Mama Tabağı & Mama Taşığı

Bebekler altıncı aydan itibaren süt dışında yiyeceklerin tadını almak, her gün yeni bir bilgiyi öğrenmek için alıştırmalara başlayabilir. Günden güne büyüyen çocuğunuzun ek gıdaya geçiş sürecinde annelere büyük iş düşüyor. Anne&bebek dünyasıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınız hepsiburada.com ayrıcalığıyla çözüm buluyor. Yemek yemeyi öğrenme sürecinde annelerin ve bebeklerin en büyük yardımcıları olan bebek yemek seti, mama kaşığı ve mama tabağı alternatifleri hepsiburada.com'un zengin ürün yelpazesinde kolayca satın alınabilir. 

Bebek Yemek Seti Ürünleri Nelerdir?

Doğduğu ilk andan itibaren gözünün içine baktığınız çocuklarınız artık büyüme evrelerinde bir adım daha ilerledi ve artık ek gıdalara geçiş yapabilir. 6 ayını dolduran bebekleriniz ek besin dönemlerinde farklı yiyeceklerle tanışmanın heyecanını yaşıyor. Bebeğiniz fizyolojik ve duygusal olarak günden güne büyüyor. Onun bu özel sürecinde rahat ve konforlu hissetmesi için ihtiyaçlarına uygun olarak seçeceğiniz bir yemek seti işinizi kolaylaşlaştırabilir. Bebek yemek seti deyince akla ilk gelen küçük bebeğinizin ağzını acıtmadan kullanabileceğiniz içeriklere sahip kaşık, çatal, tabak, bardak, önlük mama kabı gibi ürünlerdir. Hepsiburada.com anne&bebek kategorisi altında farklı markaların ürünleri beğeninize sunuluyor. Çocuk sağlığına uygun içeriklerle üretilen bebek yemek seti ürünleri bebeğinizin öğrenme sürecine destek oluyor. Küçük elleriyle tutabileceği yumuşaklıkta ve ergonomide tasarlanan çatal ve kaşıklarla, kaymaz tabanlı tabaklarda yemek yeme egzersizleri yapan çocuğunuz başarmanın mutluluğunu yaşayabilir. 

Bebek Yemek Seti Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bebeklerinizin 6. ayından itibaren kendi kendine yemek yeme becerileri kazanmasına yardımcı olan bebek yemek seti ürünleri, bebeklerin tutma ve kavrama yeteneklerini geliştirmesine de destek olabilir. Farklı içeriklere sahip yemek seti seçenekleri arasında bebeğinize uygun ürünler sizi bekliyor. Mama tabağı, mama kaşığı, taşıma kabı, önlük gibi ürün çeşitleri arasında tercih edebileceğiniz seçeneklerle her zaman ve her yerde bebeğinizi besleyebilirsiniz. Kapaklı mama tabakları ile evde hazırladığınız sağlıklı yemekleri yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Mama Kaşığı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Mama kaşığı tercihinizi yaparken bebeklerinizin ağzını acıtmadan, tahriş etmeden yemek yemesini sağlayan ürünleri seçerek rahat bir kullanım sunabilirsiniz. Silikon içerikli kaşıklarla bebeğinizin damaklarına zamar vermeden yemek yemesine imkan sağlanırken, kapaklı kutusuyla sunulan mama kaşığı ve çatal setleri seyahatlerinizde çocuğunuzun yemeklerine eşlik edebilir. Küçük eller tarafından da kolay tutulabilir, yumuşak yapılı ürünlerle çocuklarınız kendi kendine yeme becerisi kazanıyor. 6-12 aylık bebekleriniz için silikon uçlu, yumuşak ürünler öne çıkarken, 18 aylıktan itibaren çelik çatal kaşık setleri çocuklarınızın yemeklerine eşlik ediyor. Bükülebilir saplı mama kaşığı seçenekleri kolay kullanım imkanı sunuyor. 

Mama Tabağı Nasıl Olmalı?

Ek besine başlama sürecinde bebeğinizin yemeklerini koyacağınız mama tabağı seçenekleri hepsiburada.com'da beğeninize sunuluyor. Kırılmaz içeriklerle üretilen mama tabağı alternatifleri arasında bebeğinizin ihtiyacı olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Bölmesiz ya da çok bölmeli mama tabağı seçenekleri ile bebeğinizin yiyeceği yemekleri sunabilirsiniz. Kapaklı mama tabağı seçeneği ile çocuğunuz için hazırladığınız yemekler sıcak ve temiz bir şekilde muhafaza ediliyor. Bebeğiniz kendi başına yemek yeme alıştırmaları yaparken kaymaz tabanlı mama tabağı ona yardımcı oluyor. Çocuğunuz farklı besinleri bir arada deneyimleyebileceği bölmeli tabaklarla yepyeni lezzetlerin farkına varabilir. Çocukların ihtiyaçları gözönüne alınarak tasarlanan mama tabağı seçenekleri arasında çocuğunuzun seveceği rengarenk ürünler beğeninize sunuluyor. 

Zengin ürün yelpazesinde yer alan binlerce ürün hepsiburada.com farkıyla size sunuluyor. Hayatınızı kolaylaştıran tecrübesiyle hepsiburada.com ihtiyaç duyduğunuz her ürüne kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Siz de kendiniz ve bebeğiniz için gerekli olan tüm ürünleri hemen sepetinize atın, kolay alışverişin keyfini çıkarın. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bebek Mama Seti Fiyatları

4928 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 4928 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?