Bebek Hediyelik

Yeni bir bebek haberi tüm ailenin ve sizi sevenlerin mutluluk kaynağı olur. Haberi aldıkları andan itibaren herkes bebek için hediye arayışı içerisine girer. Yenidoğan bebeğin ihtiyaçları zıbından beze kadar farklı ürünlerden oluşur. Hediyelik bebek ürünleri, kapı süsünden diş saklama kutusuna kadar geniş bir yelpazede sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bebeğiniz ihtiyaçları için liste yaparak alışverişlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Liste sayesinde hediyelik bebek ürünleri almak isteyen eş dosta da seçme şansı sunabilirsiniz. Bu sayede hem ihtiyaçlarınız karşılanır hem de hediyelik ürün almak isteyenler uygun tercihler yapar. Anne adayları bebek haberini alır almaz, bebeğin odası için kapı süsü araştırmalarına başlar. Bebeğin doğacağı gün ziyaretçilere ikram etmek için hediyelik çikolata, magnet ve temalı açacak seçeneklerinden birini satın alabilirsiniz. Ayrıca hastane odası ve eve ziyarete gelenler için takı yastığı da güzel bir hediye alternatifidir. Bebeğinizin adının yazılı olduğu farklı boyutlarda ve şekillerde üretilen yastıklardan birini seçebilirsiniz. Yastıkların üretildiği malzemeler bebeğinizin yatağında güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu sayede bebeğinizin yanında rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Bir diğer hediye seçeneği de yenidoğan bebek el ve ayak izi kiti olmaktadır. Bu hazır kit sayesinde bebeğinizin el ve ayağının izini çıkarmak ve hatıra olarak saklamak mümkün olur. El ve ayak izi almak için üretilen kit içeriğinde toksik olmayan mürekkep bulunmaktadır.  Bu sayede yenidoğan bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden uygulama yapmanız mümkün olur.

Hediyelik Bebek Ürünleri Alternatifleri

Anne adaylarının veya yakınlarının en önem verdiği konu bebeğin sağlıklı olarak dünyaya gelmesidir. Bebek dünyaya geldikten sonra yapılacak olan şeyler en ince ayrıntısına kadar planlanır. Hediyelik ürünler arasında fotoğraf - anı kitabı önemli bir yere sahiptir. Kendi çektiğiniz fotoğrafları veya özel olarak yapılan fotoğraf çekiminden sonra aldığınız fotoğrafları özenle anı kitabınıza yerleştirebilirsiniz.Hayatınız boyunca en değerli anılarınız içinde yer alacak olan bu kitabı titizlikle saklayabilirsiniz. Bebeğinizin fotoğraflarının olduğu bir albümü de aile büyüklerine hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca anı küpleri de bebeğinizin hangi ayda olduğunu gösteren sevimli şekillerdir. Bebeğinizin odasında anı küplerine uygun bir yer hazırlayabilirsiniz. Anı küpleriyle beraber her ay büyüyen bebeğinizin fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Hediyelik Bebek Ürünleri Arasında İlk Sırada Gelen Kapı Süsleri

Bebeğin önce hastanede sonra da evde kendi odasında kullanabileceğiniz kapı süsleri farklı seçeneklerde üretilir. Zevkinize göre bu seçenekler arasından bir tercih yapabilirsiniz. Keten kumaştan üretilen kapı süsleri bebeğinizin ismi işlenerek nakışla süslenir. Ayıcık, ponpon, kurdela, tüy, başak ve çiçek dekorlu olabilir. Ahşap kasnakta yapılan kapı süsleri kumaş ve kurdele işi çiçeklerle, dekoratif yumuşak figürlerle, bulut, gökkuşağı ve güneş gibi şekillerde üretilir. Ayrıca ahşap MDF malzemeden üretilen kapı süsleri de beğenilmektedir. Kapı süslerinin üzeri altın ve gümüş renkli pleksi malzeme ile süslenmektedir.

Kız ve erkek bebekler için ayrı renklerde bir ürün tercih edebilirsiniz. Lazer kesim özel figürlü ve tasarımlı kapı süsü seçenekleri de beğeninize sunulur. Strafor üzeri kumaş, ponpon veya kurdela ile süslenerek farklı desenler ve şekiller de hazırlanmaktadır. Özel ışıklı olarak hazırlanan kapı süsleri, istediğiniz desen ve figürlerle bebeğinizin ismi yazılarak tasarlanabilir. Işığıyla gece lambası gibi de kullanılabilir. Makrome ipinden bebeğinizin adının işlendiği ve püsküllerle donatılmış kapı süsleri de doğal ve hoş bir hava verir. Hasır iple yuvarlak şekil verilerek oyuncaklarla süslenen kapı süsleri de bebeğinizin kapısında asılabilir. Beğenize uyan bir seçenek mutlaka bulabilirsiniz.

