Bebek Odası Takımı

Yaşam alanı, doğumdan itibaren her insan için oldukça büyük önem taşır. Bebeğiniz için konforlu bir yatak odası hazırlayarak onların keyifli bir büyüme süreci geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Aileler bebek odası takımı seçerken rahat, ergonomik, fonksiyonel ve görsel olarak çekici olan ürünleri tercih eder. Bebeklerin büyüyene kadar güvenli ve konforlu bir şekilde uyuyabilmeleri, eğlenceli vakit geçirebilmeleri için bebek odası takımları oldukça önemlidir. Beşik, alt açma masası, dolap ve komodinin bulunduğu takımlar çocuğunuzun gelişimine uygun olacak bir şekilde tasarlanır. Yumuşak bir yatağa sahip olan güvenlikli bir beşikle çocuğunuzu rahatça uyutabilirsiniz. Geniş kullanım alanı ve şık görünümü ile bebek odası takımının dolabında çocuğunuzun eşyalarını muhafaza edebilirsiniz. Alt açma masasının geniş kullanım alanıyla bebeğinizin altını zorlanmadan temizleyebilirsiniz. Tüm bu kullanım imkanları ile bebek odası takımları ihtiyaçlarınızı gidermek konusunda başarılı olabilir. Bebek odaları markaları rahatlığı ön planda tutan mobilyalar tasarlayarak hem ebeveynleri hem de bebekleri mutlu eder. Çocuk odası için yatak takımları oldukça sofistike bir çeşitliliğe sahiptir. Bu yatak odası takımları ile bebeğinizin rahat uyuması için ihtiyaç duyduğunuz ortamı oluşturabilirsiniz. Çok farklı model ve tasarımları ile bu takımlar konforlu bir uyku alanı yaratırken aynı zamanda dekorasyonun havasına uyarak şık bir bütünlük de oluşturur. Bebek odaları, onlar doğmadan önce özenle ve keyifle hazırlanan alanlardır. Anne ve babaları en çok heyecanlandıran konulardan biri olan bebek odasının hazırlanmasında kullanılan mobilyalar oldukça sevimli ve estetik detaylara sahip olabilir. Bebek odası takımı full takım çeşitleri genellikle dolap, yatak, şifonyer, komodin ve alt açma masası ürünlerinden meydana gelir. Çocuğunuzun doğumundan bir süre sonra kendi odasına alışması önemlidir. Kendi odasında uyuyarak özgüven kazanması sağlanabilir. Ebeveynler, kendi beğenilerine göre özelleştirebileceği birçok farklı bebek odası takımını bulabilir.

Şık Bebek Odası Takımı Modelleri

Bebek odası tüm ebeveynler ve çocuklar için özel bir anlam ifade ettiği için özenle tasarlanır. Bebek odası mobilyalarının bebek sağlığına uygun olan maddeler kullanılarak üretilmesi son derece önemlidir. Bebek sağlığına zarar vermeyen maddelerden yapılmış olması ve kullanım kolaylığı sağlaması üzerinde durulması gereken noktalardan bazılarıdır. Çocuğunuzun odasına bebek odası takımı almayı istiyorsanız, beğenilerinize en uygun renk, malzeme ve modeli seçerek rahat bir ortam oluşturabilirsiniz. Kız ve erkek bebek odası takımı modelleri bir çok ürünü bir arada sunar. Böylece her ihtiyaç için ayrı bir mobilya ürünü almak zorunda kalmazsınız. Takım halinde satılan bu ürünler hem ebeveynler hem de bebek için kullanışlı detaylara sahiptir. Yuvarlak köşeleri ile bebek odası takımlarında yer alan mobilyalar bebeklerin canını yakmadan kullanım imkanı verir. Geniş kapasiteli dolap türleri çocuklarınızın tüm eşyalarını muhafaza edebilir. Ortopedik yataklı beşikler çocuklarınızın gelişimine olumlu bir katkı sağlar. Beşiklerde yer alan özel koruyucu parmaklıklar çocukların güvenli vakit geçirmesine yardımcı olur. Alt açma masasının belinizi ağrıtmayan boyu ile rahat bir şekilde çocuğunuzun altını değiştirebilirsiniz. Her detayı ile bu tarz ürünler sizin beklentinize ve çocuğunuzun rahatlığına karşılık verir. Çocuğunuz büyüdüğü zaman da bu ürünleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle büyüyen bebek odası takımının benzersiz bir parçası olan büyüyen beşik modellerini ve oda takımlarını uzun süre kullanmaya devam edebilirsiniz. Çatılı bebek odası takımı ile şık ve dikkat çeken bir odaya sahip olabilirsiniz. Her beğeniye uygun olan model çeşitlerine sahip olan bu bebek odası takımlarıyla benzersiz yatak odaları tasarlayabilirsiniz. Hem sizin hem de bebeğinizin konforunu düşünen markaların özenle ürettiği bu takımları ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz.

