Bagaj Amortisörleri

Aracınızın bagaj sistemini verimli bir şekilde kullanabilmeniz için üretilen bagaj amortisörleri, pek çok otomobil modeline uygun modelleriyle seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Hidrolik özelliğe sahip birçok ürün, bagajınızı işlevsel olarak daha rahat kapatıp açmanızı sağlıyor. Çeşitli uzunluklarda üretilen bagaj amortisörleri, kompakt yapıları sayesinde kolaylıkla monte edilebiliyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip modeller, aracınızı daha kullanışlı hale getirmenize yardımcı oluyor. Otomobilinizin bagajını sert bir şekilde açılıp kapanmasını önleyen amortisörler, aldığı sert kuvveti yumuşatarak aracınızı koruyor. Ayrıca seyir esnasında bagajınızın sallanmasını önleyen amortisör modelleri, içerisinde yer alan pistonları sayesinde yukarı ve aşağı hareket ederek çalışıyor. Bagajınızı kapatıp açarken ani iniş ve çıkışları kontrol altına almanızı sağlayan bagaj amortisörleri, çarpma ve benzeri durumları engelleyerek aracınızın çizilmesini ve aşınmasını engelliyor. Birinci sınıf materyallerden üretilen pek çok amortisör modeli, dayanıklı ve sağlam yapılarıyla uzun süre kullanmanıza imkân sağlıyor. Tekli ve ikili olarak alabileceğiniz amortisörler, birçok araç modeli için özel olarak üretiliyor.

Bagaj Amortisör Modelleriyle Aracınızı Daha Kullanışlı Hale Getirin

Dikey ve yatay olarak kullanabilen pek çok bagaj amortisörü, işlevsel olarak bagajınızı kolaylıkla açıp kapatmanıza yardımcı oluyor. Farklı uzunluklarda üretilen piston mili ve boru çapına sahip olan amortisörler, uyguladığınız kuvveti dengeleyerek çarpmayı engelliyor. Bagajınızı kapatıp açarken yumuşak bir geçiş sağlayan amortisör modelleri, hareket yönünün tersine doğru direnç göstererek sizi yormuyor. Bagajınızı istediğiniz şekilde rahatlıkla kapatmanıza olanak sağlıyor. Bagajınızın hareket fonksiyonunu doğrudan etkileyerek, çarpma ve geri tepme gibi sonuçların önüne geçmenize yardımcı oluyor. 30 cm, 40 cm ve 61 cm gibi pek çok uzunluğa sahip bagaj amortisörleri, sürtünme seviyesini en aza indirerek bagajınızı kolaylıkla kapatıp açmanızı sağlıyor. Bagaj kapağının ağırlığını taşıyan amortisör modelleri, aşağı ve yukarı hareket ettirmenizi sağlayarak salınım hareketini kontrol ediyor. Açılan kapağın geri kapanmasını engelleyerek güçlü bir destek sağlıyor. Kaliteli materyallerden üretilen birçok bagaj amortisörü, yaylanma kabiliyetini artırarak aracınızı koruyor, aşınma gibi problemlerin önüne geçiyor.

Fonksiyonel Özellikleri ile Bagaj Amortisörleri

Bagajınızı esnek bir şekilde açıp kapatmanıza yardımcı olan bagaj amortisörleri, ani açılıp kapanmaları engelleyerek kazalara sebep verecek risklerin önüne geçiyor. Birkaç vida ve somon yardımıyla kolaylıkla aracınıza monte edebileceğiniz ürünler, herhangi bir bakıma ihtiyaç duymuyor. Minibüs, hafif ticari araçlar ve otomobiller için üretilen pek çok ürün, etkileyici bir kullanım deneyimi sunarak işinizi kolaylaştırıyor. Açılıp kapanırken yumuşak bir geçiş sağlayan bagaj amortisörleri, işlevsel tasarımları sayesinde uzun süre kullanılabiliyor. Korozyona karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan birçok bagaj amortisörü; paslanma, aşınma ve oksitlenme gibi herhangi bir sorunla karşılaşmanızı engelliyor. İhtiyacınıza göre tek ya da takım halinde alabileceğiniz pek çok amortisör modeli, gıcırdama gibi seslere karşı etkileyici bir performans sergiliyor. Fonksiyonel olarak büyük kolaylık sağlayan bagaj amortisörleri, aracınızı daha kullanışlı ve işlevsel hale getirmenize yardımcı oluyor.

Bagaj Amortisörleri Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

  • Otomobilinize bagaj amortisörü alırken kullanma kılavuzunda yer alan bilgileri dikkate almanız, doğru amortisör modelini seçmenize yardımcı olabilir.
  • Bagaj amortisörlerini kendiniz ufak bir işlemle takabileceğiniz gibi alanında uzman kişilere de taktırabilirsiniz.
  • Aracınıza bagaj amortisörü almadan önce amortisör boyutunu tespit etmeniz, alırken kolaylık sağlayabilir.
  • Bagaj amortisörlerini aracınızın ihtiyacına göre tekli veya ikili olarak temin edebilirsiniz.
  • Amortisörünüzü periyodik aralıklarla yağlamanız, işlevsel olarak daha iyi bir performans göstermesine yardımcı olabilir.
  • Tercih ettiğiniz bagaj amortisör modelini belirli aralıklarla temizlemeniz, uzun süre kullanmanıza olanak sağlayabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bagaj Amortisörleri

4595 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 4595 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/20003812/20016152/20044220