Hediyelik Bebek Ürünleri: Bebek Çikolatası

Yenidoğan bebeğinizin cinsiyeti belli olduğunda ve doğum günü yaklaştığında bebek çikolatanızı sipariş verebilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz için ilk hediye hazırlanmış olur. İsterseniz sadece adı ve soyadını isterseniz doğum tarihini de yazdırabilirsiniz. Kız ve erkek bebek için farklı renk ve tasarımlar arasından birini seçmek zor olsa da bebeğiniz için en uygununu bulabilirsiniz. Özel kutulu ve desenli bebek çikolataları çok sevimli ve lezzetlidir. Yuvarlak, kare, dikdörtgen ve birçok farklı tasarımda bebek çikolata kutuları üretilir. Zevkinize ve damak tadınıza uyan bir çeşit seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin doğum zamanı telaş içinde acele bir karar vermenize gerek kalmaz.

Anıları Saklamanın En Güzel Yolu: Bebek Anı Defteri

Hediyelik bebek ürünleri arasında anıları saklamak için en çok tercih edilen ürünler arasında anı defterleri gelir. Defteri aldığınızda bebeğinize olan duygularınızı ve özleminizi ilk sayfaya siz yazarsınız. Sonra anı defteri bebeğinizi hastanede görmeye gelen sevdiklerinizin duyguları ile dolmaya başlar. Fotoğraf çektikçe anı defterinize ekleyerek yazmaya devam edebilirsiniz. Anı defterleri ahşap kapaklı farklı tasarımlar, pembe veya mavi renkli, desenli karton kapaklı veya kendin tasarla konseptli ürünlerden oluşur. Bu sayede bebek hediyesi olarak güzel bir alternatif oluşturabilirsiniz.

Hediyelik Bebek Setleri

Hediyelik bebek setleri kendi bebeğiniz veya bir yakınınızın bebeği için hediye olarak alabileceğiniz özelliktedir. Set içinde yer alan ürünler arasında; çorap, zıbın, body, oyuncak, müslin, diş kaşıyıcı, emzik askısı, ahşap bebek tarağı sayılabilir. Ayrıca bebek kutusu olarak tasarlanan ürünlerin içeriğinde; bebek battaniyesi, tulum takımı, şapka, patik, akçaağaç diş kaşıyıcı da bulunur. Bazı bebek setleri; bebek şampuanı, pişik kremi ve bebe yağı gibi bakım ürünlerinden oluşmaktadır. Oyuncak ve aksesuarların olduğu hediyelik bebek setleri de farklı seçeneklerde beğeninize sunulur. Organik ve bebeğinizin cildine göre üretilmiş malzemelerden oluşan hediyelik setler arasından birini seçerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Temalı Bebek Aylık Kartları

Ayıcık, dinozor, tropik, hayvan temalı ve mesajlı aylık bebek kartlarını yenidoğan bebeklere hediye olarak götürebilirsiniz. Süslü ve desenli temalı olan kartlarda her bir ay için farklı desenler ve mesajlar bulunur. Bebeğin odasında veya fotoğraf çekilirken yanında koyarak sevimli bir görüntü elde edebilirsiniz. Her ay büyüyen bebeğinizin gelişimini temalı bebek aylık kartları ile takip edip sonunda bir yıllık gelişime tanık olursunuz. Hediyelik olarak tercih edilen kartlar bebek gelişimini takip için de güzel bir alternatiftir. Sonunda bir albümde veya çerçevede toplayarak hepsini bir arada kullanabilirsiniz. Hediye alternatifi olarak sevdiklerinize sunabileceğiniz güzel düşünülmüş bir üründür.

Hediyelik Bebek Ürünleri: El ve Ayak İzi Çerçeve

Bebekler ilk doğduklarında veya birkaç ay içinde kullanılabilen el ve ayak izi çerçevesi hediyelik ürün olarak güzel bir alternatiftir. Minik bebeğinizin el ve ayağının hayat boyu hatıra olarak saklanmasını sağlayan özel bir tasarımdır. Kit halinde üretilen bu hediye setini alan kişiler kendi zevklerine göre içeriğini düzenleyebilir. Bu sayede hediye verdiğiniz kişinin de katkısıyla çerçeve tamamlanır. İçerisinde bulunan statik hamur bebeğin el ve ayak izini almak için sağlıklı bir üründür. Kit içinde yer alanlar arasında; MDF büyük boy çerçeve, vesikalık mini boy polyester çerçeve, büyük ve küçük ponponlar, 3D süslü figürler, LED ışık, bebeğin ismini yazmak için harf, doğum günü için sayı, saçı için cam tüp ve boyamak için uygun özellikte boya sayılabilir.