Konfor Sunan Bebek Odası Takımı

Ebeveynlerin ve bebeklerin yaşam alanı olan bu odaların mobilyaları oldukça ergonomik özelliklerle yapılır. Takımların içerisinde yer alan beşikler kolay taşınabilirliği sayesinde hem ebeveyn odasında hem de çocuk odasında rahatlıkla kullanılabilir. Bebek odası takımları modellerinden beklenen temel özellikler pratik ve ergonomik olmalarıdır. Ebeveynlerin işini kolaylaştıran ve çocukların konforunu üst düzeye taşıyan birbirinden farklı oda takımları benzersiz bir deneyim yaşatır. Bebeklerin uyku ve dinlenme aktivitelerini gerçekleştirdiği bu oda takımlarının olmazsa olmazı yatak ve beşik çeşitleridir. Her gereksinime uyum sağlayan ergonomik çeşitler göz doldurmayı başarır. Çok fonksiyonlu ve uzun ömürlü ürünler ebeveynler tarafından büyük ilgi görür. Bebek odası takımlarının dikkat çeken görselliğinin yanı sıra çocuk için güvenli olması da önemlidir. Her mekana rahatlıkla uyum sağlayan bu modellerde salıncak ve sabit ayak özelliği bulunur. Ahşap bebek odası takımı ailelerin sıklıkla tercih ettiği ürün çeşitlerinden biridir. Kendine has renk tonuyla ilgi gören doğal ahşap malzeme, uzun ömürlü bir kullanımı kaçınılmaz kılar. Farklı renkte boyanmış çeşitleri ile öne çıkan MDF bebek odası takımı, tasarım çeşitliliği ile dikkat çekmeyi başarır. MDF’den yapılan modeller çocuk odasına sade ama etkileyici bir hava katar. Birbirinden farklı renk ve desen skalasına sahip olan mobilyalar her zevke hitap eder. Gri bebek odası takımı her renkle kombinlenebilen şık bir tasarımdır. Göz alıcı renk seçenekleri ile yatak odasına özgün bir görünüm katar. Beşik ve korkuluklardan oluşan takımlar, bebeklerinin güvenliğini sağlar. Çıkarılabilir trabzanlar, ilerleyen dönemlerde beşiğin yatak olarak kullanımına imkan tanır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen raflar, mini dolaplar ve çekmeceler, bebek eşyalarını düzenli ve güvenli tutmak için ideal bir seçim olur. Bu ürünler ile bebek odalarının düzenini sağlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Bebek Odası Takımı Çeşitleri

