Evinizde ya da ofisinizde kullanarak hayatınızı kolaylaştırabileceğiniz Avec ürünleri ile akılcı ve pratik çözümler elde edebilirsiniz. Kullanıcılarına zaman ve konforu bir arada kazandıran bu ürünler, akılcı tasarımları ve dayanıklılıkları ile beğeni toplar. Özel olarak tasarladığı ürünlerle dekoratif bir görünüm yaratmayı da başaran Avec, bulunduğunuz ortamı daha şık hale getirir. Masanızda kullanabileceğiniz lambaları kullanımınıza sunan marka, çalışma ortamınızı gece saatleri için de kullanışlı kılar. Estetik masa lambaları tasarlayan Avec ile iş yerinizde ya da evinizdeki çalışma odanızda verimli dakikalar geçirebilirsiniz. Düz zeminlere güvenle yerleştirerek ışık elde edebileceğiniz bu lambalar sayesinde işlerinize daha rahat odaklanabilirsiniz. Açma kapama anahtarını kullanarak masa lambanızı anlık olarak yönetebilirsiniz. Uzun kablolu masa lambaları, elektrik prizine erişebilmeniz konusunda size kolaylık sağlar. Aynı zamanda başlık bölümü oynatılabilen bu ürünler, bulunduğunuz alanın açısına uygun şekilde aksesuarınızı kullanabilmenize olanak tanır.

Kullanıcılarına İşlevsellik Sunan Avec Marka Ürünler

Akılcı ve fonksiyonel çözümler geliştirebilmeniz için üretilmiş olan Avec ürünleri arasındaki şarjlı pillerle hayatınıza konfor katabilirsiniz. Evinizde ya da mağazanızda çeşitli elektronik ürünleri kullanırken bu pillerin sağladığı enerjiden yararlanabilirsiniz. Şarj edilebilir olmaları sayesinde bu pillerle enerji elde etmeyi sürekli sürdürebilirsiniz. Pilinizin şarjı tükendiğinde ürünü şarja takarak yeniden enerji depolayabilirsiniz. Lityum piller de üreten Avec, farklı ürünlerinizin enerji gereksinimlerini karşılayabilmeniz için size yardımcı olur. Isınmaya karşı dayanıklı olan ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayan lityum pillerle güvenli ve tasarruflu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Şarj işlemleri için kullanabileceğiniz USB kabloları da üreten Avec, cep telefonunuzun şarj aletini güvenli bir şekilde kullanabilmenize yardım eder. Bilgisayarınızla telefonunuz arasında oluşturmak istediğiniz bağlantıları kurmak için de bu kablolardan yararlanabilirsiniz. Farklı USB türlerine uygun kablolar arasından ihtiyaçlarınız için uygun olan modelleri sipariş edebilirsiniz.

Avec Akıllı Ürünler ile Konfora Ulaşın

Dokunmatik cep telefonları için üretilmiş olan kalem modelleri ile öne çıkan Avec, cihazınızın ekranını hassas bir şekilde kullanabilmenizi sağlar. Ceketinizin ya da gömleğinizin cebinde rahatça taşıyabileceğiniz bu kalemlerle pratik bir biçimde telefonunuzda işlemlerinizi gerçekleştirerek hız kazanabilirsiniz. Renk seçeneklerine de sahip olan kalemler, telefonunuzun tasarımıyla uyumlu olan bir modeli sipariş edebilmenizi kolaylaştırır. Markanın ürettiği akıllı ürünler size hesaplama yapabilmeniz konusunda da yardımcı olur. Avec hesap makineleri ile büyük sayıları çarpıp bölebilir, toplama ve çıkarma işlemlerini saniyeler içerisinde hatasız şekilde yerine getirebilirsiniz. İşletme sahipleri ve öğrenciler için ideal olan hesap makineleri, karekök alma ve küsuratlı işlemleri gerçekleştirebilme gibi konularda size büyük kolaylıklar sağlar. Geniş ekranları ve kullanışlı tuşları ile dikkat çeken Avec hesap makineleri, okunaklı yazı karakterlerine yer vererek size destek olur. Otomatik kapanma özelliği bulunan bu ürünlerle gereksiz enerji kaybı yaşamanız da kolayca önlenir.

Ses Kalitesi Yaratan Avec Kulaklık ve Speaker Modelleri

Modern teknoloji ürünü kulaklıklar geliştiren Avec; evinizde, ofisinizde, yolculuklarınızda ve yürüyüş yaparken kullanabileceğiniz bu aksesuarlarla size hizmet verir. Kulak anatomisine uygun şekilde ve ergonomik olarak üretilmiş olan kulaklıklar, kayma ve ağrı oluşumu gibi sorunları engeller. Geniş bir ses aralığı sağlayan Avec kulak içi kulaklıklarla cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi farklı cihazları uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Kolayca taşıyabileceğiniz bu kulaklıklar, gövdelerinde yer alan tuşlarla size çeşitli ayarları rahatça gerçekleştirebilmeniz için yardımcı olur. Kulak üstü kulaklık modelleri de geliştiren Avec, başınıza tam oturan bir aksesuara sahip olabilmenize imkân tanır. Böylece, yürüyüş yaparken özgürce hareket edip aynı anda müzik dinlemeye devam edebilirsiniz. Yumuşak kafa bandı desteği sunan kulak üstü kulaklıkların sıkılığını başınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ses yalıtımı oluşturan Avec kulaklıklar, çevrenizdeki kişileri gürültü oluşturarak rahatsız etmenizi önler. Ses yükseltme görevi gören speaker modellerine de ürünleri arasında yer veren Avec sayesinde sunumlarınızı dinleyecilerinize daha etkili şekilde ulaştırabilirsiniz. Speaker çeşitleri sesi cızırtısız şekilde yükselterek yayar.

