Hayata gözlerini yeni açmış bebekler için kapı süsünden, sepete, maşallahtan, nazarlığa onlarca farklı hediyeler alabilirsiniz. Bebek hediyesi olarak; bebeğin anne ve babası için de bu özel günü hatırlatacak bir hediye seçebilirsiniz.

Nazarlık ve künye gibi hediye alternatifleri bebek hediyeliği olarak en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Daha farklı bir hediye arayışındaysanız; yeni anne-baba için kolyeden küpeye, yüzükten bileklik ve kol düğmesine kadar uzanan farklı tasarımlara sahip modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel olarak da hazırlanabilen el yapımı kapı süsleri, bebek şekeri sepetleri, isim çelenkleri gibi ürünler de bebek hediyeliği için uygun bir seçim olabilir.

Bebek Hediyelik Fiyatları

Gümüş üzeri altın kaplama olan nazar iğneleri ve bebek künyeleri, uygun fiyatlara sahiptir. Kapı süsü, çelenk ve bebek şekeri sepetlerinin fiyatları ise ürünün hazırlandığı malzemeye göre değişkenlik göstermektedir.

Bebeğin anne-babasına özel bir hediye seçmek istiyorsanız; isme ya da parmak izine özel hazırlanan tasarım ürünleri incelebilirsiniz. Taşıdığı isim ya da izlerle hediyenizi daha da değerli kılacak tasarıma sahip olan yüzük, alyans, kolye, bileklik, küpe gibi gümüş ve altın kaplama aksesuarları da yeni bebek için hediyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Yeni doğan bebeklere özel her bütçeye uygun hediye seçenekleri arasında bir karar veremiyorsanız, her bebek için uygun olabilecek ‘Maşallah’lı nazarlık ya da nazarlıklı bileklik modelleri sizin için uygun bir seçim olabilir. Gümüş üzerine altın kaplama olarak hazırlanan nazarlıklar; bebeğin cinsiyetine göre, kimyasal içermeyen, quartz bazlı mine maddesi ile pembe ya da maviye boyanmıştır. Ayrıca taraftar renklerini taşıyan nazarlıklar da yine sağlığa zararlı olmayan mine ile boyanmıştır. Nazar iğneleri, emniyetli kilit sistemine sahiptir ve bu yüzden bebeğin örtüsüne, giysisine güvenle takılabilir.

Bebek Hediyelik Seçenekleri

Bebek hediyesi olarak; önce bebeğin hastanedeki odasının kapısının önüne, ardından yeni doğan bebeğin bulunduğu bebek odasının ya da evin kapısının önüne asılabilecek kapı süslerini tercih edebilirsiniz. Kapı süsü çeşitleri arasında; keçe, tül, dantel gibi bebeğin sağlığına zarar vermeyecek malzemeler kullanılarak hazırlanan modelleri de bulabilirsiniz. Bebek şekeri sepetleri, önce hastane odasında ve evde bebeğin doğumunu kutlamak adına dağıtılan ilk şekerlerin servis edilmesi sırasında kullanılır. Ardından bebeğin odasında, dekoratif ve hep bebeğin doğduğu günün anısı olarak kalacak bir aksesuar olarak kullanılabilir. Hasır ya da ahşap malzeme kullanılarak hazırlanan çeşitleri bulunan bebek şekeri sepetlerinin üzerine bebeğin ismini ve doğum tarihini yazdırabilir ve böylece hediyenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Nazar iğneleri, geçmişten günümüze, hem kız hem de erkek bebek için en çok tercih edilen bebek hediyelikleri arasında yer alır. Mavi ya da pembe detaylı olan çeşitlerinin yanı sıra üzerinde futbol topu, uğur böceği gibi detaylar taşıyan nazar iğnesi modelleri hem farklı, hem de eğlenceli bir hediye alternatifi olabilir.

Geleneksel bir hediye yerine orijinal bir hediye arayışındaysanız tasarım aksesuarlar arasında bir seçim yapabilirsiniz. Bebeğin ayak izi ya da parmak izi ile tasarlanabilecek yüzük, alyans, kolye, küpe ve bileklikler ise unutulmaz bir anı olarak bir ömür saklanabilir. Ayrıca yeni doğan bebeğin ilk fotoğrafının yer alabileceği, bir resim çerçevesi, bebeğe takılacak altınlar için altın yastığı, bebek şekeri gibi bebeğe özel ikramların servis edilebileceği ahşap tepsiler, bebek odasında kullanılabilecek ahşap kutular, bebek çorapları kullanılarak hazırlanan bebek buketleri ile altın yastığı, kapı süsü ve bebek sepetinin bir arada bulunduğu setleri bebek hediyeliği olarak tercih edebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hediyelik Bebek Ürünleri

Hediye Sepeti
Resimlik, Anı Defteri
Mevlüt ve Sünnet Hediyelikleri
Bebek Hediyelik Aksesuarlar
İsme Özel Hediyelik
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 5859 ürün
DSACategoryId/2147483639/305641