Bebeğiniz için kaliteli bebek odası takımlarını kullanarak konforlu ve huzur dolu bir alan yaratabilirsiniz. En güzel bebek odaları için şık ürünlerle oluşturulan takımlardan birini tercih ederek istediğiniz odayı tasarlayabilirsiniz. Bebek odası takımları pek çok avantaj sunar. Kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilen bu bebek odası takımları uzun süreli kullanım sağlamak için çok uygundur. Bebek sağlığına zarar vermeyen malzeme yapısından dolayı aileler güvenle bu ürünleri tercih edebilir. Yüksek kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak üretilen bu ürünlerde deformasyon veya olası bir problem durumları minimum bir düzeydedir. Bebek odası takımı modellerinin avantajlarından biri de ihtiyacınız olan tüm mobilyaları bir arada sunması olur. Üç kapılı gardıroptan genişletilebilir bir bebek karyolasına kadar her mobilyayı bu takımlarda bulabilirsiniz. Bebek odası takımları, çocuklarınızın ihtiyaç duyabileceği her parçayı içerir. Sessiz kapanma fonksiyonlu çekmece ve dolap kapakları sayesinde bebekleriniz uyurken dolaplarını düzenlemeniz kolaylaşabilir. Şık ve minimalist tasarımlarla oldukça kullanışlı bir oda yaratmak mümkünken, büyük tasarımlarla da kullanışlı bir çocuk odasına sahip olmak mümkün hale gelebilir. Bebek yatak odası için mobilya seçerken, çocuk büyüdüğünde oyun alanı olmasına dikkat edilerek seçim yapılması gerekir. Bu şekilde fonksiyonel kullanımı olan bebek odası mobilyaları alabilirsiniz. Tüm çeşitler, çocuğun büyüme dönemini en rahat şekilde geçirebilmesi için gerekli önlemler alınarak tasarlanır. Çocuk yatak odası takımlarının en çok dikkat edilmesi gereken detaylarından biri de mobilyaların köşelerinin ne keskin ne de sivri olmasıdır. Yuvarlatılmış kenarlar sayesinde bebeğinizin güvenliği için endişe duymanıza gerek kalmaz. Çünkü emeklemeye yeni başlayan bebekler, odalarında sivri ve keskin köşelere çarpmadan güvenle hareket edebilir. Daha kullanışlı ve dayanıklı ürünlere sahip olmak isteyen ebeveynler için kimi takımların beşik çeşitleri de yatak olarak kullanılabilir. Bu seçenekler sayesinde çocuğunuz büyüdüğünde beşik olarak kullandığı yatağa rahatlıkla sığabilir.

Bebek Odası Takımlarının Avantajları

Bebek odası takımlarının birçok avantajı bulunur. Farklı model ve işlevlere sahip yüzlerce takımı bu kategoride yer alan bebek odası takımı markaları içinde bulabilirsiniz. Markaların ürünlerinin sunduğu avantajlarla konforlu ve fonksiyonel odalar tasarlayabilirsiniz. Ürünlerin sunduğu avantajlar şu şekildedir;

  • Zevklerinize uygun bebek odası takımı satın alırken ilk olarak mobilyaların çocukların sağlığına zararlı olup olmadığı, mobilyaların fonksiyonel niteliklere sahip olup olmadığı kontrol edebilirsiniz.
  • Markaların bünyesinde birçok kullanışlı ve şık ürün bulunur. Çocuk odası için özenle üretilen mobilyalar son derece dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerle üretilir.
  • Yataklar sallanabilir ve sabitlenebilir özelliklerine sahiptir. Bebeğiniz daha hızlı ve keyifli uyusun diye sallama özelliğini kullanabilirsiniz. Bebeğiniz uyuduktan sonra ise sabitleme özelliği ile uyanma durumunda yataktan düşme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamadan güvenliklerini bu sabitleme özelliği ile sağlayabilirsiniz.
  • Bu ürünlerin etrafındaki korkulukların ortalama yüksekliği 45 cm'dir. Bu korkulukların varlığı hem bebeklerin yataktan düşmesini engeller hem de işiniz olduğu zaman aklınız kalmadan çocuklarınızı beşiğin içinde bırakmanıza imkan tanır.
  • Beşikler her odaya rahatlıkla sığabilecek ölçüleri ile oldukça modern bir tasarıma sahiptir. Genel olarak en uygun beşik ölçüsü 90x190 cm ölçülerindedir. Boyutları nedeniyle çocukların bu modelleri uzun süre kullanması fiziksel olarak mümkündür. Ayrıca sade tasarımı ile zamansız kalıcı bir ürün olarak evinizde yerini alabilir.
  • İkiz bebek odası takımı çeşitleri ikiz bebek bekleyen ebeveynlerin kurtarıcısıdır. İki yatak veya bebek karyolasından oluşan ikiz bebek odası takımları, şık tasarımları sayesinde göz doldurmayı başarır. İkiz bebek odası takımları rahat ve ferah bir yaşam alanı yapmanıza olanak sağlar.
  • Fonksiyonel bir kullanıma sahip olan bu mobilya takımı ile her zaman rahatça kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Bu mobilya takımları doğal malzemelerden üretilir. Doğal malzemeden üretilen mobilyalarıyla dikkat çeken bebek odası takımlarının geniş seçenekleri tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılayabilen bir içeriğe sahiptir.
Bebek Odası Takımları ile Renkli Alanlar

Tüm ebeveynler, çocukları için özel ve şık bir yatak odasına sahip olmak ister. Her ebeveynin beğenisi ve ihtiyacı ​​aynı olmayabilir. Her zevke hitap edebilecek bebek odası takımlarını bulmak zor değildir. Birbirinden renkli takımlarla odaları beğendiğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz. Bebeklerin rahat ve güvenli bir şekilde uyuyup oyun oynayabileceği bu takımlar farklı renklerde sunulur. Pembeden yeşile kadar her renge sahip mobilya takımları ile heyecan verici bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Bu takımlar farklı renklerde olmasının yanında işlevsel özellikleri ile de beğeni kazanmayı başarır. Dolapların geniş iç hacmi ve iki katlı askılık çeşitleri ile büyük bir muhafaza alanına sahip olabilirsiniz. Beşik çekmeceleri diğer ürünleri saklamak için ideal bir alan yaratır. Beşik altında bulunan çekmeceler bebeğinizin acil ihtiyaçlarını saklayabileceğiniz bir alan sağlar. Bebeğiniz büyüdükçe ihtiyaçlarınız d değişkenlik gösterebilir. Boyu uzayan ve fiziksel olarak gelişen bebeğiniz için beşikler yetersiz gelmeye başlayabilir. Büyüyen beşikler sayesinde fazladan bir yatak almak zorunda kalmazsınız. Tüm bu farklı ve işlevsel özellikleriyle bu takımlar ebeveynlerin isteklerine cevap verebilir. Ürünler yüksek kaliteli hammaddelerden üretildiği için kullanım sırasında aşınma ve soyulma gibi durumlar da yaşatmaz. Bebek odası takımları için E1 kalite belgesi, ürünlerin çevreye ve insana saygılı bir şekilde üretildiğini ifade eder. E1 belgesi sayesinde; markaların özenle ürettiği bebek odası takımlarını güvenle kullanabilirsiniz. Her zevke, bütçe düzeyine uygun modelleri bulabilirsiniz. Bebek odası takımı kampanyaları sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun rengarenk bebek odaları tasarlayabilirsiniz. En ucuz bebek odasına sahip olmak için farklı ürünlere göz atabilirsiniz. Bebek odası takımı tavsiyelerini okuyarak ürün detayları ile ilgili farklı bilgiler de edinebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bebek Odası Takımları

Her ebeveynin zevki farklıdır ve buna bağlı olarak çok farklı bebek odaları tasarlanır. Satın almayı düşündüğünüz bebek odalarının fiyatları da malzemesine, modeline ya da markasına göre değişiklik gösterebilir. Her model farklı fiyatlandıralacağı için geniş bir fiyat seviyesi bulunur. Bu noktada bütçenizi zorlamayan bir fiyatla mobilya satın almak istiyorsanız bazı kriterlerin üzerinde durmanızda fayda vardır. Bir yatak odası tasarlarken ve hangi eşyaları alacağınıza karar vermeniz önemlidir. Önemli olan, odayı daha verimli kullanmanız ise odanın boyutuna uygun eşyalar tercih edebilirsiniz. Pek çok çocuk yatak odası takımları piyasada genellikle sade tasarımlarla sunulur. Göz yormayan ve kullanım noktasında fonksiyonel olan bu bu bebek odası takımları ile özgün odalar yaratabilirsiniz. Farklı ve renkli mobilya çeşitleri sayesinde çocuklarınızın odalarına farklı bir ambiyans sağlayabilirsiniz. Uygun bir seviyede yer alan bebek oda takımı fiyatları ile beğenilerinize uygun modelleri kısa sürede bulabilirsiniz. Bebek odası takımı fiyatlarıyla bütçenizi aşmadan çocuğunuz için özel bir alan oluşturabilirsiniz. Uygun fiyatlarının yanı sıra bebek odası takımları oldukça kullanışlı modellere sahiptir. Ailelerin hayali olan sevimli çocuk odaları, oldukça zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ürünler yüksek kalitesi ile uzun yıllar kullanım sunar. Genel olarak şifonyer, gardrop ve beşikten oluşan üçlü takımlar hem malzeme noktasında hem de kullanım alanı noktasında oldukça fayda sağlayan ürünlerdir. Sade ve her renge uyumlu bir takım satın alarak yıllarca kullanabilirsiniz. Bunun dışında bebeğinizin uyumasını beklemek için ya da onu beslemeniz gerektiğinde kullanabileceğiniz emzirme koltuğu modellerine de göz atabilirsiniz. Bebek odası takımı nereden alınır sorusunun cevabı olan Hepsiburada’da bütçenize uygun birçok model bulabilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Bebek Odası Takımı Alırken Hangi Noktalara Önem Verilmelidir?

Bebek odası satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri, uykusuzluk gibi olumsuz durumları yaratabilecek özellikleri içermemesi olur. Takımlarda kullanılan malzemelerde bebeği rahatsız edebilecek bir niteliğe yer verilmemesinde fayda vardır. Bebeğin tamamen rahatlaması ve huzur içinde uykuya dalması için sakin ve açık tonlardaki renkleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca tercih edilen bebek odası ürünlerinin kaliteli malzemelerden yapılmış olmasına da dikkat edebilirsiniz.

Bebek Odası Takımının İçeriğinde Neler Vardır?

Çocuğun yatak odasında genel olarak yer alması gereken temel unsurlar beşik, yatak, gardırop, şifonyer, alt açma masası ve komodindir. Çok fazla şey kullanmak istemeyenler ise sadece bir beşik ve gardırop ile ihtiyaçlarını karşılayacak minimal alanı yaratabilir. Emzirme koltuğu, bebek için oyuncaklar, bebek odasına ekstra olarak getirilebilecek oyun karyolaları gibi birçok ürün mevcut olup, bu ürünler ebeveynlerin zevkine ve ihtiyaçlarına göre satın alınabilir.

Bebek Odası Takımı Ne Zaman Alınır?

Bebek odalarını gebeliğin 25. haftasından itibaren hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu şekilde düşünmek, araştırmak ve seçim yapmak için daha fazla zamanınız olur. Geniş bir zaman aralığında bakıp satın alınca kararınızdan daha emin olabilirsiniz. Bebek odasının gebeliğin en geç 37. haftasına kadar tamamen hazır olması önerilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Odası Takımı Fiyatları

610 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 610 ürün
DSACategoryId/2147483639/301127/23012961/60002093