Baby Home bebek gereçleri ile çocuğunuzu güvenle taşıyabilirsiniz. Bebeğinizle beraber açık havanın tadını çıkarmak, yürüyüş ve gezilere katılmak için kullanışlı bebek arabalarını satın alabilirsiniz. Çok sayıda özelliği ve fonksiyonu bir arada barındıran Baby Home marka bebek arabalarıyla çocuğunuzu olumsuz hava şartlarından ve olası tehlikelerden koruyabilirsiniz. 

Güvenli özellikleri estetik tasarım ile birleştiren marka aynı zamanda ev ortamında yararlanabileceğiniz uyku setleri de üretir. Huzurlu ve deliksiz bir uyku sağlayan bu setlerle bebeğiniz günlük uyku ihtiyacını kolayca karşılar ve gün içerisinde daha az huzursuz olur. Yatak odanıza ya da çocuk odasına yerleştirebileceğiniz uyku setleri, korumalıklı tasarımlarıyla bebeğinizin yatağından düşmesini önlemeyi de başarır.

Miniklerin Güvenliği ve Konforuna Özel Tasarımlar 

  • Baby Home uyku setleri, pamuk malzemeye sahip yumuşak dokulu kumaşları ile bebeğinizin terlemeden uyuyabilmesini sağlar.
  • Alt açma minderine ve yastık kılıfına sahip uyku setleri sayesinde çocuğunuzun bakımını kolayca yaparak hijyenik bir şekilde altını değiştirebilirsiniz.
  • Güvenli bir biçimde yararlanabileceğiniz bebek beşiklerine bebeğinizi yatırıp tek kolunuzla rahatça sallayabilirsiniz.
  • Baby Home marka bebek arabaları büyük ve kullanışlı tekerlekleri ile kaldırım, beton ve asfalt gibi yüzeylerde minimum sarsıntı yaşatarak düşük desibelli seslerle yol alabilmenizi sağlar.
  • Emniyet kemeri bulunan bebek arabaları ile çocuğunuzu sabitleyerek dönüşlere ve frenlemelere karşı koruyabilirsiniz.
  • Bebek arabalarının yüzeyini nemli bir bezle silerek çocuğunuz için hijyenik hale getirebilirsiniz.

Bebek ve Çocuklara Uygun Arabalar

Baby Home tarafından tasarlanıp üretilen bebek arabaları ile çocuğunuzu olası tehlikelere karşı koruyarak taşıyabilirsiniz. Pikniklerde ve seyahatlerde katlayarak bagajınıza sığdırabileceğiniz arabalar sayesinde çocuğunuzu uyutmak için konforlu bir ürüne sahip olursunuz. Yağış ya da rüzgarla karşılaştığınızda çocuğunuzu olumsuz şartlardan korumak için kademeli tentelerden yararlanabilirsiniz. Kademeli tente özelliği sayesinde çocuğunuzun hem çevreyi seyredebilmesini hem de güneş ışınlarından ve yağışlardan korunmasını sağlayabilirsiniz. Yumuşak minderli Baby Home bebek arabaları sayesinde çocuğunuzun sırtını destekleyip rahatça uyuyabilmesini sağlayabilirsiniz. Ayarlanabilir sırt yüksekliği özelliğini kullanarak çocuğunuz uyandığında koltuğu dikey konuma getirerek arabayı sürebilirsiniz. 

Tutma Kulpları ile Artan Güvenlik

Ebeveynlerin bebek arabalarını kontrol edebilmesini kolaylaştıran geniş tutma kollarına sahip Baby Home ürünleri aracılığıyla eliniz terli ya da ıslak olsa dahi arabayı kolayca yönlendirebilirsiniz. Bebeklerin tutunabilmesi ve arabadan düşmemesi için konulmuş güvenlik kolu sayesinde çocuğunuz için ekstra güvenli bir alan yaratılır. Ayak uzatma bölümüne sahip bebek arabaları çocuğunuz uyurken ayaklarının sarkmamasını sağlar. Arka ve alt kısımda fileli ceplere yer veren akılcı tasarımlarıyla ebeveynlere yardımcı olan Baby Home bebek arabaları çocuğunuzun bez, biberon, mama, su, emzik ve mendil gibi ihtiyaçlarının tamamını karşılayabilmenizi sağlayan güvenli yerleşim alanlarına sahiptir. 

Konforlu Bir Seyahat İçin İdeal Bebek Arabaları

Emniyetli tekerleklere sahip Baby Home bebek arabaları eğimli yollarda durduğunuzda ürünü sabitleyebilmenizi sağlar. 360 derece dönebilme özelliğiyle göz dolduran modelleri sipariş ederek dönüşlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Baby Home bebek arabaları sağlam şaseleri ve dayanıklı gövdeleriyle hem esnek hem de kullanışlıdır. Çift taraflı kullanım sağlayan bebek arabaları çocuğunuzu görebilmenizi de kolaylaştırır. Çelik bilyelerden üretilen tekerlekleri bulunan bebek arabaları, basınca karşı dayanıklı bir tasarıma sahip olduğu için size büyük güven verir. Ayrıca çıkartılabilir parçalara sahip olan bebek arabalarını bagaja yerleştirirken ekstra alan kazanabilirsiniz. Tekerlekleri çıkardıktan sonra su ile yıkayarak çamurdan arındırabilir ve sonraki kullanım için uygun hale getirebilirsiniz. Yemek masasına sahip bebek arabalarıyla ise çocuğunuza kolayca yemek yedirebilir, tabak ve bardakları koyabileceğiniz geniş alanlar elde edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Baby Home

91 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Giyim / Ayakkabı
Anne / Bebek / Oyuncak
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler