Bebek bezleri birçok kullanıcının sıkça satın aldığı ürünler arasında yer alıyor. Ebeveynler çocukları için en güvenilir ve en sağlıklı bebek bezini satın almak istiyor. Bu nedenle de anne ve baba adayları bebek bezi konusunda seçici davranıyor. Bebek bezi üretimi konusunda adını geniş kitlelere duyuran Sleepy markası, kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Rakip markaların önüne geçmeyi hedefleyen Sleepy, 2004 yılından beri faaliyet gösteriyor. Üretimine ilk olarak bebek bezi ile başlayan Sleepy günümüzde kadınlar için ped, ıslak mendil ve yaşlı bezi gibi ürünler de üretiyor. Bebek bezi üretimi konusunda en önemli markalardan biri olan Sleepy, hızlı bir şekilde gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyor. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Sleepy, bebeklerin yaşına ve gelişimine bağlı olarak farklı özelliklerde bebek bezleri tasarlıyor. Bebeklerin sağlığını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bebek bezleri üreten Sleepy, ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Aynı zamanda hayvan deneyi yapmayan Sleepy, kullanıcıların beğenisini ve takdirini kazanarak ön plana çıkıyor. Hayvanları ve doğayı koruyarak bebek bezleri üreten Sleepy çevre dostu ürünleriyle beğeniliyor. Çocuk doktorlarıyla çalışmalar yürüten Sleepy, özellikle yürümeye yeni başlayan çocuklar için en ideal ağırlık ve şekildeki bebek bezini üretmeyi hedefliyor. Çünkü bebek bezleri; çocuğun kemik gelişimini, duruş şeklini, yürüme düzenini doğrudan etkiliyor. Sleepy bebek bezleri çeşitli numaralarda üretilerek farklı kg aralığında olan bebekler için uygunluk gösteriyor. Örneğin; Sleepy 5 numara bebek bezi 11 ile 18 kg arasındaki bebekler için uygunken Sleepy 5+ bebek bezi 13 ile 20 kg arasındaki bebekler için yeterli geliyor. Sleepy 5+ bebek bezi çeşitleri farklı adetlerde satışa sunuluyor. Hepsiburada üzerinden tüm Sleepy 5+ bebek bezlerini görüntüleyerek ihtiyaç doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri

Sleepy bebek bezi çeşitleri özelliklerine ve numaralarına göre değişiklik gösteriyor. Çünkü bebek bezlerinde bulunması gereken özellikler bebeğin gelişimine ve yaşına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Bunun bilincinde olan Sleepy markası bebek bezi skalasını geniş tutuyor. Sleepy Extra bebek bezleri saf su, doğal bambu, organik pamuk üçlüsüyle üretiliyor. Saf su ile dokunan dış yüzeyi sayesinde Sleepy bebek bezi eşsiz bir yumuşaklık sunuyor. Doğal bambudan elde edilen lifler sayesinde Sleepy bebek bezi doğal bir emicilik sağlıyor. Organik pamuk lifleri ile Sleepy bebek bezi bebeklerin hassas cildine özel kuruluğu arttırıyor. Emici ve kuruluk performansı yüksek olan Sleepy Extra bebek bezi 11 saate kadar kuruluk sağlıyor. Doğal limon yağının ferahlatıcı etkisi ile Sleepy bebek bezi bebeklerin narin teninin her an yumuşacık kalmasına imkan tanıyor. %20 daha ince tasarıma sahip olan Sleepy Extra bebek bezi bebekleri gün boyu rahat ve özgür hissettiriyor. Bezin kullanım miktarına göre renk değiştiren Sleepy Extra bebek bezi, doluluk oranının bebeğin altı açılmadan anlaşılmasını sağlıyor. Sleepy Natural bebek bezi paraben, parfüm, losyon, renklendirici desen içermeyen iç yüzeye sahip. Bu sayede bebeklerin cildine hassas bir dokunuş yapılıyor. Natural bebek bezinin emici yüzey üzerinde yer alan kumaş tabakası cilt bakımına yardımcı olan badem sütü proteini ile kaplandığı için rahat ettiriyor. Sleepy Bio Natural bebek bezindeki film yüzeyler, oksijen üreten şeker kamışından elde edilen biyopolimerler içeriyor. Emicilik ve kuruluk performansı yüksek olan Sleepy Bio Natural bebek bezi, 15 saate kadar kuruluk sağlıyor. İleri teknoloji ile üretilen Sleepy Ecologic bebek bezinin emici tabaka ortalamasında 100 tohum yer alıyor. Şeker kamışından elde edilen biyopolimerler doğaya salınan karbondioksit miktarını ağırlıklarının 4 katına kadar önlüyor. Sleepy Ecologic bebek bezinin emici tabakası doğada çözünebilir özellikte olduğu için içerisindeki tohumlar çimlenerek doğayla bütünleşiyor. Sleepy külot bez yanlardan yırtılarak kolayca giydirilip çıkarılabiliyor. Lavanta yağlı ve pijama desenli Sleepy gece külodu bebeklerin rahat bir uyku çekmelerine yardımcı oluyor. 

