İsme Özel Hediyelik

İsme özel bebek hediyelikleri son yıllarda oldukça popüler sayılan ürünler arasında yer alıyor. İsme özel hediyelikler kapı süsü, tekstil ürünü, çerçeve, özel kutu, lavanta kesesi ve benzeri seçeneklerden oluşuyor. Bebek bekleyen, bebek haberi alan, yeni doğum yapmış annelerin ve ailelerinin ilgi gösterdikleri bu tasarımlar markaların ürün seçkilerinden çok sayıda çeşitle size sunuluyor. İsme özel bebek hediyelikleri neşeli ve şık dizaynlarla tasarlanmış yaratıcı alternatiflerle dolu.

Kapı Süsleriyle Bebek Karşılaması

Bebek bekleyen ve doğumu yaklaşan ebeveynler bu dönemi heyecan içinde geçiriyor. Yavrularının doğumunu coşkuyla kutlamak isteyen aileler, minik misafirlerine mümkün olduğunca neşeli bir şekilde hoş geldin demek istiyor. İşte bu nedenle hastane odasının kapısını, evlerinin duvarlarını, bebek odalarını şık kapı süsleriyle süslüyor. Çok sayıda güvenilir marka tarafından tasarlanan bebek kapı süsleri ailelerin istediği şekilde sade, zarif, hareketli ya da çok renkli olabiliyor. Melek kanatları, bebek figürleri, kelebekler, balonlar, hayvancıklar, uğur böcekleri, çizgi film karakterleri ve daha birçok resim, baskı ve desen kapı süslemelerinde yer alıyor. Bu süsler doğacak bebeğin ismi yazılarak hazırlanıyor. Bazı kapı süslerinde sade bir tasarım ve bebeğin ismi ile hoş geldin yazısı bulunuyor. Süslemeler tercihinize bağlı olarak çeşitli materyallerle hazırlanıyor. 

Kapı süslemeleri hakkında bilmeniz gereken detaylar bulunuyor:

  • Ürünler kişiye özel hazırlanıyor.
  • Sağlığa zararlı ham madde ve boya kullanılmıyor.
  • Ebatlar değişken olmakla beraber, her yere uygun ürün hazırlanabiliyor.
  • Askılık ürünlerin arkasında yer alıyor ya da çift taraflı bantlarla her yere kolaylıkla asılıyor.
  • Ürünlerde ahşap, kırılmaz plastik, kalın keçe, renkli iplikler, tüller ve daha birçok aksesuar kullanılıyor. 

Çerçevelerde Bebeğinizin Fotoğrafları 

Kişiye özel hediyeliklerde çerçeveler önemli bir yer tutuyor. Bebeğinizin isminin yer aldığı çeşitli ebatlarda ve modellerde çerçeveler çok sayıda farklı materyal kullanılarak üretiliyor. Yeni bebek sahibi olmuş bir sevdiğinizi hediye olarak sunacağınız şık bir çerçeve onu mutlu edebiliyor. Hediye sunacağınız kişinin bebeğinin ismini çerçeveye yazdırmayı başarabilirseniz, karşınızdaki kişinin mutluluğu ikiye katlanıyor. Çerçeveler bebek ziyaretine ya da mevlite gelen konuklara da hediye olarak sunulabiliyor. İsme özel eşyalar, kupalar ve daha birçok ürün ile çocuğunuz büyüdüğünde ona bebekliğinden kalan hatıraları sunma şansınız oluyor. Bebek ayakkabıları da bebek sahibi olmuş çiftlere sunulan ya da onların kendileri için seçtikleri hediyeler arasında ön plana çıkıyor. Sevimli minik bebek ayakkabılarını ömür boyu saklayan birçok aile var. MDF çerçeveler, kumaşlar, keçeler, taşlar, taçlar ve daha birçok süsleme çerçevelerde kullanılıyor. Bebeğinizin ayak izinin yer aldığı modeller, bebek şeklinde tasarımlar, oval, kare, dikdörtgen seçenekler ve daha birçokları ilginizi çeken nüanslar içeriyor. 

Çerçeve seçerken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar mevcut:

  • Evinizde bebeğinizin fotoğraflarını koymak istediğiniz yerleri belirleyerek uygun ebatta çerçeveler temin etmeniz öneriliyor.
  • Bebek sahibi olan çiftlere çerçeve hediye etmek istediğinizde renk ve model seçimini bebeğin cinsiyetine göre yapmanız uygun oluyor.
  • Bebeğinizi görmeye hastaneye ya da evinize gelen kişilere hediye sunmak isterseniz çerçeveler herkes tarafından ihtiyaç duyulan ürünler olarak tercih ediliyor.
  • Çerçeve modellerini sade ya da çok hareketli tasarımlar arasından seçme şansınız oluyor.
  • Ağaçtan yapılan çerçeveler tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. 

İsme Özel Bebek Hediyelikleri 

Bebek hediyelik ürünlerin önemli bir kategorisini isme özel sabunlar, lavanta keseleri, kupalar, çerçeveler ve benzeri tekstil ürünleri oluşturuyor. Bu hediyeler hastane odasında ya da evinize gelen kişilere dağıtılabiliyor. Eğer siz yeni bebek sahibi olmuş bir eve hayırlı olsun tebriğine gitmeyi düşünüyorsanız bebek ayakkabıları, babetler, botlar minikleri memnun edecek özellikler barındırıyor. Tüm ürünlere ulaşarak kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İsme Özel Bebek Hediyelikleri

2210 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Bebek Hediyelik
Bebek Hediyelik
İsme Özel Hediyelik
İsme Özel Hediyelik
Çerçeve
Çerçeve
Kapı Süsü
Kapı Süsü
Kutu
Kutu
Tekstil
Tekstil
Renkli Hayallerim
LORA DAVET
Punch Passion
BK Kids
Bebeloya
Deniz Tasarım
Ana Kuzusu
Şatafat Organizasyon
BK
HD Different
Meşgalem
Süsle Bebek ve Parti
Organizasyon Pazarı
Solmaz
Atölye Selçukum
Brennan Wills
Duxiujiang - Hb
Kağan Süs
Atölye Müge
Işıklı Toplar Türkiye
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 2210 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?