Mehmet Ali Atiker tarafından 1970 yılında çelik sacdan sondaj teçhiz boruları üretmek için kurulan küçük bir işletme olan Atiker; günümüzde dünya markaları arasında kendine yer buluyor. Adı her ne kadar otomobiller için ürettiği LPG/GNG yakıt sistemleri ile anılsa da esasında; tekstil, elektronik, ayakkabı, dış ticaret ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren birçok firmanın birleşiminde bir grup şirket olma özelliği gösteriyor.

Atiker Metal A.Ş. bünyesinde üretilen yakıt sistemleri; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemleri sertifikaları doğrultusunda üretiliyor. Ayrıca üretiminin %60'ını 40'ı aşkın ülkeye ihraç etmesinden dolayı, dünyanın farklı bölgelerindeki kalite sistemlerinin pek çok sertifikası ile kalitesini garanti altına alıyor.

LPG kitler kategorisinde sıralı sistemler ve karbüratörlü sistemler sistemler üreten Atiker; CNG mini kitler alanında safefast mini kitler ve karbüratörlü mini kitleri ile tanınıyor. LPG tanklarında silindir, içten boğazlı simit, dıştan boğazlı simit ve dıştan boğazlı orta kapalı simit tank çeşitleri üreten firma; silindir ve simit tank elemanlarını da kullanıcılarının beğenilerine sunuyor. LPG/CNG sistem elemanlarının yanı sıra yakıt sistemleri alanında ihtiyaç duyacağınız pek çok yedek parçayı Konya'da bulunan fabrikasında birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesi ile üretiyor. Ayrıca Ar-Ge çalışmalarına da ciddi oranda yatırım yapan marka, yakıt sistemleri üzerinde teknolojiye yön veriyor. Ürünlerini A'dan Z'ye kendi tesislerinde üreten Atiker; gelişmiş servis ağı ve yaygın yedek parça hizmeti ile yakıt sistemlerinde en güvenen markalar arasında yer alıyor.

2011 yılında Atiker Shoes markası ile ayakkabı sektörüne adım atan marka geçmişten gelen tecrübelerini son teknoloji ve trendlerle bir araya getiriyor. Kurucusu Mehmet Ali Atiker'in dedesi ve babasının mesleği olan ayakkabıcılık, kendisinin ilk iş hayatına atıldığında yaptığı meslek olması ile dikkat çekiyor. Kadın ve erkekler için üretilen özel koleksiyonlarının yanı sıra şık tasarımları ile dikkat çeken ortopedik koleksiyonları ile de kullanıcılarından tam not alıyor. Kadın ayakkabı koleksiyonunda spor ayakkabıdan terlik modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan firma erkek koleksiyonunda da süet, deri ve spor ayakkabı seçenekleri ile göz dolduruyor. Ortopedik ayakkabı modelleri arasında hamileler ve diyabetli kişilerin konforunu düşünen özel modeller de yer alıyor. Ürün gamını sürekli genişleten Atiker markası; trendlerden ilham alarak sürekli güncellediği kataloğu ile farklı beğenilere sahip kadın ve erkekleri bir araya getiriyor. Henüz yeni bir marka olmasına rağmen kışlık, yazlık ve baharlık ürün çeşitleri, yüksek kalitede işçilik ve malzeme seçimleri ile pek çok klasikleşmiş ayakkabı markası ile yarışıyor.

Atikon markası altında namaz takkesi, bere ve kaşkol üreten firma kapı sistemleri ve kaynak makineleri de üretiyor. Üretimlerinin tamamı Türkiye'de gerçekleştiren firmanın yedek parça üretimi, satış sonrası desteği, kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan politikaları sebebi ile üretim yaptığı ve hizmet sunduğu tüm alanlarda ilk tercih edilen markalar arasında geliyor.

1973 yılında küçük bir atölyeden başlayarak günümüze kadar gelen Atiker; oto gaz sistemlerinde dünyanın en iyileri arasında yer alıyor. Bünyesinde bulunduğu pek çok patentle dünya üzerinde 196 ülkede tanınan bir marka haline gelen Atiker; üretimde çevreci politikaları benimsiyor, kullanıcılarına yüksek tasarruf sunuyor. Satış sonrası iki yıl garanti sunan firma, yedek parça alternatiflerinin ve aksesuarlarının zenginliği sebebi ile de fazlasıyla seviliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Atiker

456 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Araç Markası A-Z
  5. Araç Modeli A-Z
  6. Satıcı A-Z
  7. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön