Hediye seçmek her zaman zorlu bir süreçtir. Üstelik dünyaya gözlerini yeni açmış bebek için sayısız alternatif arasından seçim yapmak hiç kolay değildir. İnsanlar, “Bir bebek ne ister? Bu önlük ona yakışır mı? Kumaşı onu rahatsız eder mi? Hangi ürün daha sağlıklı?” gibi birçok soruya yanıt arar. Sizler de bu sorular arasında kaybolduysanız ve seçim yapmakta zorlanıyorsanız önerilerimizi inceleyebilir ve bebeğiniz için en uygun hediyeyi Hepsiburada’da bulabilirsiniz.

Hastane odası süslemek en temel ve zorlu işlerden biridir. İsme özel hazırlanmış kapı ve oda içi süsleri, ziyaretçilere hediye edilecek şekerler, lavanta keseleri, anahtarlıklar ve ‌magnetler iyi birer alternatif oluşturuyor. Kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı tasarlanmış bu süsler arasında geleneksel olanların yanı sıra modern tasarımlar da dikkat çekiyor. Üstelik en çok tercih edilen hediyelerden olan magnetlere bebeğin doğum saatini, kilosunu ve burcunu yazdırmak da mümkün.

Nostaljik Mevlit Şekerleri!

Bebeklerin diş buğdayı, ‌mevlit okumaları ve ay dolumları da özel günler listesinin üst sıralarındadır.

Mevlitler için en çok tercih edilen hediye mevlit şekerleridir. Kumaş ve tül kese tasarımları arasından herkes için uygun bir model bulmak mümkün. Misafirlere nostaljik anlar yaşatmak isteyenler için ise geleneksel kutu ambalajlarında sunulan mevlit şekerleri iyi bir alternatif olacaktır.

Ay dolumları için en çok tercih edilen hediye ise fotoğraf çerçeveleridir. Çünkü anneler her ay sonunda bebeğinin mutlaka özel bir fotoğrafını çekecektir. Bu fotoğrafların sergileneceği şık ve sevimli çerçevelere her zaman ihtiyaç vardır.

Bebeklerin kıyafetlerine kimi zaman bir papyon ya da kurdele gibi takılarak kullanılan stickerlar da yine bugünler için iyi bir alternatiftir. Üzerinde şirin sayı tasarımları olan bu sticker setlerinde her ay için farklı bir model bulunur. Bu setler sayesinde ay dolum fotoğraflarında bir bütünlük olmasına katkı sağlanır.

Aile Ekonomisine Destek Olmak İsteyenler İçin!

Bebek bezleri ailelerin bütçesinde en çok yer kaplayan harcamalardan biridir. Onların ekonomisine katkı sağlamak isteyenler için hazırlanmış “Bebek Bezi Pastaları” hem cebe hem göze hitap edecektir.

Klasik Çiçek Aranjmanlarından Sıkılanlara!

Yapay güllerden oluşturulan sevimli hayvan motifleri yıllara dayanacak bir hediye olmaya aday. Güllerden oluşmuş sevimli bir tavşan sayesinde hem bebeği hem de anneyi mutlu etmek mümkün. Üstelik şeffaf sunum kutusuyla bebek odasına oldukça farklı bir renk katacaktır.

Hiç Eskimeyen Bir Gelenek: Künye!

Künye hediye etmek kültürümüzde önemli bir yer tutar. Klasik künye tasarımlarının yanı sıra farklılık yaratmak isteyenler için özellikle son yıllarda öne çıkan kehribar kolye ve bileklik seçenekleri de bulunuyor.

Bebek Odası Süs Deryası!

Bebek odalarını masalsı bir dünyaya çeviren cibinlik modelleri, isme özel hazırlanmış oda ve kapı süsleri, rengarenk takı yastıkları, sakinleştirici melodileriyle bebeklerin en iyi uyku arkadaşı olan müzik kutuları, taş tozundan yapılmış ve tek tek elde boyanmış hayvan küpleri, fotoğraf çerçeveleri ve daha nice aksesuar... Bütün bunlar bir bebek odasının olmazsa olmaz parçalarıdır.

Çağa Ayak Uyduran Hediyeler!

"3 Boyutlu El ve Ayak İzi Heykelleri" Bebeklerin el ve ayak ölçülerini kolaylıkla alma imkanı sunan kalıplar sayesinde elde edilecek minik heykeller bir çerçeve ya da fanus içinde yıllarca saklanabilir. Kullanılacak olan kalıp malzemelerini FDA onaylıdır ve bebeklerin sağlığına zarar vermez.

"Astrolojik Doğum Haritası" da çağa ayak uyduran hediyelerin arasındadır. Profesyonel astrologlar tarafından hazırlanan bu haritalar da yine bir çerçeve içinde yıllarca saklanabilir. Doğum haritaları bebeğin yetenekleri, ilgi alanları ve ailesiyle ilişkisine kadar birçok yorum barındırır.

Profesyonel diyetisyenler tarafından hazırlanan "Beslenme Kartları" her annenin kılavuzu olmaya adaydır. Bu kart setleri 6.aydan itibaren bebeğin beslenme ihtiyacını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır. Bebeklerin katı gıdaya alışmasına yardımcı olacak onlarca tarif içerir.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bebek Hediyelik Aksesuarlar

2.062 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Cemrek Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  2. Kalbim Şekerleme Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  3. Beyaz Düşler Sokağı Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  4. Elite Time Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  5. Hulmorya Tasarım Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  6. Elite Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  7. Miray Süs Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  8. Küçük İzler Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  9. Partipan Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  10. Grafilli Design Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  11. Buki'nin Atölyesi Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  12. Süsle Bebek Parti Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  13. Süslü Sanat Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  14. Toptansüs Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  15. Brode Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  16. can Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  17. Asu Baby&Kids Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  18. Renkli Hayallerim Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  19. Tiem Consept Bebek Hediyelik Aksesuarlar
  20. Beysüs Bebek Hediyelik Aksesuarlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/305641/60006492
Başa dön