Aydınlatma

Bebekler, anne ve babaları için çok değerlidir. Ebeveynleri, onların her şeylerinin özel olmasını isterler ve onlar daha doğmadan kıyafetlerinden bakım ürünlerine, arabalarından odalarına kadar pek çok şeyi hazır ederler. Bebek odasında ebeveynlerin en önem verdikleri şeylerden biri de odanın aydınlatmasıdır. Aydınlatmalar bebek odası dekorasyonun tamamlayıcısı olmakla birlikte aynı zamanda bebeğin rahat bir uyku uyuyabilmesi için dikkatle seçilmesi gereken bir eşyadır.

Halı Vagonu, Philips Avent, Funna Baby, Bebe Lambe, Hepsi Tedarik, Aybi Baby, Bebenis, Moinaz, Djeco, Ykc, Bebemia, KD, Lolybon, Tahtakurusu Tasarım, Ahşap Mazeni gibi markaların ve daha fazlasının birbirinden çeşitli renk ve desende tavan lamba, sarkıt avize, abajur ve duvar aydınlatmaları bulunmaktadır.

Sarkıt Avizeler ve Tavan Lambaları Şıklığı Tamamlayın

Tavandan sarkan avize ve lambalar, bir odanın dekorasyonunu güzel bir şekilde tamamlar. Bu aksesuarları bebeğinizin odasında da tercih edebilirsiniz.

Philips Avent, Halı Vagonu, Funna Baby, Bebe Lambe, Aybi Baby, Lolybon, Djeco gibi markaların sarkıt avize ve tavan lamba modelleri vardır. Pek çok renk ve desen alternatifine sahip olan bu aydınlatmalardan, bebeğinizin odasının rengine uygun olanı seçerek odanın şıklığını tamamlayabilirsiniz.

Çizgi Karakterli Aydınlatmaları Çok Sevecekler!

Ykc markası sadece bebekler için değil, çocukların sevebileceği tarzda tavan sarkıtları üretmektedir. Prenses Elsa ve Anna, Arabalar filmi, Minnie Mouse, Winnie the Pooh, Spiderman karakterlerinin resimlerini içeren sarkıtlar hem kız hem de erkek çocuklarının ilgisini çeker.

Abajur Tercih Edebilirsiniz

Abajurlar, bebeklerin odalarında sık tercih edilen aydınlatmalardandır. Funna Baby, Bebe Lambe, Aybi Baby, Moinaz, Bebemia gibi markaların çeşitli renk ve desende abajurları vardır.

Bu markalardan Moinaz, el yapımı bebek dekorlu abajurlar üretir. Eğer farklı model bir abajur tercih etmek istiyorsanız, bu markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Ayıcık, yelken, atlıkarınca gibi desenleri bulunan abajur üreten Bebemia markasının ürünleri de el yapımıdır. Ahşap ayaklı olan abajurlarda İspanyol kumaşları kullanılmıştır.

Duvar Aydınlatmalarına Ne Dersiniz?

Duvara monte edilen aydınlatmalar, favori bebek odası aydınlatmalarındır. Pek çok bebek odasında kullanılan ve duvar aydınlatmalarının birbirinden farklı alternatifleri vardır.

Hepsi Tedarik markasının tekli, 3’lü ve 5’li satılan sticker hediyeli aydınlatmalarında balon, ay, peri kızı, bulut, yıldız gibi şekiller vardır. Duvar aydınlatmaları ve montessori ışıklı toplar üreten Bebenis markasında da bebek odasına uygun çeşitli modeller vardır. Ayrıca bu markanın aydınlatmalarında led ışık bulunduğundan ısınma yapmaz.

Duvar aydınlatması üreten KD markasında bulutlu, filli, tavşanlı alternatifler bulunmaktadır. Ayrıca bu markada bebeğinizin ismini yazdırabileceğiniz modeller de vardır. Eğer bebeğinizin ismi onun odasında olsun istiyorsanız, bu markanın aydınlatmalarını tercih edebilirsiniz.

Tahtakurusu Tasarım, beğenebileceğiniz duvar aydınlatmaları üreten bir diğer markadır. Çekme ipi sayesinde kolayca açılıp kapanabilen marka ürünlerinin sarı ve beyaz led ışık seçeneği vardır; dilediğiniz takdirde geceleri ışık rengini değiştirebilirsiniz.

Gece Lambası Alternatifi

Çocuklar, hatta yetişkinler odalarında prize takılan gece lambası kullanmaktadır. Bu çeşit aydınlatmalar, bebek odalarında da tercih edilir. Ahşap Mazeni markasının bulut ve zürafa şekilli gece lambaları, bebeğinizin odasına renk katabilir. Ampulü ile birlikte gönderilen bu aydınlatmalarda su bazlı zararsız boya kullanıldığından, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Bebek Dekorasyon Aydınlatma Ürünlerinin Özellikleri

  • Bebeklerin gece rahat uyuyabilmesi için, odadaki aydınlatmalarının doğru seçilmesi çok önemlidir. Bu markaların aydınlatma ürünleri gözü yormayan soft ışık verir; böylece bebek uyurken loş bir ışık sağlanabilir ve bebeğinizin uyku kalitesi hiçbir şekilde etkilenmez.
  • Modeller, bebeklerin sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmiştir.
  • Ürünlerin bazıları 12, bazıları ise 24 ay garanti kapsamındadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Dekorasyon Aydınlatma Ürünleri

1405 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 1405 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?