En Güzel Heykel: Bebek El Ayak İzi Kalıbı

Hediyelik bebek ürünleri arasında bir diğer güzel alternatif de bebek el ve ayak izi kalıbıdır. Yenidoğan bebeklerde güvenle kullanılabilecek hipoalerjenik ve sağlığa dost malzemeden üretilmiştir. El ve ayak izini çıkarmak için sadece bir dakika yeterlidir. İstediğiniz renkte bebeğinizin minik el ve ayak izi heykelini yapabilirsiniz. Ürün içeriğinde gereken bütün malzemeler bulunur. Ayrıca almanıza gerek kalmaz. Evde kendi bebeğiniz için veya sevdiklerinizin bebekleri için çok değerli bir hediye alternatifi olarak beğeninize sunulur. Hazırladığınız heykeli isterseniz çerçeve içinde isterseniz kendi dilediğiniz şekilde sergileyebilirsiniz.

Özel Tasarım Süt Dişi Saklama Kutusu

Bebeğinize ait olan her şeyi her zaman saklamak isteyebilirsiniz. Ona ait ve onun dokunduğu her türlü eşya sizin için çok kıymetli olur. Bebeğinizin ilk dişleri çıktığında çok mutlu olursunuz. Biraz daha büyümeye başladığında ise süt dişlerinin yerini kalıcı dişler alır. Sizin için hep  minik kalacak olan en değerlinize ait dişleri de saklamak isteyebilirsiniz. Bu amaçla üretilmiş olan süt dişi saklama kutusu ile uzun yıllar boyunca bebeğinizin ilk dişlerini saklama şansınız olur. Ahşap ve bölmeli olarak tasarımı yapılan kutuda, kolay açılmasını engelleyen menteşe sistemi bulunur. Ayrıca bebeğinizin göbek bağı ve hatıra saçı için de özel bir bölüme sahiptir. Bu sayede bebeğinize ait hatıra özellikli parçaların bir arada kalmasını sağlarsınız. Yeni bebeği olacak kişilere verilebilecek en anlamlı hediyeler arasında süt dişi saklama kutusu sayılabilir.

Doğal Bir Ağrı Kesici Kehribar Bebek Kolyesi

Hediye bebek ürünleri birçok farklı seçenekten oluşur. Son yıllarda annelerin en çok tercih ettiği bebek ürünü kehribar taşından yapılan özel bebek kolyesi ve bilekliğidir. Özel olarak üretilen bu kolye doğal bir ağrı kesici olması için kullanılmaktadır. Kehribar yüzyıllardır ağrı kesici ve şifa dağıtan yönüyle bilinmektedir. Birçok kişinin kullandığı bir taştır. Bebeklerin diş çıkarma döneminde oluşan ağrılarını önlediği ve bu amaçla kullanıldığı bilinir. Bebeğinizin boynunda veya bileğinde tercihinize göre kullanılabilen bir üründür. Kehribar taşının içinde bulunan süksinat, asidin bebeğin vücut ısısıyla beraber salınım yapar. Bu sayede diş çıkarma döneminde olan çocuklardaki ağrının geçmesine faydası olur. Doğal bir taş olması sebebiyle güvenli olarak kullanılabilir ve herhangi bir yan etkisi olmaz. Sevdiklerinize hediye ederek zor günleri kolay atlatmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Hediyelik Bebek Ürünleri: Mevlüt Seti

Bebekler doğduktan sonra onlar için mevlüt yapılır. Mevlüte gelenlere ikram etmek için atlıkarınca, külah, hediye kutusu gibi farklı çeşitlerde hediye şekeri ve lokum ikramlıkları hazırlanabilir. Ayrıca kız veya erkek bebeğe özel olarak hazırlanan çantalı, tesbihli Yasin Mevlüt Seti de güzel bir hediye seçeneği olur. Bebeğin adına düzenlenen isim etiketi ile Yasin ve çantada özelleştirilebilir. Hediyeniz için yazılabilecek yazı alternatifleri belirtilmiştir. Ama dilerseniz sizin istediğiniz yazının da yazılması mümkün olur.

