Resimlik, Anı Defteri

Bebek resim çerçeveleri ve anı defterleri; yeni dünyaya gelecek olan bebeğiniz için yapacağınız hazırlıkların önemli bir parçasını oluşturur. Hayatınızın merkezine oturacak olan kıymetliniz hızla büyüyeceğinden, doğduğu günden itibaren onun her dakikasını anılara kaydetmek için fotoğraflayacaksınız. İlk "anne" deyişini, ilk gülüşünü bir yerlere not edip, yıllar geçtikçe anılara dalacaksınız. İşte bu noktada çeşitli markaların tasarladıkları resim çerçeveleri ve anı defterleri yardımınıza koşacak. Bunların yanı sıra kilden oluşan ve bebeğinizin el ve ayaklarının şeklini alan heykeller de popüler ürünler arasında. Çeşitli renk, ebat ve tasarımlarda fotoğraf çerçeveleri, albümler, kil setleri ve anı defterleri ile hayatınız daha anlamlı bir hal alacak.

Evinize Masum Dokunuş: Bebek Çerçeveleri

Farklı resim çerçeveleri sayesinde evinizin duvarlarını, size dünyanın sekizinci harikası olarak görünen bebeğinize ayırmak keyifli olmaz mı? Bunu öngören markalar çok sayıda farklı renk ve modeli size sunar. Bebeğinizin en sevdiğiniz fotoğraflarının yer aldığı büyük ebatlı çerçeveleri koridor ve salon gibi çok kullandığınız yaşam alanlarınızın duvarlarına asabilirsiniz. Tabii bu arada hangi fotoğrafın en güzel olduğunu seçmeniz kolay değil. Zira miniklerin her kareleri birbirinden şirin. Buna da düşünen markaların koleksiyonlarında birçok fotoğrafı aynı ayna yerleştirebileceğiniz çok sayıda tasarım mevcut. Bebekler için tercih edilen resim çerçevesi seçenekleri arasında, aydan aya farklı bir karesini yerleştirebileceğiniz 12 fotoğraf bölmesinden oluşan modeller var. Böylelikle bebeğinizin doğduğu andan bir yaşına gelene kadar aylık değişimlerini izleyebilirsiniz. Bebek fotoğraf çerçeveleri arasında renkli modeller de yer alır. Genellikle kızlar için pembe, erkekler için mavi rengin kullanıldığı bu modeller bebeklerin odaları için tercih edilebilir. Gümüş rengi çerçeveler, tahta modeller ve daha birçok farklı alternatif seçenek olarak markaların koleksiyonlarında yer alır. 

Zamanda Yolculuk İçin Anı Defterleri 

Her ne kadar dijital çağda yaşasanız ve tüm fotoğrafları bilgisayar ortamına kaydediyor olsanız da günün birinde koltuğa uzanıp, elinize bir fincan kahve alıp anılarda yolculuk yapmak isteyebilirsiniz. Ya da şu anda kucağınızda uyuyan bebeğiniz gün gelip evden giderken, ona şık bir albüm içinde anılarını hediye etmek harika bir fikir olabilir. "Şu an bunun için erken" diye düşünebilirsiniz ama zaman hızlı! Anı defterleri konusunda yaratıcılıkta sınır tanımayan firmaların ürünleri arasında, fotoğrafların altına duygularınızı yazabileceğiniz, bebeğinizin ilk kelimelerini, ilk dişinin çıkışını, ilk emekleme sürecini tarihleriyle not edebileceğiniz seçenekler var. Son yıllarda yenidoğan trendleri arasında revaçta bir diğer ürün de killerden oluşan el ve ayak izi heykeli kalıp setleri! Bu setlerde yer alan malzemeler sayesinde bebeğinizin sevimli el ve ayaklarını birkaç basit adımla heykel şeklinde bir biblo haline gelerek anılara kaydedebilirsiniz. İster sehpanıza dekoratif biblo olarak koyabileceğiniz bu ürünleri isterseniz çerçeveleterek duvarınıza da asabilirsiniz. Bu ürünlerin beyaz, altın ve gümüş renkli seçenekleri var. Burada unutmamanız gereken önemli bir nokta, bu heykellerden anneanne ve babaannelere de hediye etmek! Hızla büyüyen bebeğiniz her halinin heykelciğini yapmak ve bunlardan koleksiyon oluşturmak da seçenekleriniz arasında.

Hediye Olarak Mükemmel Seçenekler

Resim çerçeveleri, fotoğraf albümleri, anı defterleri ve kilden heykel yapımı setleri bebek bekleyen tanıdıklarınıza, yeni anne-baba olan sevdiklerinize, bebeği olan iş arkadaşlarınıza verebileceğiniz mükemmel armağanlar arasında yer alır. Yeni bebek sahibi olmuş kişilerin birçok çerçeveye, albüme, defter ve kil setine ihtiyaçları olacaktır. Ürünlerin fiyatları da boyutlarına, markalarına tasarımlarına ve diğer özelliklerine göre değişkendir. Hepsiburada.com aracılığıyla oldukça neşeli ve incelemesi bile zevkli bu ürünlere göz atabilir, beğendikleriniz için sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Resim Çerçeveleri ve Anı Defterleri

472 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler