Bebek Meyve Suyu

Bebekleri konusunda olabilecek tüm hassasiyeti sergileyen anneler, anne sütünden sonra yaygın olarak meyve suyu tercihinde bulunurlar. Bebeğinizin ek gıdalara geçme zamanı geldiğinde vitamin yönünden zengin ve besleyici değeri yüksek doğal meyve suları ile sağlıklı beslenmesine katkıda bulunabilirsiniz. Organik, sağlıklı, katkı maddesi içermeyen, sertifikalı, GDO kullanılmadığından emin olunan meyve suları minik bebeklerin sağlıklı ve doğru beslenmesi konusunda anne ve babalara büyük destekçi olacaktır.

Bebek Meyve Suyu

Bebek sağlığı konusunda hassasiyet gösteren uzman markaların organik tarım kullanılarak elde edilen meyvelerden ürettiği meyve suları hormonsuzdur. Üretiminde kullanılan meyvelerin yetiştirilmesinde suni gübre kullanılmadığı gibi ürünler katkı maddesi ve koruyucu da içermezler. Üretim safhasının her aşaması kontrol altında tutularak hijyenik ambalajında evlerinize ulaştırılan meyve suları, son kullanma tarihine kadar ilk günkü tazeliğini korur.

İçeriğinde kullanılan tüm meyveler en olgun zamanlarında toplanır. Bu sayede düşük asit ve yumuşak içime sahip ürünler bebeğin gün içindeki sıvı ihtiyacını karşılamaya katkıda bulunurken, içeriğinde yüksek miktarda bulunan vitaminler sayesinde sağlıklı gelişimine destek olur. Meyvelerin doğal aroması dışında tatlandırıcı içermeyen bebek meyve sularında koruyucu ve renklendirici kullanılmaz. Hassas içeriğe sahip meyve suları bebeklerin olduğu kadar yetişkinlerin de keyif alarak tüketeceği lezzete sahip olarak evlerinize ulaşır.

Bebekler için özel olarak üretilen meyve suları organik içerikli olduğundan üretiminde GDO içeren ürünlere yer verilmez. İlave şeker içermeyen meyve suları glütensiz çeşitleri ile de bebeğinize en sağlıklı formda ulaşır. Biberon kullanmaya alışkın bebeklere biberon yardımı ile günde bir ya da iki kez içirebileceğiniz meyve sularını henüz biberona başlamamış bebeklere kaşık veya suluk yardımı ile içirmeniz uygun olacaktır.

Minik yavrunuzun sıvı ihtiyacının yanı sıra vitamin ihtiyacını da karşılamaya yardımcı meyve sularını, anne sütü ve mama ile gerçekleştireceğiniz besin öğünlerin arasında takviye olarak tercih edebilirsiniz. Çocuğunuza içireceğiniz meyve suyunun meyve, şeker ve su karışımlı olmadığından emin olmak için güvenilir markaların ürünleri arasından seçimde bulunmanız hem içinizi ferah tutacak hem de bebeğinizin maksimum yararı sağlamasını güvence altına alacaktır.

Bebek Meyve Suyu Fiyatları

Bebeklerin günlük su ihtiyacı yetişkinlerin neredeyse üç katı kadardır. Bebeklerin daha kolay ve yeterli miktarda sıvı tüketmesinin yanı sıra mineral ve PH değerleri ile doğru özellikte su içmesini sağlamak için özel olarak üretilen bebek suları ve doğal içerikli meyve suları günlük sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı olacaktır.

Organik yöntemlerle üretilen meyve ve sebzeler, yüksek miktarlarda C vitamini, kalsiyum, demir, magnezyum ve antioksidan içerir. Organik meyvelerle hazırlanan ürünler bebeklerin hassas bünyelerini tarımsal ilaç kalıntıları ve kimyasalların yıpratıcı etkilerinden korur. Organik tarım yolu ile yetiştirilen ürünler, bebeklerin yeteri miktarda vitamin ve mineral almalarına katkı sağlar. Bu yolla elde edilerek bebeklerinize güvenle içirmeniz için sağlıklı ambalajında evlerinize ulaşan bebek meyve suları minik yavrunuzun gelişimine destek olurken bebek meyve suyu fiyatları bütçenize uygun koşullarda en sağlıklı ürünleri satın almanıza imkan verir.

Minik bebeklerin alerjik yapıları dikkate alınarak hazırlanan meyve sularında ağırlıklı olarak üzüm, armut, elma, nar, kayısı suları kullanılır. Ürünler sadece bebekler için değil, okul çağındaki çocuklarınız için de enerji dolu, bol vitaminli, lezzetli ve sağlıklı içecek sağlar. Öğün aralarında tercih edilmesi halinde bebeğinizin iştahını kesmeyecek ve doğru beslenmesine katkıda bulunacak olan meyve suları, sağlıklı nesiller yetiştirmede destekçiniz olacaktır. Bebeğinizin gelişim durumuna göre 4-6. aydan itibaren güven duyarak tercih edeceğiniz kaliteli markaların üretimi meyve suları ile bebeğinize ne içirdiğiniz konusunda içiniz rahat olacak.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Meyve Suyu Fiyatları

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 14 / 14 ürün
DSACategoryId/2147483639/60002072/80381000/60002082