Sleepy Bebek Bezi Numaraları

Sleepy bebek bezlerini birbirinden ayıran en önemli özellik bebek bezinin hitap ettiği yaş grubu oluyor. Örneğin; yeni doğmuş bebekler için Sleepy 1 numara bebek bezi üretiyor. Sleepy 1 numara yenidoğan bebek bezleri 2 kg ile 5 kg aralığında yer alan bebekler için uygunluk gösteriyor. Cırt cırtlı yapıdaki Sleepy bebek bezi kolayca çıkartılıp giydirilebiliyor. Sadece saf su, organik pamuk ve doğal bambu üçlüsünden meydana gelen Sleepy yenidoğan bebek bezleri, hem ürünün hava almasını sağlayarak bebeğin pişik olmasını engelliyor hem de bebeğin narin cildini tahriş etmiyor. Sleepy 2 numara mini bebek bezleri 3 kg ile 6 kg arasında yer alan bebekler için üretiliyor. İçeriğinde sadece su, organik pamuk ve doğal bambu bulunduran Sleepy 2 numara bebek bezleri, cildin rahat nefes almasını sağlıyor. Yoğun emicilik gücüne sahip olan Sleepy bebek bezi, bebeğin teninin ıslak kalmasını engelleyerek pişik olmasını önlüyor. Aynı zamanda sıvıyı dağıtma özelliği ile Sleepy bebek bezi bir alanda toplanması ve bebeğe ağırlık yapması engelleniyor. Sleepy 3 numara midi bebek bezi 4 ile 9 kg aralığındaki ağırlıkta olan bebekler için uygunluk gösteriyor. Sleepy 4 numara maxi serisi 7 ile 14 kg aralığında olan bebekler için tercih edilebiliyor. Bu ağırlıktaki bebekler rahatlıkla hareket edip yürüyebildiği için onların günlük yaşam aktivitelerini bozmayacak ve engellemeyecek şekilde tasarlanıyor. Ayrıca Sleepy bebek bezi hareket ettikçe sürtünmeye bağlı pişik olmasını da önlüyor. Sleepy 5 numara junior serisi 11 kg ile 18 kg aralığındaki çocuklar için özel olarak üretiliyor. Nefes alabilen yapıdaki Sleepy 5+ bebek bezi Junior Plus serisi olarak geçiyor. Bu bebek bezleri 13 ile 20 kg arasındaki çocuklar tarafından kullanılabiliyor. Hareketli ve sosyal yaşam ile iç içe olan çocuklar için ise Sleepy XL, XL Plus ve XXL bebek bezleri tasarlıyor. Sleepy 6 numara XL bebek bezi 15 ile 25 kg aralığındaki çocuklar için uygunken, Sleepy 6+ XL Plus bebek bezi 17 ile 27 kg aralığındaki çocuklara hitap ediyor. XXL Sleepy 7 numara bebek bezi ise 2 ile 30 kg aralığındaki çocuklar için tasarlanıyor. 

Sleepy Bebek Bezi Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Sleepy bebek bezi satın alırken dikkat edilmesi gereken detaylar bulunuyor. Çünkü Sleepy birçok farklı çeşitte bebek bezi üretiyor. Sleepy bebek bezleri sahip oldukları özelliklere ve yaş aralığına göre birbirinden ayrılıyor. Öncelikle Sleepy bebek bezi seçiminde bebeğin kilosuna dikkat edilmesi gerekiyor. Bebeğin kilosuna uygun tercih edilen Sleepy bebek bezi bebeği rahat ettiriyor. Bunun dışında Sleepy bebek bezleri farklı adet seçenekleri ile satışa sunuluyor. Örneğin; Sleepy 5+ bebek bezi 44 adet, 88 adet, 110 adet, 176 adet olabiliyor. Ebeveynler bebeklerinin ihtiyacına göre tercihte bulunuyor. Uzun vade kullanım için Sleepy 5+ bebek bezi 176 adet tercih edilebiliyor. 

Sleepy 5+ Bebek Bezi Fiyatları

Sleepy 5+ bebek bezi fiyatlarına Hepsiburada ile ulaşarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir bebek bezi seçebilirsiniz. Özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak fiyat performans ürünü olarak nitelendirebileceğiniz Sleepy 5+ bebek bezine ulaşabilirsiniz. Sleepy 5+ bebek bezi en ucuz fiyat seçeneğine ulaşmak için ise artan fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

5+ Beden Bebek Bezleri

44 ürün listeleniyor
Süpermarket
Süpermarket
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi, Islak Mendil
Bebek Bezi
Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Mayo Bebek Bezi
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Adet
Toplam 24 / 44 ürün
DSACategoryId/2147483619/60001048/60001048