Hediyelik Bebek Ürünleri

Hediyelik bebek ürünleri her bütçeye ve her zevke göre birçok çeşitte sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu seçenekler arasından bebeğinize veya sevdiklerinize hediye tercihi yapabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak için bebek cinsiyetine göre filtreleyerek arayabilirsiniz. Ya da istediğiniz ürünlere göre sıralama yapıp detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bu sayede en doğru ve en uygun hediyeyi bulmanız kolaylaşır. Sevdiklerinize onları düşündüğünüzü göstermek ve onların beğenecekleri ürünleri hediye olarak vermek önemlidir. Seçtiğiniz ürün en kısa sürede ihtiyacınızı karşılamak üzere sizlere sunulur. Bebek heyecanı yaşayan sevdiklerinizi hediyenizle mutlu edebilirsiniz. Hediyelik bebek ürünlerine ulaşmak ve istediğiniz konsepti yaratmak için binlerce seçenek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Duvar KağıtlarıProjeksiyon CihazıYazıcıKulaklıkMasaüstü BilgisayarLaptop ÇantaBluetooth HoparlörAkıllı BileklikModemOyun Bilgisayarı3D YazıcıOyuncu KoltuğuAnakartMonitörEkran KartıMouseKlavyeUydu AlıcısıBuzdolabıHesap MakinesiYabancı DizilerCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınElektrikli BisikletKramponPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatHaritaPusulaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası TakımlarıBisikletGalatasaray FormalarıKurutma Makinesi22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörÇalışma MasasıAyakkabıAltın BileklikZeytinyağıPazar ArabasıErkek Spor AyakkabıTesettür ElbiselerKamp SandalyesiTesettür AbiyeAltın KolyeTam AltınBanyo DolaplarıTost MakinesiProtein TozuDireksiyon SetiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıMotosikletFutbol TopuMutfak DolabıDerin DondurucuMotosikletDuşakabinAvizeMutfak MasasıKitaplıkAyakkabılıkKomedi FilmleriUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeDuşakabinBasketbol AyakkabılarıBasketbol AyakkabısıSandalyeSırt ÇantalarıBlenderTesettür GiyimDuvar SaatleriNargileHalıSandalyeTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeLambaderBeşiktaş FormasıYabancı FilmKedi MamasıBalıkDikey SüpürgeMikrodalga FırınPufMasaj AletiJartiyerÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeracePastaWaffle MakinesiTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriŞifonyerMouse PadZigon SehpaOrta SehpaKoşu BandıGenç OdasıKadın Spor AyakkabıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriGelinlikStor PerdelerSu SebiliPatenYatakAltın BilezikHalı Saha AyakkabısıTesettür TakımBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuÇocuk BisikletiErkek TişörtDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerErkek Kol SaatiYemek MasasıDüdüklü TencereMama SandalyesiBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıOyuncak ArabaPortmantoÇaydanlıkÇakmakMikrofonFiltre KahveOyuncu KulaklıklarıErkek GömlekUyku TulumuMasa LambasıPançoAküPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek TakımlarıKolyeİngilizce SözlükOyuncak BebekGümüş KolyeElektro GitarŞarjlı SüpürgeKedi KumuAspiratörÇok Amaçlı DolapDuş BaşlığıTermosifonAltın YüzükFormaBilezikDikiş MakinesiMayoAlyansKulak Üstü KulaklıkKahvaltı TakımlarıAna KucağıÜtüYapay ÇiçekDambıl SetiDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtErkek CeketAteş ÖlçerTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressScooter MotorOcakAnahtarlıkYağmurlukAynaErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKomodinKemerPerdeGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıKıyma MakinesiAtv MotorÇocuk FilmleriBuharlı TemizleyiciKompresörTeleskopŞişme YatakOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıMutfak RobotuATV MotorTV SehpasıIslak MendilTakım ÇantaGümüş BileklikKiler DolabıTereyağPlakalıkTrambolinTakım ÇantalarıPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeTesettür MayoOfis MobilyalarıKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeŞofbenKemanYeşilçam FilmleriBankPeluş OyuncakKapıKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıArmut KoltukEl FeneriErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hediyelik Bebek Ürünleri

8460 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Bebek Hediyelik
Bebek Hediyelik
Hediye Sepeti
Hediye Sepeti
Resimlik, Anı Defteri
Resimlik, Anı Defteri
Mevlüt ve Sünnet Hediyelikleri
Mevlüt ve Sünnet Hediyelikleri
Bebek Hediyelik Aksesuarlar
Bebek Hediyelik Aksesuarlar
İsme Özel Hediyelik
İsme Özel Hediyelik
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 8460 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?