Avec Teknoloji Ürünleri ile Yaşamınızı Kolaylaştırın

Bilgisayar kullanıcıları için pratik bir destek sağlayan kablosuz fare çeşitleri üreten Avec, bilgisayarınızı kolayca yönetmenize yardımcı olur. Kablo kullanımına gerek bırakmayan bu fareler, dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınızı hızlı ve konforlu bir şekilde değerlendirebilmenize katkı sağlar. Ergonomik özelliklere sahip olan fareler, avuç içerisine oturan tasarımlarıyla kullanıcılarının memnun eder. Fare altlığı modelleri de geliştiren Avec ile bilgisayarınızın faresini son derece konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Farenizin hassasiyetini koruyan fare altlıkları, çalışma masanıza şık bir görünüm katarak sizin için çifte avantaj yaratır. Kaydırmaz taban yüzeyine sahip olan mouse pad modellerini konforlu ve güvenli bir şekilde kullanarak oyunlarda avantaj elde edebilirsiniz. Çevrim içi oyunlarda rakiplerinizden önce davranabilmek için tepkime süresi düşük olan Avec fareleri tercih edebilirsiniz. Bu fareleri mouse pad ile beraber kullanarak hızınızı maksimum düzeye çıkarıp rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. El bileğini destekleyen dolgulara sahip olan fare altlıkları size tahriş ve terleme gibi sorunlar yaşatmaz. Yumuşak ve ince yapıları ile de dikkat çeken mouse pad modelleri, bilgisayar masanızı çok daha kullanışlı ve konforlu hale getirir.

Hayatınıza Konfor Katmak için Avec Ürünleri Kullanın

Teknolojiyi kullanıcılarına konfor yaratmak için kullanan Avec, gündelik yaşamınızda size birçok avantaj sağlamayı başaran aksesuarlar üretir. Bu aksesuarlardan kitap okuma lambaları, karanlık ortamlarda size ekstra ışık sağlayarak harfleri daha net görebilmenize yardımcı olur. Açısını değiştirebileceğiniz bu lambalar bükülebilir gövdeleri sayesinde size pratik bir destek sağlar. Evinizde oda lambası kullanmadan, sadece kitabınızı aydınlatmak için yararlanabileceğiniz okuma lambaları, gece saatlerinde kitaplara daha kolay odaklanabilmeniz için size yardımcı olur. LED ışık özelliği ile güçlü bir aydınlatma sağlayan lambalarla daha net ve parlak bir alan elde edebilirsiniz. Avec’in ürettiği teknolojik ürünler arasında otomobilinizde kullanabileceğiniz gereçler de yer alır. Araç şarj cihazı modellerinden yararlanarak arabanızda elektronik ürünlerinizin şarj ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Çakmak girişi ile uyumlu olan USB cihazları sayesinde otomobilinizden alacağınız enerjiyi telefonunuzu şarj etmek için kolayca kullanabilirsiniz.

Farklı Sorunlarınıza Anlık Çözümler Sunan Avec Aksesuarlar

Akıllı masa saatleri ile kullanıcılarına zamanı yakından takip edebilme olanağı sunan Avec sayesinde çalışma ortamınızı ve ofisinizi dekore edebilirsiniz. Dekoratif ve zarif detaylara sahip olan masa saatleri, vakit yönetimini hassas bir şekilde gerçekleştirirken öte yandan çalışma alanınızın daha estetik görünmesine de yardım eder. Zamanın yanı sıra ısıyı ve nemi ölçen saatlere de ürün seçkisinde yer veren Avec, bulunduğunuz odanın kaç derece olduğunu anlık olarak takip edebilmenize imkân tanır. Kuyumcular, saatçiler ve telefoncular için ideal olan aksesuarlara da Avec ile ulaşabilirsiniz. Pilli büyüteç çeşitleri ile kullanıcılarına yardımcı olan marka, ürünlere yakından bakarak detayları görebilmenizi kolaylaştırır. Gece saatlerinde mağazınızı ya da evinizin deposunu kontrol edebilmek için Avec el feneri modellerinden yararlanabilirsiniz. Geniş bir alanı aydınlatan bu el fenerlerine acil durum çantanızda da yer verebilirsiniz. Aynı zamanda gece lambası da üreten marka, yatak odanızı ve çocuğunuzun odasını şık bir şekilde dekore eder. Farklı tasarımlara sahip gece lambaları ile evinizi daha estetik ve zarif hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Avec

72 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Renk
 6. Duy Tipi
 7. Satıcı A-Z
 8. İndirimli Ürünler
 9. Sepette Kampanyalı Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön