Bebek arabaları ve aksesuarları hem bebeklerin konforu hem de emniyetleri için en gerekli eşyalar arasında yer alıyor. Bu alanda üretim yapan en ünlü markalardan biri olan Baby2go bebek arabası ve aksesuarları ise ebeveynlere güven vermeye devam ediyor. Erken bebeklik dönemi ve çocukluğa geçiş aşamasında kullanılmak üzere bebek puset ve ana kucağı ürünleri olan marka, sağlam ve dayanıklı tasarımları ile bebeklere yolculuklarında eşilik ediyor. Anne ve babaların rahatını da ihmal etmeyen Baby2go, ürünlerinin kolay taşınabilir ve rahat katlanabilir olması için en iyi çözümleri tasarımlarına başarı ile entegre ediyor. Bebeklerin güvenliği için oturaklarda 5 noktalı kilit sistemini geliştiren marka, güvenliği sağlarken hiçbir şekilde çocukları sıkmıyor.

Hafif ve dayanıklı malzemeler ile üretilen puset ve ana kucakları aynı zamanda ortopedik aksesuarları ile de biliniyor. Bebeklerin ister yolda ister ise arabada sarsıntılardan en az şekilde etkilenmesini hedefleyen marka, yumuşak süspansiyon sistemleri ile hareket halindeyken bebeklere maksimum konfor sunuyor. Özel olarak üretilen tekstilleri anti-alerjen olan Baby2go, aynı zamanda nefes alabilen ve güneş geçirmeyen kumaşlar kullanıyor. Bebeklerin vücut anatomisine göre dizayn edilmiş oturaklar istenildiği gibi ayarlanıyor. Pusetlerin tekerlek sistemleri 360 derece dönebilirken, her yöne hareket kabiliyeti anne ve babaların rahat etmesini sağlıyor. Kullanılmadığında kilitlenebilen tekerlekler ekstra güven ve konfor sunarak emniyet sunuyor.

Baby2go Puset

Bebek ve çocukların konforu her anne-babanın güvenlikten sonra arzu ettiği ilk özellik arasında yer alıyor. Baby2go puset ve aksesuarları güvenlik ve emniyetli kullanımın yanı sıra konfor ve rahatlığı da ön planda tutan ürünleri ile ebeveynlerden tam not alıyor. Hafif ve dayanıklı malzemeler ile üretilen puset ve ana kucakları kolay taşınıyor, rahat sürülüyor. Power Deluxe oturma kasası ve paslanmaz alüminyumdan gövdesi olan pusetler, rahat ve pratik bir biçimde tek el ile katlanabiliyor. Araçların bagajına kolaylıkla sığan pusetler, oturma ünitesi ile birlikte katlanarak yerleştiriliyor. Portbebe özelliği de bulunan ürünleri geniş oturma alanı ile güvenilir ve emniyetli taşıma imkanı sunuyor. 

Oturma bölgesi bebeklerin vücut anatomisine en uygun biçimde tasarlanan Baby2go puset ve ana kucakları, özel kumaşlar kullanılarak kaplanıyor. Su geçirmeyen kumaşlar aynı zamanda soğuk ve rüzgarı da önleyici özellikleri ile dikkat çekiyor. Tenteleri ile bebekleri güneş, rüzgar ve yağmurdan korumayı hedefleyen Baby2go bebek arabası ve aksesuarları sayesinde bebekler güneş geçirmeyen tenteler ile zararlı ışınların etkisine maruz kalmadan dolaştırılıyor. Oturak kısmında kullanılan nefes alabilen kumaşlar, hava akışını devam ettirirken bebeklerin ise terlemeden, kuru kalarak yolculuk yapmasına imkan veriyor. Fermuarlı ayak örtüsü de bulunan pusetlerin iç kısımlarında yer alan pedler ise bebeklerin boyun, baş ve omurgalarını destekleyecek şekilde ortopedik olarak tasarlanıyor. 

Kullanması çok kolay olan Baby2go bebek arabası 4 tekerlekli ve süspansiyonlu olarak üretiliyor. Her bir tekerleği 360 derece dönebilen ana kasanın manevra kabiliyeti ise son derece yüksek oluşu ile dikkat çekiyor. Ayarlanabilir yumuşak süspansiyon sistemi, her tür zemin koşulunda rahat bir yolculuğu garanti ediyor. Sabitlenen tekerlekler sayesinde daha güvenli sürüş hedeflenirken, merkezi fren sistemi sayesinde tüm aracın güvenliği sağlanmış oluyor. Ana kucağı 0-13 Kg'a kadar oto koltuğu olarak da kullanılabilen Baby2go ürünleri, 5 noktalı emniyet kemeri ve ayarlanabilir sırt desteği ile güvenli konfor sunuyor. Her pusetin altında bulunan ekstra sepetler bebek malzemelerini taşımak için geniş alan verirken, pusetler 15 Kg ile 25 Kg arasındaki yükleri rahatlıkla taşıyan kapasiteleri ile dikkat çekiyor.

Baby2go Bebek Arabası ve Puset Fiyatları

55 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Baby2go
  2. Quinny
  3. BabyHope
  4. Kraft
  5. Sunny Baby
  6. Chicco
  7. Mamas & Papas
  8. Peg Perego
  9. Maclaren
  10. Pierre Cardin
  11. Beneto
  12. Maxi-Cosi
  13. Pamuk Atölyesi
  14. Lorelli
  15. Chipolino
  16. Aldeba
  17. Anex
  18. Sevi Bebe
  19. Baby Home
  20. Inglesina
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Taşıma Kapasitesi
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Baby2go
DSACategoryId/2147483639/305668/baby2go
BAŞA DÖN