Ayaz ev gereçleri; mutfaklarda, banyolarda, salonlarda kullanılabilir olan dekoratif ürün modelleriyle hem görsel açıdan hem de kullanışlılık açısından tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Dolaplarda alan kazanmak ve elbiselerini daha düzenli bir şekilde asarak aradıklarını kolayca bulmak isteyen kullanıcılar için üretilen Ayaz askılıklar, dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanımı mümkün kılıyor. Ayaz askılıklar ile beraber elbiseleri katlayarak dolaba yerleştirmeye gerek kalmadığı için ütü problemleri oluşmuyor. Banyolarda fayanslara monte edilebilen tutamak ve sabunluk ürünleri, çift işlevleriyle kullanıcılarına yardımcı oluyor. Islak zeminlerde kayma problemine karşı güvenliği arttıran tutamak işlevlerinin yanın sıra kalıp sabunların yerleştirilebildiği tel bölmeleriyle keyifli bir şekilde banyo yapabilmeye destek oluyor.

Küre şeklindeki sıvı sabunluk modelleriyle dikkat çeken Ayaz, banyolarda ve tuvaletlerde hijyenik bir şekilde el yıkayabilmek için uygun koşulları sağlıyor. Estetik tasarımları ve darbelere karşı dayanıklı yapılarıyla banyolarda yaşanabilecek ufak kazalara karşı koyuyor. Pedallı çöp kovası modelleriyle hem iş yerlerinde hem de evlerde kullanılabilen Ayaz, çöp kapağına elle dokunmaya gerek kalmadan çöpleri atabilmeyi mümkün kılıyor. Yumuşak pedalı çocuklar için de uygun yapı taşıyarak kolayca basmaya elverişli özellikler gösteriyor. Geniş iç hacim alanına sahip olan Ayaz pedallı çöp kovalarıyla bulunulan ortamı daha temiz hale getirmek kolaylaşıyor. Kokuların dışarıya ulaşmasını önleyen kapak tasarımıyla çöp kokuları hapsoluyor. 

Küvetlerde ve duş alanlarında süngerlerin saklanabilmesi için tasarlanmış olan Ayaz süngerlik modelleri, daha konforlu bir şekilde duş alabilmeye olanak kazandırıyor. Suya karşı dayanıklı olan ve paslanma problemi oluşturmayan süngerlikler aynı zamanda kolay monte edilebilen akıllı tasarımlarıyla da göze çarpıyor. Ayaz geri dönüşüm setleri hem sokaklarda hem de kapalı alanlarda kullanılmaya uygun olan yapılarıyla dikkat çekiyor. Daha temiz bir çevre için çalışan Ayaz firması; kağıtlar, plastikler, camlar gibi farklı türdeki atıkların ayrı ayrı depolanarak geri dönüşüm yoluyla geri kazanılabilmesi adına aracı oluyor. Farklı renklere sahip olan geri dönüşüm kutuları sempatik bir görünüm oluşturmayı da başarıyor. Üzerlerinde yer alan illüstrasyon çizimler ve yazılı uyarılar sayesinde hangi kutunun hangi maddeler için uygun olduğu çabuk bir şekilde anlaşılabiliyor. 

Ayaz tekerlekli çöp kovaları, düşük enerji harcayarak hareket ettirilebilmeye uygun olan tekerlekli sistemleri ile göz dolduruyor. İş yerlerinde, restoranlarda ve daha birçok farklı çalışma alanında tuvaletlerde hijyen sağlamak amacıyla kullanılabilen yatay sıvı sabunluk modelleri, duvara monte edilebilir olan yapılarıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Parmak hareketi sonucunda sıvı sabun alabilmeyi mümkün kılan tasarımı sayesinde sabunluğa sadece parmakların temas etmesi sağlanarak toplu kullanılan tuvaletlerde üst düzey hijyen kalitesi yakalanıyor. Duvara monte edilebilme özelliğine ek olarak sabunluğu bulunduğu yerden çıkarmaya gerek kalmadan yeni sabunlar eklenebiliyor. Benzer bir tasarıma sahip olan Ayaz köpük verici modelleri de köpük sabunlar yardımıyla el yıkamak için kullanıcılarına destek oluyor.

Ayaz ofis kovaları delikli tasarımlarıyla pratik bir kullanım alanı oluşturuyor. Kağıtların ve dosyaların çöpe atılabilmesi için uygun olan yapısı ayrıca kağıt mendiller için de ideal özellikler taşıyor. Koku oluşturmayacak ürünlerin çöpe atılabilmesi için ofis masalarının yanında yer alabilen bu kovalar yardımıyla sürekli büyük bir çöp kovasına ulaşmaya gerek kalmıyor ve daha verimli bir şekilde çalışılabiliyor. Farklı geometrik ölçeklere sahip Ayaz çöp kovalarıyla çok sayıda alternatif tüketicilere sunuluyor. ‌WC fırçaları da üreten Ayaz, tuvalet temizliğini ‌kolaylaştıran bu ürünleriyle daha hijyenik tuvaletlere sahip olmayı sağlıyor. Kapaklı çöp ‌kovaları, kolay açılan ve tamamen kaldırmaya gerek kalmayan yaylı kapak sistemleriyle çöplerin kolayca atılabilmesi için alan sağlıyor. 

Ayaz

869 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN