi için cihazla modemin uyumlu olması ve erişim şifresinin doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Wi-Fi şeklinde de anılan kablosuz özelliği dünya çapında bazı standartlar kapsamında geliştirilmiştir. Bu standartlar The Institute of Electrical and Electronic Engineers (Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) tarafından belirlenir. IEEE 802.11b standardı 2.4 GHz frekansında 11 Mbps hızla veri aktarımını mümkün kılar. Daha sonra geliştirilen IEEE 802.11g standardında ise kablosuz iletişim yine 2.4 GHz frekansında fakat ortalama 22 Mbps hızla yapılır. 2.4 GHz frekansını kullanan kablosuz cihazların çok sayıda olmasından dolayı tek bir yerde aynı anda birçok kablosuz bağlantı olabilir. Bundan dolayı Wi-Fi internet bağlantısı elektromanyetik girişimden etkilenerek bozulabilir. Kapsama alanını genişletmek ve veri aktarım performasını artırmak amacıyla kullanılmaya başlanan 5 GHz frekansı 2.4 GHz yayın kalabalığından da kurtuluş sağlamıştır. IEEE 802.11n standardı da MIMO (Multiple Input, Multiple Output) teknolojisi sayesinde 2.4 GHz ve 5 GHz frekanslarını aynı anda kullanmayı mümkün kılmıştır. Dual band yayın da denilen bu yöntemle yaklaşık 130 Mbps veri aktarım hızına ulaşılabilmektedir. IEEE 802.11ac standardı ise sadece 5 GHz frekansında yayın yapmasına rağmen 1.3 GHz gibi çok yüksek değerde bir bant genişliği kullanabilir.
Detaylar
USBUSB, İngilizce "Universal Serial Bus" isminin kısaltmasıdır. Türkçeye "Evrensel Seri Veriyolu" olarak çevrilebilir. USB ilk olarak 1996 yılında klavye, fare, yazıcı vb. aygıt bağlantılarının tek tip hale getirilmesi ve veri akışının daha hızlı yapılabilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Bu bağlamda USB temel olarak dış donanımların ana yönetici makine ile bağlantı kurmasını sağlar. En bilindik şekliyle bilgisayar ana makine olarak ele alınabilir. Bunun yanında yazıcı, akıllı televizyon ya da dijital fotoğraf baskı makinesi de ana makinelerdir. USB, çok çeşitli bağlantı tipleri sayesinde dijital kamera, akıllı telefon, güç ünitesi ve harici bellek gibi pek çok yan donanımı ana makineye bağlar ve ana makine ile yan donanım arasındaki bilgi ve elektrik akımının seri bir şekilde aktarılmasını sağlar. Bilgisayarınızın üzerinde USB bağlantı uçlarının kolaylıkla monte edilebileceği USB girişleri bulunur. Birden fazla USB bağlantı ucu çeşidi olduğundan genellikle bilgisayar üzerinde birden fazla USB girişi mevcuttur. USB 2.0 ve USB 3.0 versiyonları birbirlerine görüntü olarak çok benzer. Bu nedenle USB 3.0 girişi mavi renk ya da "Super Speed" anlamına gelen "SS" harfleri ile belirtilir. USB 3.1 ve USB 3.2 hem USB 2.0 hem de USB 3.0 girişine fiziksel olarak bağlanabilir. Bilgisayara bağlanmak istenen yan donanımın USB ucu bu girişlerden uygun olanına takılır. USB ile bilgisayarınıza bir cihaz bağladığınızda cihazın kurulumu için bilgisayarı yeniden başlatmanız ya da cihaz kurulumu için bilgisayarınıza bir yazılım yüklemeniz gerekmez. USB ile bağlanan tüm donanımlar, bağlantı kurulduğu anda kullanıma hazırdır. Veri işleme hızının yüksek olması sayesinde USB ile bağlanan cihazların eş zamanlı kullanımı da kolaydır. Örneğin direkt olarak harici bellek üzerinde çalışmak bilgisayarınızın masaüstünde çalışmaktan farklı değildir.  USB bağlantıları A, B ve C tipi olarak ayrılır. A tipi bağlantı uçları yassı dikdörtgen şeklindedir ve genel olarak hem elektrik hem de veri aktarımı için kullanılır. B tipi bağlantı uçları ise köşeleri genişletilmiş kareye benzer ve yazıcı ve hard disk bağlantılarında tercih edilir. C tipi bağlantı uçları A ve B tipilerinden daha küçüktür ve daha hızlı veri aktarımı sağlar. A tipi bağlantının teknoloji geliştikçe yeni ve hızlı bir sürümü geliştirilmiştir. İlk sürümler olan USB 1.0 ve 1.1 ile saniyede 12 MB aktarım yapmak mümkünken USB 2.0'da bu sayı saniyede 60 MB'dir. Yüksek hızlı USB 3.0 bağlantısında yakalanan 4,8 Gbps hız, saniyede 600 MB veri aktarımını mümkün kılar. USB 3.1 ise 10 Gbps, yani saniyede 1,22 GB aktarım hızına erişebilmektedir. En son sürüm olan USB 3.2, veri aktarımını 20 Gbps hıza kadar çıkarabilmektedir.
Detaylar
Örgü KabloElektrik akımını iletmede kullanılan, üzeri yalıtkan bir maddeyle kaplı iletken tellere kablo denir. Bir kablonun uzun süre dayanıklı ve sorunsuz kullanımı adına dış etkenlerden korunması oldukça önemlidir. Örgü kablo türünde kullanılan kaplama yöntemi, kabloların en iyi şekilde izole edilebilmesi amacıyla kullanılır. Kablolar izole edilmedikleri takdirde elektromanyetik alana maruz kalır. Bu durumda kablodan geçen sinyal bozulabilir, kablonun içinde bulunduğu sistem aksayabilir ya da tamamen çalışmaz hale gelebilir. Kablolarda ekranlama olarak da adlandırılan çeşitli izolasyon yöntemleri ise bu tür durumların olma olasılığını ortadan kaldırır. Yüksek iletkenlik değerine sahip, kabloyu dış elektriksel cisimlerden koruyacak bir kılıf türü, arıza ve yıpranmaların önüne geçmede birebirdir. Kablolarda temel kaplama yöntemleri sargı, folyolama ve örgüdür. Örgülü kaplama yönteminin en büyük faydası kablonun fiziksel dayanıklılığını artırmak olarak öne çıkar. Örgü kabloda elektrik sinyali korunduğu gibi iletişim de çok daha kaliteli ve güvenli hale gelir. Esneklik kazanan kablo çok daha rahat hareket ettirilir ve sert bir şekilde büküldüğünde dâhi zarar görmez. Örgü kablolarda kabloyu kapsama oranı %40 ile %98 arasındadır. Bu da izolasyon kalitesini artırır. Örgülü kaplama yöntemi her çapta tele uygulanabildiği gibi özellikle otomasyon ve robotik alanlarında kullanılan kablolarda daha çok tercih edilir. Bir diğer kaplama yöntemi ise örgü ve folyonun bir arada kullanıldığı koruma yöntemidir. Örgü folyo kombinasyonunda izolasyon oranı %100'dür. Örgü ve folyonun birlikte kullanılması mekanik dayanıklılığı artırır. Bunun yanı sıra kablo içerisinde yer alan teller çok daha etkili şekilde kavranmış olur. Örgü kablolarda fiber örgü ya da tekstil örgü gibi kılıf malzemeleri kullanılabilir. Farklı renklerde olabilen örgü kablo çeşitleri hem dekoratif hem de hafif olmalarıyla da oldukça kullanışlıdır.
Detaylar