Bajaj ürünleri otomobil ve motosiklet modellerinin sorunlarına pratik çözümler sunar. Antifiriz çeşitleri üreten marka sayesinde taşıtınızın motor bölümünün donmasını önleyebilirsiniz. Kış aylarında arabanızın ya da motosikletinizin verimini koruyabilmek için antifirizlerden yardım alabilirsiniz. Sıvıların donmasını önleyen antifirizlerle taşıtınızı soğuk havalarda da tam performansla kullanmaya devam edebilirsiniz. Motosikletlere özel olarak geliştirilen aksesuarlara Bajaj’ın estetik ürünleri arasından ulaşabilirsiniz. Cam siperlikleri motorunuzun ön bölümüne mont ederek seyahatlerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Motosiklet siperlikleri rüzgâra, yağmura ve karşı koruma sağlar. Yoldan sıçrayabilecek çakıl taşlarından korunmak için motorunuzda siperlik aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Siperliklerin görüş açınızı kapatmamasını sağlayan saydam malzemelerle üretilmesi de yolculuklarınızda size yardımcı olur. Motosikletinizde kullanabileceğiniz yedek parça ürünlerine de Bajaj ile erişebilirsiniz. Ayna takımlarını sipariş ederek motorunuzun kırılan ya da yıpranan aynalarını değiştirebilirsiniz. Açıları ayarlanabilen aynaları kullanarak trafikte konfor elde edebilirsiniz.

Taşıtınızın İhtiyaçlarını İşlevsel Aksesuarlarla Karşılayın

Bajaj markasının farklı taşıtlara özel şekilde geliştirdiği aksesuarları kullanarak çeşitli gereksinimleriniz için akılcı çözümlere ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerden olan depo kapaklarını motosikletinizde ya da otomobilinizde kullanarak, taşıtınızın yakıt deposunu güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz. Sert plastikten imal edilen depo kapaklarında yer alan tırtıklar aksesuarınızı işlevsel hale getirir. Otomobiller için üretilen aksesuarlar arasındaki direksiyon bağlantı cıvataları ile arabanızın direksiyonunu emniyetli bir biçimde kullanmaya devam edebilirsiniz.  Motosikletleri koruyan ürünlerden olan ön ve arka koruma demirleri ile taşıtınızı daha güvenli sürmeye başlayabilirsiniz. Koruma demirlerini vidalarını kullanarak motosikletinize monte edebilirsiniz. Bu demirler sert darbelere karşı dayanıklı yapılarıyla motorunuzun gövdesini olası tehlikelerden korur. Motosikletler ve otomobiller için geliştirilen yedek parça ürünleri içerisinden hava filtrelerine de ulaşabilirsiniz. Motorunuza giren havanın temizlenmesini sağlayan bu ürünler, motorunuza yabancı maddelerin ulaşmasını da engeller.

Arabalara ve Motosikletlere Kullanışlılık Katan Ürünler

Taşıtınızın yağ kullanımını sınırlamak ve kontrol etmek için Bajaj marka yağ filtrelerinden yararlanabilirsiniz. Arabanızı daha pratik ve güvenli şekilde kullanabilmek için yararlanabileceğiniz aksesuarlar da bulunur. Bu ürünler arasından satın alabileceğiniz kontak kilit setleriyle arabanızı anahtarınızı kullanarak anında çalıştırabilirsiniz. Kontağınızı daha emniyetli kullanmak için kilit setlerinin özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Motosikletlerin güvenliğini koruyan aksesuarlarla da yolculuklarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Fren disklerini inceleyerek motosikletinizin modeliyle uyumlu olan ürünleri sipariş edebilirsiniz. Fren disklerinizi yenileyerek motosikletinizi daha çabuk şekilde durdurmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli cıvata ve somun modellerine ürün seçkisinde yer veren Bajaj ile otomobilinzde ya da motosikletinizde kullanabileceğiniz yardımcı elemanlara ulaşabilirsiniz. Conta çeşitleri de üreten marka yardımıyla tamirat işlemlerinde hız kazanabilirsiniz. Sökme ve takma aparatlarını kullanarak mekanik ürünlerin tamiratını yapabilirsiniz.

Bajaj akülerin otomobiller için sağladığı avantajlar nelerdir?

Arabanızın elektronik parçaları için gerekli elektrik enerjisini Bajaj akülerden alabilirsiniz. Isınmaya karşı dayanıklı aküleri yılın tüm zamanlarında arabanızda kullanabilirsiniz. Bajaj marka akülerin az alan kaplayan yapısı, aracınızın iç kısmındaki alanları verimli bir biçimde değerlendirebilmenizi sağlar. Farklı voltaj aralıklarına sahip aküler arasından arabanızla uyumlu modelleri satın alabilirsiniz.

Egzoz susturucular ne işe yarar?

Motosiklet ve araba modelleri için geliştirilen Bajaj egzoz susturucularla sürüş esnasında taşıtınızın egzozundan çıkan sesin miktarını minimize edebilirsiniz. Egzozunuzdan çıkan gazları engellemeyen susuturucularda, sesi absorbe eden materyallerden yararlanılır. Egzoz susturucular yüksek sıcaklıklara ve dondurucu soğuklara karşı dayanıklıdır.

Reflektör ve sinyal lambası çeşitlerinin özellikleri nelerdir?

Reflektörler, motosikletinizin karanlık ortamlarda daha kolay fark edilebilmesini sağlar. Motorunuzda reflektörlere yer vererek gece yolculuklarınızın emniyetini artırabilirsiniz. Sinyal lambası modelleri ile arabanızda ya da motosikletinizde kullanabileceğiniz pratik aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Bu lambalar trafikte verdiğiniz sinyallerin daha net görünebilmesine yardım eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bajaj

1257 ürün listeleniyor
Kitap Film Müzik
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler